Margo 22.LR alebo SIG SAUER-Mosqito 22.LR

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Margo 22.LR alebo SIG SAUER-Mosqito 22.LR

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mam zaujem o Siga Mosqito alebo o Margo22.LR,mal som uz CZ 122 ale stou boli take problemy ako som sa dočital tu na fore o Mosqite,mala najradsej nadupanejšie naboje,standarty my nebrala kym sa to trocha nerozbehalo,zapalky my neodpalovalo bolo treba vymenit pruzinu pod zapalnikom za slabsiu atd,s margom som uz strielal zda sa my dost spolahlive len neodporučaju silne laboracie,presnost som nemal možnosť odskušat preto sa vas pytam na nazor a skusenosti,dik.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

No co ja mozem povedat na Moskyto, tak naboje zralo pekne, problemy boli iba s S&B nabojmi, ale napriklad winchester subsoniky mi v pohodicke obtahovali. Dodavaju sa k nemu 2 vratne pruziny, takze na HV si daz tvrdsiu a na normal jemnejsiu. Keby sa mi nedojebabrala ta moja hlaven, tak som 100% spokojny. A margo som v ruke este nedrzal, takze porovnat nemozem.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

To Margo, co mam aspon ja info, papa vsetko, niesu s tym nejake problemy, len to je taka ruska zelezna opacha :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Na jednej sutazi my kamarat konečne doniesol ukazať SIGA-MOSKITO,nestrielal som s neho ale vyborne sa my drzi sadne my do ruky ako uliaty,spracovanie super,zaver mal niklovany,mal za sebou vraj nieco cez 6tis.vystrelov a po opotrebeni ani stopy,takze došetrim a kupujem hadam ma nesklame,bola to laska na prvi pohlad aj dotyk :lol:
Naposledy upravil/-a BALISTIK v 27 Apr 2008, 18:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Tak s tymto suhlasim, rukovat ma tak spravne macatu, vyplna komplet priestor dlane, drzi sa naozaj super, dalej aj mieridla su vyborne zvyraznene zltymi bodmi (lepsie ako na k100 :) )
Ja mam z mochita stale dobry pocit.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

Teraz myslite Margo to male? To si raz kupim stoji to nove 6litrov co sa da. Je to skratena verzia Margolin ? Aky je tam ece rozdiel?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ako vidím tak si oživil staru tému,aj tak som ja nespokojna duša kiňupil inšie ako som chcel.Marga ako som sa presvedčil su spolahlive mašiny až na to že kus od kusu ide inde,jeden nesie hore iny dole,ale Sigi Moskitá su už asi aj mušky vychytane lebo v poslednej dobe čo som strielal a počul od znamych idu spolahlivo.
eager_jemison

Príspevok od používateľa eager_jemison »

Zdravim Vas. Ja mam Margo a kupil som ho asi tri roky stare.Je to super pistol na strelnicu -vystrielat tisic korun je docela dost zabavy aj pre troj clennu partiu. :D Typicky ruska robota-hrube opracovanie ale mozes do toho nasypat aj piliny a ono sa to nezasekne.Ten moj je s povrchovou upravou asi chrom alebo nieco take.Niekto mi hovoril ze je to nehrdzavejuca ocel, ale to sa mi nezda.Potreboval by som este dokupit nejaky zasobnik,ale z margoliny tam nepasuje lebp je vacsi.
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa kamov »

Ake mate skusenosti? Vraj margo nema rado vykonnejsie naboje.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Nema velu ale zato nie je tak vyberave na ine strelivo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"