Náboje 9mm PBRX

Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 16 years 4 months

Náboje 9mm PBRX

Príspevok od používateľa strelec122 »

Dnes som si zakúpil v MT náboje Luger 9mm, ze by nový výrobca ?
Prvýkrát som sa stretol s týmto typom nábojov. Vie sa mi niekto k tomu bližšie vyjadriť ? 125grs/8,2g

Prikladám foto a prospekt:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil/-a strelec122 v 16 Okt 2008, 19:20, upravené celkom 1 krát.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

uz som ich skusal vyraba ich Ares /viem,je to na krabici :) / Glock ich puka bez problemov.
Kolko stoja u vas?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kde v Martine si ich kupil?Ja som ich mal tiez krabicu na skusku v gecku o.k len trocha nadupane,zapalka berdan a ocelova nabojnica,na strelnici my ich predali 5sk kus,preto aj mna zaujima ak si ich kupil v obchode po kolko lebo som s Martinskeho regionu.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

mam taky pocit, ze v obchodoch idu po 4,50 Sk
inspiring_brahmagupta

Príspevok od používateľa inspiring_brahmagupta »

mm ja som ich kupoval u HERMESAKOV predcerom ich maju po 5,8 :( ale urcite to je BA prirazka
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved tu sa v SR sa uz ani nedaju kupit lacnejšie naboje,bud to norinca,alebo pomosadzene SB,a tie ceny!Kedysi sa dalo aspon u Frana v Nitre kupit dobre tak do 4sk,teraz uz za prebijane dame pomaly 4.5,este skusim tie Limity vraj v Ziline ich maju po 4.40sk.
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Jeden čas bolo dostať SB NON-TOX za nejakých 3.50.- boli sypané v krabici po 250 ks.
inspiring_brahmagupta

Príspevok od používateľa inspiring_brahmagupta »

to fugaga
kde a kedy ?? by som aj 4 krabice zobral
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

fugaga
pravda pravde,tu v KE sme ich kupovali po 3,80
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ked uz ste pri nontoxoch ako vam isli,z CZ75 som ich vystrielal aj zo 2tis,a obcas sa my stalo tak z 250ks my 5ks-neodpalilo zapalku na prvy pokus,vraj to robievali preto boli vraj na trening,ved na sutazi my par krat zlyhali,teraz ich uz neni dostat ale 250ks som stihol buchnut aj z Glocka a jedna zavada-co asi zapalka!INAC ZLYHAVALI AJ V INYCH ZBRANIACH!
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Ja som mal tiež podobnú skúsenosť...strieľané z ČZ 75, Glock.....preto boli lacné, asi zlá séria a potrebovali sa toho zbaviť. Inak vynikajúce na tekéto tréningové strieľanie :mrgreen: Teraz som ich už dlhšiu dobu nevidel, zrejme to bolo len do vypredania zásob.

elektron: Môže byť možno som sa pomýlil....bolo to dávnejšie a kupoval som na Kováčskej. :wink:
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Luger PBRX v Martine na namesti -predajna bicyklov a polov.potrieb.

5,50 kus -dost drahe,nabojnica ocelova a vyzera to ako kvalitnejsie prebijance
je to vlastne olovena strela obalena plastom,este som ich nevyskusal-som velmi zvedavy
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa AKI »

Aresov som vystrielal doteraz cca 1500 kusov.
Strela modra, cierna a cervena. Ziadna zadrzka trochu viacej kopu. Ten lak na strelach nepekne zapacha a moja CZ bola po asi 500 vystreloch znacne znecistena.
Potom som kupil este Aresacke prebijance asi 200ks. Na krabici je oznacanie ze su prebijane cena je okolo 3Sk. Nabojnice roznych znaciek v krabici osadene tusim hnedou strelou. Strielal som mierenku prvych 100ks super, ale tretia krabica katastrofa. Asi 5 krat zostala nabojnica vysiet v okienku. 3 strely dopadli asi 30cm pod stred terca a bokom.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5189
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Tie 250ks balenia S&B Nontox s oznacenim Training,to bola povodne nejaka velka zasielka pre ktorysi policajny zbor,tusim vo Francuzsku(?).Odtial ich bleskom vratili,prave kvoli tej nespolahlivosti.Vo Vlasimi pricapili na to nalepku Training a vsetko to kupil Frano.Ja som z nich vystrielal mozno do 3000ks a nebola skatulka v ktorej by nevystrelili minimalne 2-5 nabojov.Ked som opakovane odpalil,tak zvacsa na druhy pokus rana vysla,alebo vyskytli sa aj neodpalitelne kusy.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

Ja som z tych Nontoxov pustil 500ks, zazracne bez jednej zavady to boli CZ75 aj Kacenka. Ale kupoval som ich v Sali po 4,60 Sk :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"