Norinco - dodávatelia

Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 15 years 5 months

Norinco - dodávatelia

Príspevok od používateľa Snypo »

Zdravím všetkých.
V posledom čase ma zaujalo niekoľko výrobkov čínskej firmy Norinco.Nezaujali ma len kvôli nízkej cene(hlavne v zahraničí),ale hlavne z dôvodu "dostupnosti" rôznych klonov špičkových pištolí ako P226.
Chcel by som si niečo od číňanov kúpiť na rekreačnú strelbu,nie na nosenie a sport,takže taký čísnky Sig by nebol zlou volbou.

Kde na Slovenksu sa dajú kúpiť pištole značky Norinco ?
Ztial viem iba o obchode Frano v BA...
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Pokiaľ viem, Fraňo je výhradným dodávateľom fy Norinco na Slovensko. Takže zbraň môžeš kúpiť všade tam, kde si ju od Fraňa objednajú. Najvýhodnejšie bude preto obrátiť sa priamo na Fraňa.
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Pred časom mi aj v DEAS-e (BA) vraveli, že Fraňo je výhradný dovozca Norinca. Ale napr. v bratislavskom Fraňovi dlhodobo na pulte nič nemajú, tuším iba jedno (komisné?) "1911", chodím tam roky a naposledy som tam videl pred dvoma rokmi klon Sig-u 226.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Ked som zhanal cinsku 1911, tak vsetky jej verzie mali na predajni u Frana v Nitre
Používateľov profilový obrázok
Kotuc
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 11 months

Príspevok od používateľa Kotuc »

Zdravím chcem sa opýtať či by ste mi nevedeli niekto pomôcť. Stratila sa mi z mojej norconie nc 226 jedna skrutka aj s puzdrom ktoré je zaskrutkované do rámu ktoré vystreďuje pažbičku a tiež je to ako matka na skrutku pažbičky. Ak by ste mali niekto znehodnotenú norconiu či sig alebo niečo tomu podobné a mohli by ste to obetovať tak by som to aj odkúpil. Na výrobu je to dosť náročné pretože je to malé a má to závit zvonku aj zvnútra. Foto pridám neskôr.
Ďakujem
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

a ja zas potrebujem na 1911 NP28 záchyt kohútika a pažbičky..
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Pre oboch pánov nadomnou: http://www.inzos.sk/norconia-nc226_68880.html kedysi som ten inzerát videl na viacerých stránkach, tak neviem či je ešte aktuálny.
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

záchyt kohútika mi sedí aj z para ordnance a pár druhov pažbičiek som videl v Skalici, v BW Arms.
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"