Aké náboje nechutia HS/XDM?

Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

hs 9subcompact, vcera 100 nabojov mfs, z toho dva neodpalene, ani opakovane, stopa po uderniku bola v zapalke, ale bez vysledku, prvy bol cca po 40tich nabojoch, druhy ku koncu, kolega vedla tusim s cz75ts ich odpalil na prvy krat.. zasraty udernik alebo nieco ine?
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

vcera sme testovali MFS tiez, neodpalilo na prvy krat v 2 glockoch. robili mi to aj predtym. Udernik pred strelbou vycisteny. MFS maju tvrdsie zapalky a hlbsie zalisovane. vysledok zo 100 ks 2 neodpalene.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

Tak som v rovnakom cisle, ale nenechava ma to spokojnym. kde sa da zohnat vyrazac na ten pin na zavere? pripadne aj cela sada, nech netreba dokupovat?
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Žeby MFS začalo použivat Ginexy? :D
Z mojej XDM a HS SC vyletelo laufom spolu už cez 12 tis. a neodpaleny naboj ešte nebol :).Pravda použivam vlastne :D :D :D
edit : tipujem že udernikom to nebude XDM taha 11 tisicku a udernik ešte vonku nebol.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

dirty:harry: ja úspešne používam ten na Glocky z Hermesu, stál tuším 2 či 3 eurá, bolo mi to jedno, ale je pravda, že za tú cenu by si niekde v Hornbachu kúpil asi kompletnú sadu vyrážacích pinov. :)
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

ja som si to objednal z BWarmsu spolu so sadou vymennych pruzin na glock...ten vyrazaci pin ma stal 2,34 eur...ale v podstate sa na to da pouzit hocico...ma napadlo ze namiesto vacsinou nepouzitelnych sad na cistenie a rozych nekvalitnych puzdier by k nim mali dodavat taketo veci...
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 12 years

Príspevok od používateľa slimaaak »

Ja mam na XDM odpalenych sice iba cca 700kuskov roznych druhov avsak taktiez som mal nedavno 2ks MFS natuknute a neodpalene. Boli to tie z posledneho spolocneho nakupu. Doteraz som bol spokojny a hrdy majitel XDM. Teraz som uz iba iba spokojny :)
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Klud zbrani nič nie je su to naho... zapalky.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

Dirty.Harry mam dojem,ze to bolo moje TSko co ich odpalilo... :-) ja somsa neskor trapil s s STI LS9 ktora ani za boha nechcela mongelaki. Tovarenske Ruagy 1€ za kus jej chutili... potvore.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

zdravicko 8)
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

slimaaak napísal:Ja mam na XDM odpalenych sice iba cca 700kuskov roznych druhov avsak taktiez som mal nedavno 2ks MFS natuknute a neodpalene. Boli to tie z posledneho spolocneho nakupu. Doteraz som bol spokojny a hrdy majitel XDM. Teraz som uz iba iba spokojny :)
preco nie aj hrfy?staci nepouzivat tatarske strelivo.
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "