Vypustac zaveru z GunExpert-u NEKUPOVAT

cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

Vypustac zaveru z GunExpert-u NEKUPOVAT

Príspevok od používateľa cubitko »

S vychytavkami od Gunexpertu mam dobre skusenosti okrem spominaneho vypustacu zaveru. Cely ten diel je vyrobeny z mekkeho kovu a po necelych 1000 vystreloch sa proste ohne. Aj ked ho nasledne zbrusite, prisposobite presne na vasu kosu,je to vyrobene z nejakeho netvrdeneho "hovnokovu" a nakoniec skoncite s nefunkcnym zachytom, ktory sa vam vzprieci v kanaliku, nebude zachytavat zaver a puskar/vy ho odtial bude musiet vytlkat von.

Ja som to nakoniec vyriesil tym, ze som dal puskarovi skruteny vypustac/zachyt od Gunexpertu spolu s originalnym zachytom. Nechal rozsirenie odbrusit prec a navarit ho na originalny zachyt zaveru.

Tu su nejake foto skruteneho zachytu od GunExpertu uz po odbruseni rozsirenia. Vsimnite si koniec skruteny do strany.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Na zaver len dodam: tuto "vychytacku" si nekupujte. Zbytocne vyhodite peniaze na nefunkcny diel. Ak chcete mat skutocne funkcny vypustac zaveru, ukazte fotku rozsirenia najblizsiemu puskarovi a poproste ho o navarenie polovicnej velkosti na vas originalny zachyt zaveru. Povodna velkost vypustaca je prilis velka, pri zatlaceni na koniec packy to ide ztuha - vytvarate paku a chtiac nechtiac tlacite zachyt o kanalik/dierku.
friendly_cerf

Príspevok od používateľa friendly_cerf »

cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Netusim, kedze to od King gunu nemam. Ide o tvrdost materialu.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa agger »

Ja som kupil vypustak NEA od Reapera a zatial ziadne zmeny - spokojnost.
friendly_cerf

Príspevok od používateľa friendly_cerf »

Dáš odkaz?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa agger »

Oslov Reapera tu z fora.
friendly_allen

Príspevok od používateľa friendly_allen »

zvonili ste? :D

mam este 1-2 kusy. musim sa pozriet. ale cena je oproti KINGGUNu cca 2,5 nasobna. tvrdsi material = rychlejsie opotrebenie obrabacich nastrojov.
kto skor pride, ten skor melie...

viac PM
friendly_cerf

Príspevok od používateľa friendly_cerf »

Dík, vezmu to od KINGGUNu, mají to cementovaný a kalený, volal jsem tam. Oběhl tvrdoměrem původní kus, takže to musí být ok.
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

Páni, čo hovoríte na tieto hračky od Zendla?
http://www.sa58.cz/products/vypousteci-paka-zaveru-tz/
http://www.sa58.cz/products/oboustranna ... ym-chodem/

Mal možnosť niekto konkrétne tieto dve už otestovať? Idem teraz onedlho sa pridať k vlastníkom 58-čky a čo čítam rôzne po nete, na Zendla asi nikto nenadáva a ani tá cena nie je až taká zlá, keďže stále sa mi vojde do rozpočtu, aj keby nie tú páku, rozhodne by tá obojstranná poistka bola moja voľba... Pri tej poistke ma ale zaujalo, že pracuje v zmenených uhloch, vie mi niekto povedať, ako to môže byť prerobené? Ďakujem za vaše postrehy a odpovede...
friendly_cerf

Príspevok od používateľa friendly_cerf »

Ta vypouštěcí páka závěru je v podstatě ta na kterou toto vlákno upozorňuje. tyhle věci pro GE dělá Zendl. Takže si to kup a dopadněš jak shora uvedeno. Tu pojistku, no nevím, spouštěcí mechanizmus u kosy je už tak dost vykastrovaný a projevuje se to slavným hermexefektem. Takže další "odborné" zásahy bych asi nedoporučoval. Já jsem to vyřešil úpravou originálního dílu a mám pokoj. Na nějakým fóru tu úpravu popisoval tak dva roky zpátky někdo od kinggunu. Sice to byla docela pakárna, ale zase to nemá chybu. Tak týden spátky jsem to donesl domů a už jenom najít čas to namontovat. Pak to bude luxus. To víš, my leváci na sebe musíme myslet. Nikdo to za nás neudělá. :lol:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

chopper: odporucam, ist na nejaku sutaz. staci len na ukuky: tam uvidis ako sa striela so standardom a dojdes k tomu, ze peniaze das radsej do nabojov a praktickeho treningu nez tuningu.
friendly_cerf

Príspevok od používateľa friendly_cerf »

Částěčně souhlasím, i když opravdu praktický tuning z té zbraně udělá opravdovou špičku ve své třídě. Ale praktický tuning není plast od Fabu, to je potřeba si uvědomit.
Používateľov profilový obrázok
autogen
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa autogen »

A co je pre zujimavost prakticky tuning?
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

To abakan: To máš pravdu, tiež mi ide v podstate o to, aby som sa s tým naučil dobre strieľať, len tá poistka ma trochu nahlodala, príde mi logickejšie a hlavne praktickejšie ju točiť palcom... Je to ale len o zvyku... Pri mojom strieľaní je pravda, že by som to ani nevyužil poriadne :-D Mám už namiesto tej poistky vyhliadnutú dlhú Mosinku :-) Ale ešte k tej poistke, vedel by niekto povedať, ako je možné, aby sa točila len o 45° namiesto tých origo 90°?
friendly_cerf

Príspevok od používateľa friendly_cerf »

Praktický tuning je všechno co zlepší užitný vlastnosti jako je ergonomie zbraně, tedy třeba pažbení, umožní montáž takt.doplňků, tedy třeba předpažbí na kolimátor a taktickou rukojeť, nebo třeba lasery, teda pookud patříš k těm štastlivcům co je můžou mít. Dávat na útočnou pušku puškohled je docela ptákovina, aspoň podle mě. Slušná brzda, abys mohl rychleji tuplovat nebo při střelbě dávkou kontrolovat slušně zbraň a nevysypal všechno mimo terč.
A pak drobnosti který oceníš např.při závodech když spěcháš s přebitím, jako třeba vypouštěč zásobníku a závěru. Teda funkční. Dá se tím významě zrychlit přebití. Ale to je spíš o tom co a jak chceš střílet. Na začátek stačí opravdu kos av základu a ostatní přijde časem samo. Já třeba čekám na oboustranný vypouštěč závěru od kinggunu. Podle videa prototypu co jsem viděl to bude docela pecka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "