GP Show Room

inspiring_nobel

GP Show Room

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Vcera sme s kolegom isli cez Zvolen a vinou nahleho pohnutia mysle sme sa rozhodli navstivit GP Show room. Hlavne som si chcel ohmatat P45, pretoze v poslednom case ma tento kaliber laka. Na webe som si pozrel, ze v pracovny den je otvorene 9:00-12:00 a 13:00-18:00. Prisli sme vo stvrtok 27.6. o 9:20, v showroome ticho a tma, mreze zamknute. Osoba pracujuca v inej prevadzke v tejto budove nam povedala, ze ked vonku nevidime auto majitela, tak tam chodime zbytocne. Kedze sme nevedeli kto je majitel, ake ma auto a kde konkretne parkuje, tak tato informacia nam bola platna ako mrtvemu zimnik. Z rozhovoru som mal dojem, ze pristup k tomuto biznisu je velmi vlazny. Zda sa, ze na webe mala byt k otvaracim hodinam doplnujuca informacia, ze "po predchadzajucom dohovore" :)
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Z toho si nič nerob, ja som mal šnúru piatich návštev, kedy som tam nikoho nezastihol. To som našťastie Zvolenčan a skúšal som aj volať na čísla, ktoré mali na dverách napísané a potom neskôr na webe. Ani tie nefungovali. Nefungovalo ani "prídem o dvadsať minút". To bolo minulí rok.
Potom som kúpil jednu vec, po tvrdej dohode na telefón a to som videl aj predvádzaciu miestnosť, čo sa mi žiadalo celý čas.
Minulý týždeň som tam volal a zdvihli mi hneď.
Nevyjadrujem žiadny svoj názor, to nech si urobí každý sám.
Len dodám, že hoci rád podporujem svoj región, nemám chuť si v tomto obchode niečo kúpiť.
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Nic si z toho nerobim :) Len som chcel naznacit, ze pan Kuracina svojmu biznisu (ktoremu fandim) skodi, ked sa spojil s neprofesionalnym nimandom, ktory ma seriozne podnikanie u prdele.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Pani, nesudte , ak neviete co sa stalo. Mirkovy Daxnerovy usla zena za nejakym cicusiakom , a nechala mu na krku male dieta. krkavcia matka. tak sa chalanisko stara ako sa mu da. nestiha.....
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Súdime biznis. Nie rodinný život biznismena.
A riešenie je jednoduché. Zrušiť nereálne otváracie hodiny a vypísať, otvorené po dohode. Tak by prípadný zákazník nemal pachuť v ústach, že sa nevie dobiť do obchod, kde asi zákazníkov nechcú/nepotrebujú.
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Momentalne maju mat otvorene 6 dni v tyzdni, co uznavam, ze je narocne. Tak nech maju otvorene 1-2 dni, ale spolahlivo. Pretoze takto je to o nicom.
Navyse takato neprofesionalita vrha zle svetlo aj na GP, pretoze to nie je uvadzane ako Showroom TCATICAL DC s vyrobkami Grand Power, ale ako Grand Power Showroom. Podla nazvu sa to zda byt ako biznis GP. Z tohto dovodu za prvej republiky chodili pivovary "kontrolovat trubky" do krciem, kam dodavali svoje pivo. Ale toto su problemy biznisu s kamaratmi.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa canis lupus »

Elado nič v zlom ale bol by velky problém tam predtým zavolať? Kua chlapi,trochu pochopenia.... Viem že je to nepríjemné,ale dalo sa tomu predísť.
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Vĺčik milený, ja som volal onehdá na vypísané dva čísla na dverách a na jednom halali, druhé nedostupné. Keďže som sa flákal ešte pol hodinu po meste, skúsil som to ešte tri krát. Výsledok - nula.
Kľudne si pozri moje príspevky, málokedy niekoho kameňujem a pred tým rokom som toto vlákno nezaložil len kôli tomu, aby som tomu obchodníkovi a GP neuškodil. Myslel som,že mám len blbú smolu.
Za 145 km, by som si zavolal a dohodol sa, aj napriek otváracím hodinám, to je fakt.
Ostatné bolo povedané a ak sa obchodník nezduje a zriadi sa náprava, malo tých našich pár riadkov zmysel. Ak nie, no neobesím sa z toho, ale škoda šance na kamenný obchod na úrovni, s dobrou polohou v strede Slovenska a s pekným dizajnom.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa canis lupus »

Škoda je len dobrého chlapa :wink: hej ,čítal som to. Čítal som aj to že to bolo davnejsie,avšak pises že si sa nakoniec TELEFONICKY DOHODOL :idea: nechcem tu vytvárať žabomyšie vojny,avšak chcem podotknúť že nevyhovies každému. Viem aké to je zohnať dobrých zamestnancov. Ja viem,nie je to váš problém,vas to nezaujíma atď. Slovač je odjakživa nespokojná.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Mam pocit, ze sa tu trosku prehana...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

V tomto davam rozhodne za pravdu stazovatelom.

Business je business, ak je nejaka prekazka, treba to dat patricne najavo a ak je to trvale, treba prisposobit bud obchod, alebo obchodu prisposobit situaciu, zbytocne to kazi meno.

Ludia naviac k tomu hodnotia kazde jedno negativum 10x horsie ako jedno pozitivum, takze na taketo preslapy, kt. su podla mna zbytocne a daju sa jednym oznamom vyriesit, si treba davat pozor.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Si myslím si, že téma je zodpovedaná a nie je čo riešiť. Neskončíme?... a, či ??? :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Zamkol som, aby mi nechodili na slivku ! :lol: :lol: :lol:
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Podobne, na prvy krat zavreta predajna, na druhy krat predavac v showroome odkazal na kolegu ktory s GPckami robi viac (berem), na treti krat zamestnanci na kavicke na hornom poschodi (tam s uvraj pri kaficku a cigarete najcastejsie), nakoniec ponukli par airsoftovych kramov a predrazene strelivo... Ale aspon si tie pistole omakate, vystavene boli.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"