SWS (Stretnutie Webfora - Slovensko) 18.-19.5.2013 Istebné

zucatnim sa SWS 2013

Hlasovanie ukončené 12 Feb 2013, 10:01

áno
52
71%
nie
21
29%
 
Celkom hlasov: 73

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

sano2 napísal:Ak tam plánujú cestu aj budúci členovia LT, existuje možnosť, že im donesiem preukazy. Starým donesiem na výmenu za nové.
Šani, nekomplikujme si zbytočne procesy :wink:

Nový členovia môžu dať poznámku do prihlášky (či už papierovej alebo elektronickej), že preukaz chcú osobne prebrať na 'SWS jar 2013'.

A starých členov sa to asi týkať nebude, keďže do mája už určite budú mať všetci zaplatené členské na tento rok. Jedine že by ... :twisted:

V každom prípade, dotazy/návrhy/pripomienky ohľadne členského a preukazov prosím píšte na info@legistelum.sk. Ďakujem.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

dobre, považuj moju PMku ktorú som napísal za bezpredmetnú :roll:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

V rámci zabezpecenia co najlepsieho servisu sme pozvali na akciu aj niekolko vyrobcov a predajcov.

Predbezne nam ucast spolu s prezentaciou vyrobkov prislubil Grand Power.

Zatial sme v jednani aj s inymi firmami ktore by mohli zabezpecit predaj priamo na mieste municie (ak sa vam minie v zapale strelby), zapozicanie/vyskusanie zbrani, predaj puzdier a ineho sortimenu.

Priebezne vas budeme informovat o novinkach.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sirdo »

so zimou som sa dnes rozlucil totalkou mojho auta, takze aby som mohol byt ucastny majoveho stretnutia, pisem sa na cakacku na nejakeho dobrodinca z vychodu co bude mat jedno volne miesto v aute (pochybujem, ze do maja splasim peniaze na nove priblizovadlo)...
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa DUSO »

No tak to nepotesi, takato udalost. Ale pokial to odniesli len plechy, tak to aj tak dopadlo dobre.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sirdo »

ja som dopadol OK, ani skrabanec...
Používateľov profilový obrázok
Laci
častý prispievateľ
Príspevky: 956
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Laci »

........ edit :roll:
Naposledy upravil/-a Laci v 20 Máj 2013, 23:01, upravené celkom 1 krát.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ak sa pytas na to ci bude mozne v Istebnom na stretnuti urobit test tak mi napis PM. Preberieme to.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa agger »

Nejaka 308ma sa hadam najde ;)
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Aby ste videli že nespíme :lol:

V sobotu 19/05 Bude od 10.00 prezentácia firmy Grand Power. Možné si bude vyskúšať zbrane K105, K102, P380 Whisper , K100 Whisper, atď…

V tom istom čase v spolupráci s Poľovníctvom z Námestova a s pánom Jendroľom bude počas soboty 19.5. možné zakúpiť aj strelivo bežných kalibrov - keď sa Vám minie :wink: (v prípade zvláštnej požiadavky prosíme dať vedieť aspon týždeň vopred). Zároveň si bude možno vyskúšať rôzne zbrane (PPS .40SW, P99 9luger, P99 .40SW, Scorpion EVO, atď…)

P.S.: Aktuálne pripravujeme aj tombolu s vecnými cenami...

Čoskoro zavesíme aj celkový časový rozvrh na celý víkend s organizačnými informáciami.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Prosím niektorého z Adminov aby tento príspevok dali na zaciatok témy.

Ďakujem

Časový harmonogram stretnutia webforákov

18-19.mája 2013 Istebné

Sobota 18.5.2012

9.00-10.00 prezentácia

10.00-10.15 zahájenie

10.15-17.30 streľba: LOS-3 parkúry, pred každým parkúrom bude inštruktáž a ukážka riešenia parkúrov skúsenými strelcami .
Prezentácia výrobkov Grand Power, BPHolsters v prvom boxe

mierenka - voľným štýlom vo vybraných boxoch, samozrejme za dodržania zásad bezpečnosti. Podľa záujmu inštruktáž o presnej streľbe .

