Aké púzdro na K-100

Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

na gulee :shock:
to nosis zapichnutu zbran v nohaviciach v predu?
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

JO :oops:
Kacku mam pri sebe len obcas, ved mam iba Beckovy zbrojak, nikdy ju nenosim s nabojom v komore (dokonca ani so zasobnikom-ten je vo vacku), takze sa nejako moc nebojim. Skusal som si ju zasunut vsade, ale tam je to pre mna najpohodlnejsie. A co sa týka puzdier na vonkajsie nosenie, tak tam by som si musel nakupit dlhsie volnejsie oblecenie a to ja prave nemusim. Mam rad mikiny, svetre...s patentom do pasa.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

aj to je riesenie... kym nemusis sediet
inspiring_kilby

Príspevok od používateľa inspiring_kilby »

suhlasim s Jarikom, ked som skusal polohovat puzdro tiez mi prislo najpohodlnejsie nosit Kacenu z predu, ani pri sedeni nebol problem len to vyzeralo tak trochu.... ako keby som bol lepsie obdareny :wink: ale v praxi som to nikdy nenosil, ked ti miery kver na gule je to urcite blbsi pocit ako SBSkarov na pupok :D
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Da sa aj sediet, pokial som oprety o operadlo - pohoda, pokial sedim kolmo, tak po chvili to omina. Ono tu kacku nemam na opasku presne kolmo nad gulami, ale asi tak 10cm v pravo. Len ju mam troska pootocenu dosikma, ze hlaven na ne smeruje.
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Co sa tyka toho obdarenia, no jo niekedy to tak vypada :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5631
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Chlape, to by bola šupa, keby si tam nosil miesto Kačeny Desert Eagle! Jáááj, by sa ti ponuky na rande len tak hrnuli. Big gun big fun!
:lol:
Ale iné som chcel, ak to chceš skúsiť nosiť hentak na chrbte, tak otvor Zlaté stránky, nájdeš tam aj nejakých brašnárov. Neviem, aká cena z nich vypadne, ale určite budú schopní ti to vyrobiť na požiadanie.
:idea:
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

JO díky. Momentalne nemam love a kacku nosim iba malokedy, tak teraz prdim na to. Ale ked vybavim Acko, skusim to nejak tak poriesit, ak poriesim, urcite dam vediet. :wink: :)
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa xmaster »

to Jarik:
ak by si cel kontakt na nejakeho zrucneho fesaka ktory by ti vedel neco take zhotovit,tak ti jedine odporucim jedneho koziara z biskupic...
chlapik ma fakt zlate ruky,len mu to obcas dlho trva,ale ti spravi hocico...
my tam chodime ako na klavir a zatial spravil vsetko k nasej spokojnosti co sme si vymysleli... :D
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Ak to budem riesit tak potom si spomeniem :wink: Len pre mna by to bolo dost daleko :roll:
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

To Xmaster: tym kontaktom na koziara z biskupic by si ma nenormalne potesil. snazil som sa ho zohnat v zlatych strankach ale neuspesne. vsetci vedia ze je v biskupiciach, ale nikto nema kontakt :)
inspiring_lehmann

Príspevok od používateľa inspiring_lehmann »

xmaster: ano ano, aj mna :wink: Nenasiel som v BA ziadneho sikovneho zatial, ale taky, co by vedel dobre puzdro usit, taky by sa hodil.
Normalne kozene vnutorne tvarovane puzdro z pevnej koze, take co drzi tvar, vyssie ako platena Dasta co mam, to by bolo supeeeeeer...
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa xmaster »

ok chlapi,dufam ze sa nenahneva ak dam kontakt takto verejne,hadam bude aj rad...byva na konci biskupic oproti baumaxu a jeho cislo je 0903 925 779...
da sa s nim dohodnut a ma aj velmi rozumne ceny... :wink:
inspiring_lehmann

Príspevok od používateľa inspiring_lehmann »

Super, dikes.
Dam sem odkaz na jednu temu na inom fore, je to o vyrobe kozenych brasni na motorku, mozu sa tam objavit este nejake zaujimave kontakty na brasnarov. Taky clovek by mozno vedel vyrobi aj puzdro http://motoride.sk/?P=phorum&tema=poradna&tid=20300
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Caute, dal som si kupit: http://www.proarms.cz/Novinky.php ,KYDEX pouzdra pro pistole K100 Mk6 !!! A od Falca idem skusit Opaskové púzdra - Ostatné 415. Paci sa mi tvar a aj to ze je zbran zakryta.Mal som ho v ruke a zda sa mi byt aj pevne. Na nosenie Star Firestar M43 Luger . Je velka ako W P22 . Puzdro upravene ako celoplastove.Poskulujem po kozenom Falcu 603 resp 34/1. Lenze to si kupim az s P1! :?:
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."