Mainspring pre Colt 1911 a klony

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Ak vies paramatre: dlzku x velky priemer, pocet cinnych zavitov(to su tie mimo ukoncovacich), tvrdost, stupanie, priemer drotu tak Ti ju vyrobia za par eur na pruziny.com do mesiaca urcite.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

zapalky by mali byt zalisovane pod uroven dna nabojnice, v opacnom pripade sa moze kovalinka oddelit a nedojde na prvy krat k iniciacii. Ak je to tento problem nepomoze ti ani 30Lb bicia.

Mas tam blokaciu uderníku? ked cistis pistol, nezostavaju ti na čele zaveru zvysky kovu z nabojnice? aky prach tam pouzivaš? vyduva ti zapalky po vystrele?

par prispevkov vyssie som ti daval link na http://www.alliancze.cz/nahradni-dily-parts/cz/c-969/
akych inych chces? preco strielaš naboje ked vieš ze nefunguju???
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

naprebíjam to sám,
zápalky sa tvária úplne normálne v porovnaní s fabrickými nábojmi

zbytky nábojnice nikde nebadám pri čistení

a áno má to aj blokáciu úderníku, ale som si istý že mechanicky funguje zbraň dobre, raz za čas ju čistievam do šróbika, sledujem opotrebenie, funkčnosť, jemným filmom namažem,

ti náboje strieľam kvôli cene 8)
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

hej, poznam chalanov co kvoli par centom sa radsej budu trapit na strelnici, pripadne este horsie na preteku.

namackni spust, a tesne pred vypustenim kladiva skus zatlacit na udernik ci je odblokovany. Predsa je to SA, maly chod spuste maly chod blokacie,

ak mozes porovnaj si napich u zapalky neodpaleneho naboja a uz vystreleneho, ci su identicke.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

chod blokácie úderníka je úplne bez problémov,
obtisk na vystrelenej nábojnici v zápalke bude vždy silnejší kvôli výstrelu, každý neodpálený na 1x vypadá rovnako, ako nedostatočne prerazený, videl som to na desiatkach zbraní, najrôznejších kalibrov,

poradte prosím kde by som kúpil tu pružinu
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

Obrázok


zdravím 1911tkarov,
na skúšku som podložil mainspring a kladivo citeľne silnejšie "klope" ale stále mi tie prebíjance od známeho neodpaľuje spoľahlivo tak som urobím malé foto toho ako vyzerá obtisk a rád by som sa spýtal na názor skúsenejších,
že prečo je ten prvý obtisk tak vysoko a ten druhý opakovaný už viac v strede - tým pádom ten korektný ktorým sa už odpáliť podarilo,

nejaké nápady prečo je to tak?

ďakujem
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

lebo ti nedoviera dostatocne zaver
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

že by?
priznám sa, že som vždy už len natiahol znovu kladivo a odmačkol, ale že by bol nedovretý som si nevšimol,
čo by to mohlo spôsobovať?

ak je to tak ,tak by som mal byť schopný to nasimulovať s nábojnicou a lep,. páskou na zápalke a uvidieť ten istý efekt...
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"