Pritomnosť správcu na strelnici

inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

njo ide o strelnicu SPZ takze neviem o akych clenoch klubu hovoris ale SPZ je teda velky klub :D a pochybujem ze sa tam neikto zadarmo bude striedat v zime ci v lete a cakat ci tam niekto pride :D a neviem od akej zeme sa odrazaju gule, ked je tam trvao premocena poda ;)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3129
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

Jozo456: gula sa ti pri určitom dopadovom uhle odrazí aj od lajna.
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

Ano to ano ale ten aby tam v tom priestore na cemjate mali dopadat neikde na miesto kde by niekoho mohli zranit je blbost neviem ci si tam bol jedine co sa mne zda nebezpecne ke z Condoru strielaju vlastne smerom na strelnicu SPZ :D
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3129
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

jozo: nemáš občas v teréne problémy s orientáciou ? :lol:


Obrázok

Obrázok
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

NIe nemam to je sice pekne ako to ukazujes smer strelby akurat taky detail ze strelci casto nestrielaju tam kde maju, alebo som ja zazil blby den a natrafil na blbcov :D
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

No vidis a to je dovod preco musi byt na strelnici spravca alebo jeden z dovodov. Ludia su idioti. A nehovorim to len preto, ze sam som spravca.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Najlepsie je to v Trnave - dojdem na strelnicu, nikde nikto. Klopem na kazde dvere, stale nikde nic. Nakonec som volal spravcovi - zobudil som ho, spal za stolom.
Idem teda strielat, posle ma na jeden strelecky val a ja nemam tusenia ako si tam postavit terc atd... idem znova za nim...atd...
Bola so mnou aj osoba bez ZP, pytam sa ho ci nechce obciansky - "mna to nezaujima, chodte uz"
Pocas strelby, nikto tam nebol - ani spravca ani dalsi strelci, tak som ten val patricne vyuzil :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"