Získanie ZP skupina A - Partizánske

Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Získanie ZP skupina A - Partizánske

Príspevok od používateľa Kyblik »

Zdravím vás priatelia zbraní,
chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosť s vydávaním ZP sk. A v Partizánskom. Chcem si urobiť Áčko a chcem predísť nejakým nedorozumeniam na PZ.
Všetkým Vám ďakujem.
elegant_mclean

Príspevok od používateľa elegant_mclean »

Tiež ma to zaujíma, som držitelom ZP skup. D, a teraz chcem rozšírenie na A, nakoľko sa drvivú väčšinu času zdržiavam v BA aj s manželkou a dieťaťom a v poslednom čase sa v našej lokalite bývania pohybuje mnoho podgurážených individuí v doprovode agresívnych psov bez náhubkov.
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa Milky_06 »

No to by zaujímalo aj mňa, nakoľko by som si chcel spraviť A,E,F tak že či "bude stačiť" ako jedne z hlavných dôvodov že nosím z práce tržbu, plus občas nosím peniaze do banky na účet a v podstate keď nie je prítomný majiteľ firmy tak budovu zatváram ja, samozrejme aj hotovosť a firemný notebook nosím so sebou domov. Čo myslíte mohlo by to stačiť?

V podstate zbraň nechcem nosiť stále len keď budem brať z práce peniaze a keď si pôjdem zastrieľať na strelnicu.
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 11 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Každého to zaujíma, ale asi sem nikto nechodí, kto má ,,Á-čko" a vydávali mu ho v PE. No nevadí, skúsim si ho urobiť tak či tak, ale až niekedy na jeseň. Možno zaváži, že som živnostník... :)
Milky_06
občasný prispievateľ
Príspevky: 26
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa Milky_06 »

no mne dnes má prísť kniha, tak ju pomaly začnem študovať, keď ju celu prejdem a pozriem aj tie otázky, pôjdem k psychologičke a vybaviť zvyšok vecí, ak nedajú A dám odvolanie aspoň na B a budúci rok po štátniciach skúsim opäť A
elegant_mclean

Príspevok od používateľa elegant_mclean »

Je potrebné pri rozširovaní z D na A pokial som robil normálne testy a nie doplnkovú skúšku opäť robiť testy a psychotesty, alebo sa iba na základe žiadosti a posúdenia dôvodu vyznači ďaľšia skupina?
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

psychotesty ano, no testy už netreba.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa Vaquero »

ani psychotesty, ak ich už máš
elegant_mclean

Príspevok od používateľa elegant_mclean »

Robia v PE s A skupinou nejaky problem? Kto posudzuje dovod, Partizanske alebo Prievidza?
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"