Seminár Izraelskej bojovej streľby

polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

dokonca


Toto video už nie je k dispozícii, pretože používateľ, ktorý odovzdal video, zatvoril svoj účet YouTube.

kopa videí ale tento odkaz,
toho asi veľmi nahnevali neprajníci a nechal sa odradiť. ve smes, ale rovnaká debata ako tu. nerozumiem ale tomu že to tak zabalil a všetko vymazal
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

no neviem clovece, zbezne som to prebehol, le ze by to bolo zamknute na ziadost majitelov treningovej agentury sa mi nezda. strelectvi ma len trosku ostrejsich adminov ako my :D . inak debata ako cez kopirak tejto... a nasich adminov si treba vazit, ze tu davaju tolko priestoru.
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa mab »

polucias:
uvedomujem si rozdiel medzi sportom a realitou..
riesim to tak ze sa zucastnujem IDPA sutazi, ale ako som pisal, beriem to ako nacvik riesenia situacii, nie sutaze.

co sa tyka tych lietajucich guliek, tak to som "zazil" len ked som svojho casu hraval paintball. je to ozaj iné ked okolo lietajú gule a mozes nejaku chytit. ale stale je to od reality, hlavne psychika, ked si uvedomujes ze je to len hra a nezomries ked nejaku chytis. ale ako sposob pripravy to moze byt.
ako by clovek reagoval v skutocnom konflikte, moze zodpovedne povedat az ked si tym prejde.
Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Registered for: 17 years 5 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

Kedze je ta ziadost uvedena v sekcii, kam sa nikto okrem vedenia a spravcov nedostane, nevidis to.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

to samozrejme vela vysvetluje. dik za info. myslim si ale, ze prevadzkovatel treningovej agentury neurobil dobry krok. tot moj nazor...
Používateľov profilový obrázok
Black Powder
moderátor
Príspevky: 93
Registered for: 17 years 5 months

Príspevok od používateľa Black Powder »

Neurobil, zda sa, ze sa zlakol kritiky strelcov viac zameranych na sportove discipliny, pre ktorych bolo spartakiadne vystupenie adeptov na videach skor zabavne... nemal asi argumenty na obhajenie takejto cinnosti: Asi si myslel, ze tato jeho prezentacia na fore bude prenho vyhodna. No nastal opak.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

Obrázok
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Neviem preco sa tato ponuka naucit sa nieco nove /stare / ine realne stretava s takou otaznou spätnou väzbou a vyvolava take zvlastne emocie. Kazdy sme dospeli ludia a mame schopnost volby.

Na tom treningu som bol a bolo to velmi fajn. A myslim, ze mi to dalo celkom vela.

Boli tam chalani na roznej urovni, s roznymi skusenostiami. Jasne, ze to vyzera na zaciatku vseliak. Co chcete za 3 dni? A boli tam ludia, ktori mali svoje navyky, mozno to vyhodnotili cele inak, nepocul som ale ziadnu negativnu spätnu väzbu. To ci kameraman stal v 45° uhle k strelcovi, fakt sorry, to povazujem za vedlajsie. Nehody sa stavaju presne za uplne inych okolnosti.

Ten kurz bol uplny zaciatok, ponorenie prsta do omacky. Komu by sa to nepacilo, mohol by odis aj po prvej hodine. Komu sa to pacilo, moze trenovat doma. Keby kazdy drzitel zbrojaku mal aspon taketo vedomosti, ake za tri dni videl/ziskal, nieco ako povinny vodicak, bolo by to super.

A za tu cenu veeela muziky.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Nevadi, ze nevies. Tvoje nadsenie ti nik neberie ale ako vidis ani neujuka od radosti :wink: .
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

niekoľko miest je stále voľných
ak by mal niekto záujem
http://www.bojovesimulace.cz/index.php/ ... -slovensko
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

www.bojovesimulace.cz a Defence Tactics Slovakia

Pozýva všetkých priaznivcov Izraelskej bojovej streľby na seminár ICS Basic
Miesto konania: Zákopčie pri Čadci GPS 49.417646,18.722817
Dátum : 3 až 5.5.2013
Program : http://www.bojovesimulace.cz/?q=node/14
začiatok bude o 14h na strelnici
kapacita semináru je 15 osôb


Tešíme sa na Vás.


Lukáš
DT


detaily cez SS alebo mailom

vopred vĎaka za no offence
deliqvent
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa deliqvent »

Ďalší plánovaný termín prosím?
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

pracujeme na tom
predpokladáme ,že koniec augusta alebo v novembri
deliqvent
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa deliqvent »

Tak koniec augusta tuším nevyšiel, čakáme na November :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"