WFC trička

Používateľov profilový obrázok
Next
prispievateľ
Príspevky: 193
Registered for: 14 years 1 month

WFC trička

Príspevok od používateľa Next »

Po menšej debate s Balistikom sa chcem opýtať, či by bol záujem o trička WFC. Ak áno, ako by asi malo vyzerať. Prípadne môžem skúsiť navrhnúť logo WFC. Po schválení nejakého designu sa dá urobiť cena, ktorá je tiež závislá od kvality trička a od počtu kusov. Prípadne, ak máte iný návrh, uvítam ho.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

ideš s križikom po funuse tričká už mame dva roky :D , Tričká dával robiť WERTY , všetky návrhy ma na svojej stránke.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Norko ale nove trička :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Hovoril som teraz s Wertym, pozdravuje Vás :wink:

Sme za zachovanie pôvodného loga WFC, ktoré môže byť doplnené / obohatené o nové prvky. Ale dohodnúť to v Rade WFC, s prihliadnutím na hlasy z WFC a tento návrh môže byť prijatý. Budeme to riešiť hlasovaním alebo cez PM a sumár bude vyhodnotený.

Náš hlas: boli by som za zachovanie "jednotnej línie" napr pôvodná bledomodrá obohatená o dajaké prvky / pás krížom apod, s ešte výraznejším nadpisom Webforum Cup. Prečo jedna farba?

Pozrite napr na Artermisákov. Keď prídu vo svojej nezameníteľnej farbe, každý vie o aký klub ide, a majú tam - podaktorí aj mená!

Ide aj o cenu za tričko-polokošeľu, čo sa odvíja od veľkosti, gramáže, materiálu a potlače!

Doporučil by som, kto má možnosť a predstavu, nech pripraví návrh s pôvodným logom + doplnenie o svoju predstavu, kalkuláciu, časový horizont dodania a možnosť objednávky! Objednávky neriešiť na fóre, ale cez link, alebo kontaktný údaj
Pokiaľ je možné príspevky v pokeci zrušte a preneste ich do WFC Tričká. Ťažko sa potom orientuje, keď jedna téma je vo viacerých vláknach
Používateľov profilový obrázok
Next
prispievateľ
Príspevky: 193
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Next »

No keď môžem za seba, tá bledomodrá na mňa pôsobí moc cukríkovo, ale to hovorím za seba. Asi skôr ta tmavšia farba, modrá, čierna, bordová?
Ak mi niekto pošle logo vo vektorovej grafike, prípadne v krivkách môžem skúsiť urobiť nejaké návrhy.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

to Next : ty moc asi na súťaže nechodíš?, ak sa pohybuješ na súťaži v 30°C horúčavách cca 6hodín a nemáš sa kam schovať tak ti cukríkové tričko s limčekom príde vhod. V čiernom alebo bordovom sa ideš uvariť, ver tomu viem o čom hovorím mám totiš aj čierne tričko WFC a moc ho nenosím.

Next pokial chceš špekulovať s tričkami tak skôr urob tričko len na nejakú akciu trebárs na WFC rachot . To tam môžeš dať hociakú kreslenú postavičku s kvérom a nikomu to nebude vadiť ,farbu si určíš podľa chuti (čím krikľavejšia tým lepšia) a ani autorské práva neporušíš :D
Používateľov profilový obrázok
Next
prispievateľ
Príspevky: 193
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Next »

Jj, kašlem na to.
inspiring_merkle

Príspevok od používateľa inspiring_merkle »

Svieže, jasné a veselé farby som za veď sme veselá partia či nie? Ale jednoznačne polokošela s golierom. Lebo slnko je ozaj neúprosné.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

taký drobný detail k dizajnu potlače
http://webforum.sk/viewtopic.php?t=6076

vidím tričko s nickom Igoca a na chrbte dva zásahy v alfa zóne, to nemôže byť Igocove tričko, či....????? :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Roman - co neumi puska, to udela tuska.... :lol: :lol: :lol:


Sorry Igor.... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

vajčáci, je jasné keď Ja mám na chrbte double alfa, že niektorý z Vás mal:
a) dobrú mušku
b) ku.va špatný uhol
c) ešte ste pod parou
:lol: :lol: :lol:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Ked uz nie na preteku tak aspon na tricku :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Webforum CUP"