Obranna strelba

infallible_mcclintock

Obranna strelba

Príspevok od používateľa infallible_mcclintock »

ako laik by som sa chcel spytat /este nikdy som nebol na strelnici/ ci sa na strelnici trenuje len strelba na terc na nejaku vzdialenost /to sa predpokladam vola mierena strelba/ alebo sa tam da trenovat aj obranna strelba na kratku vzdialenost.. predstavujem si to ako strelbu povedzme na nejake figuriny, kovove siluety a pod v nejakom rychlom slede

predpokladam ze toto sa da skor naucit v nejakych kurzoch ale ide mi o to ci su dostupne aj nejake strelnice pre verejnost kde sa taketo nieco da trenovat aj mimo kurzu obrannej strelby

hadam som sa vyjadril aspon trochu zrozumitelne :D
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

ano da.
zalezi od strelnice.
Viem ze sa to da napriklad v BA na SAV.
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa mab »

v ziline byvaju sutaze v obrannej strelbe, www.idpa.sk, mozes tam prist aj ako uplny laik, poradia ti, odkukas.. naucis sa tam vsetko.
co sa tyka len treningu najlepsie je mat v okoli strelecky klub kde sa venuju aj ipsc/idpa.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

eless: dá sa to, ale na to treba otvorenú strelnicu a keďže sa tam pohybuješ, tak buď potrebuješ vyhradený priestor (napr. Trnava to má tak) alebo strelnicu si prenajať sám pre seba, čo je dosť drahé. Čiže ideálne nájsť pár ľudí čo budú chcieť robiť to isté čo ty a zložiť sa. Ale zo začiatku budeš aj tak strieľať viac menej mierenú streľbu.
inspiring_ardinghelli

Príspevok od používateľa inspiring_ardinghelli »

eless: Ak si nikdy nebol na strelnici, najprv je vhodné venovať sa základom (podľa možnosti pod odborným dohľadom), na čo bohate stačí klasický terč, potom postupne pridávať ďalšie a ďalšie prvky a až po ich zvládnutí bude čas na figuríny, kovové terče a to ostatné...
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Zdravím. Minulú stredu som bol na výcviku s chlapíkom zo SCUTUM-u a môžem len odporúčať. Cvičili sme základy obrannej streľby. Z Bratislavy som to mal cca 50km, do Abraháma- jediná nevýhoda. Ináč super. Cena, odbornosť a prístup na vysokej úrovni. www.scutum-gsa.eu
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Iodik , ale no... prvy prispevok a hned reklama ?? trosku priehladne, nie ?
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Keď myslíš...,Nerobím nikomu reklamu, len som chcel odporučiť niečo s čím som bol spokojný. Myslel som, že aj o tom je toto fórum. Odporučiť, poradiť...
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

lodik33: kde si sa o nich dozvedel?
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Našiel som ich na internete, nikto mi ich neodporúčal, len som zháňal niečo podobné, tak som tam zavolal, dohodol som si dátum a šlo to.
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Niečo podobné som videl aj v Hermes-e, ale tam je to trošku drahšie, tak som skúsil na začiatok ich.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"