HK P30 V3

Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

suhlasim z yarcom ani original pripravok nemusi zarucit bezproblemovu vymenu, P30 mam uz daky ten rok a ked som ju kupoval alternativa k original mieridlam nebola ziadna. Na vsetkych zbraniach ked som menil mieridla za ine tak kladivo a vyrazac. Aj ked z odstupom casu osobne nevidim dovod na vymenu originalnych na P30 lebo povodne aj ked nie su tritiove su v pohode. Osobne ani nevidim realne vyuzitie tritiovych mieridiel pre bezneho uzivatela, ide skor o pocit ze mam nieco "lepsie"
inspiring_chaum

Príspevok od používateľa inspiring_chaum »

Chlapci mate nejake skusenosti s urcitym podpaznym puzdrom pre p30tku? Na internete je toho dost, ale rad by som pocul vase nazory.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Pokiaľ sa nevoláš Bauer, tak podpažné puzdra neodporúčam ani náhodou. ;) leda tak na nejaký 7 palcový revolver alebo longslide.
inspiring_chaum

Príspevok od používateľa inspiring_chaum »

Kedze v robote chodim vacsinou v teplakoch/sustakoch, tak podpazne puzdro mi prislo ako mensie zlo. Aku alternativu odporucas?
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Tento falco pás je super, mám ho presne na takéto situácie. Jediné čo je pri P30 potom trochu problém že ti zdrsnenie pažbičiek hobluje bok ak ho máš priamo na tele.
inspiring_lamarr

Príspevok od používateľa inspiring_lamarr »

Da sa na to kupiť konverzia? Pasuje z p30L?
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"