Cvicne naboje do Gap 9mm Glock 17(plynova)

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eloquent_volhard

Cvicne naboje do Gap 9mm Glock 17(plynova)

Príspevok od používateľa eloquent_volhard »

Dobrý deň . Chcel by som sa opýtať kde sa dajú zohnať cvičné náboje do plynovej pištole na trénovanie. A či má stým niekto skúsenosti. Za rady a reakcie Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Prešo píšeš tú istú otázku po celom fóre? Odpovedal som Ti nakoniec na otázku položenú vo vlákne Náboje, pričom admin zrejme zmázol ako duplicitu práve aj tú odpoveď.

1. Nemá zmysel sušiť a trénovať s plynovkou (presnejšie s expanznou zbraňou) - je to hračka, nezodpovedá ostrej zbrani hmotnosťou ani kinematikou. Okrem toho väčšina súčiastok bicieho a spúšťového mechanizmu je vyrobená z mäkkých zliatin zinku a hliníka, takže sa dosť rýchlo opotrebujú - nie je to zbraň na tisíce výstrelov...

2. Ak na tom trváš, z vystrelenej nábojky vyraz zápalku oceľovým drôtom priemeru asi 1mm, do lôžka zápalky daj kúsok gumovacej gumy orezaný žiletkou na primeraný tvar a veľkosť.
eloquent_volhard

Príspevok od používateľa eloquent_volhard »

Som laik preto sa pýtam pre niekoho banality, ale od niečoho sa treba odraziť. Čo zodpovedá viacej ako expanzná zbraň. Resp: scím trénovať aby to bolo čo najbližšie origanálu.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Chcelo by to trocha upresniť.

Čo konkrétne chceš trénovať?
Máš zbrojný preukaz?
Ak áno, máš aj ostrú verziu G17?
eloquent_volhard

Príspevok od používateľa eloquent_volhard »

Zbrojný preukaz nemám to je dôvod prečo trénujem s plynovou. Trénujem tasenie, obtahovanie,zapichnutie zbrane na ciel ale rad by som natrénoval aj prebíjanie planované a neplanovane ale na to potrebujem cvicne naboje.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"