12.00-14.00 obed - podľa toho kedy bude dovarený guľáš, bude účastníkom, ktorí práve nebudú strieľať, vydaný guľáš

16.00 – Vyhlásenie tomboly

17.30-18.15 voľná zábava, večera, stavanie stanov či núdzových prístreškov v blízkom krovinatom poraste

18.15-??? prednáška z legislatívy, diskusia k prednášaným témam
- Nutná obrana, krajná núdza a oprávnené použitie zbrane podľa § 26 ods. 2 Tr. zákona.
(Marek Čech)
- činnosť štátnych orgánov po nahlásení použitia legálne držanej strelnej zbrane, odňatie, resp. zaisťovanie zbraní a nakladanie s nimi rôznymi štátnymi orgánmi, správna judikatúra ohľadom práv majiteľov zbraní
(Vlado Martinovič)

Nedeľa 19.5.2012

09.00-11.00 Zdravotnícky kurz 1. pomoci – k dispozícii budú 3 figuríny, z toho jedna v životnej veľkosti.
Zároveň bude strelište (50m) otvorené pre streľbu z dlhých zbrani

12.00-13.00 výdaj obeda

13.00-14.00 Oficiálne ukončenie stretnutia


Dôležité upozornenia:
- účastnícky poplatok (8€/ženy 4€), poplatok za guláš (3€)a poplatok za nedeľný obed (3€) treba zaplatiť najneskôr do 10.5.2013 na č.účtu: 0321713685/0900 správa pre prijímateľa: Vaše meno + WF nick.
Po uhradení poplatku napísať PM na nik DUSO, s informáciou čo a za kolkých účastníkov zaplatil.
- v priestore strelnice bude zriadený bufet, kde bude možné zakúpiť občerstvenie (nealko nápoje, dobošky, čokoládu, kávu, čaj, tombolové lístky)
- V spolupráci s Poľovníctvom z Námestova a s pánom Jendrolom bude počas soboty 19.5. možné zakúpiť aj strelivo bežných kalibrov (v prípade zvláštnej požiadavky prosíme dať vedieť aspon týždeň vopred). Zároveň si bude možno vyskúšať rôzne zbrane (PPS .40SW, P99 9luger, P99 .40SW, Scorpion EVO, atď…)
- V spolupráci s Grand Power si bude možno vyskúšať zbrane K105, K102, P380 Whisper , K100 Whisper, atď…
- organizátor zabezpečí na sobotu a nedeľu obedy, ostatnú stravu si musí zabezpečiť každý účastník sám
- v priestoroch strelnice bude počas stretnutia zakázané konzumovať alkohol a iné omamné látky
- konzumácia nealkoholického piva je povolená
- pri vstupe na strelnicu každý účastník umožní usporiadateľovi kontrolu vybitia zbraní a v priebehu stretnutia sa bude po strelnici pohybovať iba s vybitými zbraňami, nabíjať zbraň môže účastník iba na povel inštruktora
- každý účastník pri vstupe na strelnicu podpíše oboznámenie sa s pravidlami akcie
- v prípade, že si účastník stretnutia chce priviesť spoločnosť stáva sa aj tato účastníkom stretnutia so všetkými povinnosťami a právami, ako napr. najdôležitejšia povinnosť: zákaz konzumácie alkoholu a iných omamných látok a to najdôležitejšie právo, právo konzumácie guľášu a nedeľňajšieho obeda, samozrejme takúto osobu treba tiež prihlásiť
- strieľať bude možné v sobotu krátke zbrane, v nedeľu dlhé zbrane.
- cena za ubytovanie na internáte 7€/1noc, 5,5€/2+ noci, => Ubytovanie si rieši každý vo vlastnej réžii na tel.: 043 5891378, prípadne na skola@spsi.sk

- organizátor si vyhradzuje právo pozmeniť tento časový harmonogram v záujme zabezpečenia úspešného priebehu akcie
Naposledy upravil/-a BTV v 26 Apr 2013, 10:12, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Rád sa k niekomu votriem do auta (jednosmerne) z BA do Istebného, nazad už dopravu mám
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

technicka: gril bude?
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Gril Bude... :wink:

K dispozicci bude aj ohnisko.
inspiring_davinci

Príspevok od používateľa inspiring_davinci »

niekto zo smeru PO, SNV, PP??? s jednym miestom v aute?? alebo niekto kto sa prida ku mne??? startoval by som z PP...
Napísať odpoveď

Návrat na "Výstavy, exhibície a iné..."