Navrh NOVELY vyhlasky o zdrav. a psychickej sposobilosti

Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

chyba tu tlieskajuci smajlik :roll: toto je jedna z moznych ciest...
friendly_maxwell

Príspevok od používateľa friendly_maxwell »

telra napísal:aha... ale ked idem cez pripomienkovany material tka to nenajdem ^^ to je system, by som na to pustil bielikovu
Som necakal, ze tu sa s tym menom stretnem :D :D
Bielikova a strelecke forum nie je dobra kombinacia :twisted:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

preco? ma nejake extremisticke nazory? Ja o nich neviem ale pobav ma (kludne PM) a islo mi len o kvalitu toho IS.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

peterson - som rad ze si vec posunul dalej aj po svojej linke. urcite vsak so svojim postrehom nie si jediny a nase snazenie sa samozrejme zdaleka neobmedzuje len na pripomienku...
friendly_maxwell

Príspevok od používateľa friendly_maxwell »

Telra - myslel som to len v dobrom duchu, zo srandy... nevadi nechaj tak...
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

To čo je za paškvil? Nepodarilo sa vytvoriť hromadnú pripomienku?
Škoda času ktorý som venoval registrácii a udávaním svojich osobných údajov, nemal som to robiť.
Takmer som zabudol kde žijem a že môžu byť zneužité.
Ten bastard Uhliarik si prihrial polievočku na predohriatej platničke od Lipšica....
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

:!:
LT dnes elektronickou cestou obdrzalo pozvanku z MZ SR na rozporove konanie k navrhu vyhlasky nakolko hromadnu pripomienku podporilo viac ako 500 ludi.

Dakujeme vsetkym co nasu pripomienku podporili!


...a kedze MZ SR ma zjavne na ponahlo, rozporove konanie sa uskutocni uz v pondelok 20.2.2011. nevadi ze nas pozvali v tak kratkom case. zmenime si program, zvesime sa z klinca a zucastnime sa...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

Držím palce! A vrámci debaty im pripomente, že tzv.novela sa dotkne i samotných poslancov, ktorí sú držiteľmi ZP a môžu počítať aj s ich krokmi.
Teraz majú jedno šťastie, že už sa strany sústreďujú na kampaň. Samozrejme bude ešte priestor v novom volebnom období túto hnusobu otvoriť.
Nech vezmú jed nato, že niektorí poslanci do toho špárať budú.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

BORIS - Zoberte si tam aj potvrdenia od lekára a od psychológa na ZP, aby ste sa mohli pri diskusii preukázať, že na rozdiel od nich máte aj na papiery, že ste zdraví a normálni ... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Peterson, kebyze som ja poslanec a mam taky plat a nejde mi o princip tak sa nad trapnymi 100E nebudem rozculovat.

Peterson ja suhlasim, ja len vravim ze pre poslanca je to trapna suma :D
Naposledy upravil/-a telra v 16 Feb 2012, 20:47, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

100e neni trápna suma. Bežný človek na ňu istý čas musí robiť a v obchode sú za to dva velké nákupy pre rodinu.

No a celebrity by tiež povedali, že za 100 ečiek majú v piatok večer vysádrovaný nos až až :wink:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

peterson napísal:No a celebrity by tiež povedali, že za 100 ečiek majú v piatok večer vysádrovaný nos až až :wink:
:lol: :lol:
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa DUSO »

boris napísal::!:
LT dnes elektronickou cestou obdrzalo pozvanku z MZ SR na rozporove konanie k navrhu vyhlasky nakolko hromadnu pripomienku podporilo viac ako 500 ludi.

Dakujeme vsetkym co nasu pripomienku podporili!


...a kedze MZ SR ma zjavne na ponahlo, rozporove konanie sa uskutocni uz v pondelok 20.2.2011. nevadi ze nas pozvali v tak kratkom case. zmenime si program, zvesime sa z klinca a zucastnime sa...
HEEEEZKYYY. Som rad, ze sme to takto roztocili :lol: . Tak nas tam nedajte lacno :twisted: .
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

dnes dopoludnia sme sa zucastnili rozporoveho konania na MZSR k navrhu novely vyhlasky. pocas dvojhodinoveho rokovania sme so zastupcami ministerstva prerokovali obsah navrhu a nase pripomienky.

vzhladom na zasadne pripomienky uradu vlady a LT rozporove konanie dalej pokracuje a MZSR pripravuje zmenu textu navrhu. nateraz nie je zrejme, do akej miery bude text modifikovany a ci dojde k posunu dna ucinnosti novely na termin po 30.4.2012.

zastupcovia MZSR deklarovali snahu MZSR predlozit navrh novely samotneho zakona o str. zbraniach a strelive do pripomienkoveho konania co najskor po volbach. v nie prilis vzdialenej buducnosti sa teda o nas opat bude rozhodovat na pode Narodnej rady...
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa DUSO »

kua, nedaju pokoj, asi sa treba zmierit s tym, ze clovek musi neustale sledovat ci sa ho nepokusa nejaky skodca okliestit na jeho pravach, inak to uz asi nebude :evil:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"