LOV 2 co je zac vie niekto?

Používateľov profilový obrázok
pogi
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Registered for: 17 years 2 months

LOV 2 co je zac vie niekto?

Príspevok od používateľa pogi »

cize na netiku som nasiel nejaku vzduchovu pistol vedel by mi niekto popisat co je zac ci sa oplati ju kupit (len na strielanie na zabavu a tak)
a ako to tam funguje ako napr ako sa natahuje nabija a taq :-P :lol: prikladam foto Obrázok
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

To je stary nostalgicky "flusbrok", nabija sa tak, ze zatlacis hlaven dovnutra, vzadu sa ti ukaze taky skrutkovaci capik, ten vyskrutkujes, das diabolku, capikom ju zasunies dovnutra a zaskrutkujes. Po stlaceni spuste sa hlaven vysunie dopredu a vyflusne to diabolku. Je to pistolka len tak pre srandu, na nejake presne strielanie urcite nie. Ale je to tazka nostalgia, kto ju nema nech sa prihlasi :) Ja ju mam stale funkcnu
inspiring_galois

Príspevok od používateľa inspiring_galois »

bohuzial aj tento mam doma a lietaju z toho mbroky doslova oblukom, takze jedine lov 2 je minac brokov, nepresne, hovadina velka! :evil: :evil: :evil:
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

JJ, pametam si , ze ked som z toho flusal ja, tak normalne bolo brok vidno ako leti, tak pomaly ho to vyfluslo von :) Ale ak mas na zahrade 15kg vedra od primalexu alebo daco podobne, tak to moze byt celkom sranda
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

kolega kapula ti tento kver popísal dosť výstižne.
Tiež som s ním už nejaké to kilo olova vystrielal, ale za veľa to nestálo. Je to len taká hračka pre zábavu a na zabitie volného času.
Okrem toho, ked sa ti pokazí je úplne neekonomické dávať ho do servisu, pretože nový stojí okolo 400 Sk a samotná oprava by ťa višla zbruba rovnako. Keď chceš strieľať zo vzduchovej pištole aj na presnosť kúp si niečo s lepším renomé.
Napr. Gamo P 800. alebo nejakú ruskú IŽU z komisionálu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"