Umarex Beretta

eager_mayer

Umarex Beretta

Príspevok od používateľa eager_mayer »

zdravim. nemate nahodou niekto skusenosti s touto berretou???

http://www.merkuria.net/index.php?main_ ... ducts_id=1

rozmyslal som nad jej kupou, ale chcel by som sa najprv poradit s niekym, kto s nou ma nejaku tu skusenost. za odpoved vopred dakujem.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

za tu cenu mas uz HW 45 a to uz je poriadna pistol a hlavne presna co sa o vacsine neda povedat
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa maros15 »

Nedavno taku predaval Xader aj s nejakym prislusenstvom,tak mu skus napisat.Cena bola 170,-€ ale neviem,ci je to este aktualne.
infallible_torvalds

Príspevok od používateľa infallible_torvalds »

Zdar, ja tuto pistol mam.
Klady:
Pekne celokovove spracovanie okrem rukovete. Vaha sa priblizuje originalu takze dobre drzi v ruke. Dobre vyzera.
Zasobnik na 8 ran

Minus:
ak sa do zasobnika vlozia nepresne ( nedostatocne sa zatlacia )zahrotene diabolky nevie sa otacat. Mala neprsnost- skor zalezi na strelcovi.

Co sa presnosti tyka tak ta je taka rozna. V podstate kazdou ranou vies trafit plechovku piva na cca 10m. Terc je uz horsi. Tam je vidno rozptil na rovnaku vzdialenost cca 8 cm na kazdu stranu od stredu. Ber ale do uvahy to ze som sa nesnazil byt extra presny

Sila strely je zavisla od vonkajsej teploty tak ako je spominane uz vyssie. Vo vseobecnosti plati ze CO2 ti da prve 2 -3 rany extra silne, tie ostatne su take akurat - cca 50 ran - no a tie posledne su uz viditelne okom. Kazdopadne dobre si vystrelis cca 60x na jednu bombicku.

Moje hodnotenie:

Dobre vyzerajuca, relativne presna CO2 pistol s peknym kufrikom. Ja ju pouzivam na take vyblbnutie takze mne plne vyhovuje a mam s nej radost.
Ja ju odporucam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"