Laser target

roman

Laser target

Príspevok od používateľa roman »

Mate niekto v reale odskusanu nejaku apku pre telefon na domace susenie s laserom?
Používateľov profilový obrázok
Arcanus
občasný prispievateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Arcanus »

Ja mam mantix , k tomu treba na montovať na zbraň geret
stoporko
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa stoporko »

Mne sa osvedčil iTarget. Dá sa kúpiť rovno s laserovým rimless nábojom. Appka fungovala spoľahlivo, no pre viac možností som musel dokúpiť platené "drilly" (tasenie, multitarget) a vytlačiť terče. Super je, že sa dá používať púzdro, čo človek bežne nosí.
https://www.itargetpro.com/

Kupoval som asi rok dozadu a najbližší predajca je vo Francúzsku - v pohode sa dalo objednať online.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 340
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa Filip »

Používam 2 systémy
Na sušenie som spokojný s Laser Hit https://www.laserhit.com/ .. appka na telefón + ich vytlačené terče (má to možnosť nakonfigurovať si vlastné zóny, ale ich terče to rozpoznáva automaticky). K tomu som zobral SIRT Pistol. Výhoda je, že to nepotrebuje obťahovať a človek si nebuduje zlé návyky. Na tréning tasenia podľa mňa perfektné (objektívne ale porovnateľné s akoukoľvek inou appkou čo robí to isté, ako napr ten itarget hore).

Druhý už nie je na telefón ale spomeniem - Interactive Multi Target Training System . Mal som glock airsoftku od Umarexu, tak som zobral laser hlaveň do nej. Terče sú interaktívne, má to viacero režimov - najviac používam chase the ball - náhodne sa rozsvecujú a do 2 sekúnd treba trafiť (alebo nie, ak svieti no-shoot). Dá sa s tým teda trénovať vyhľadávanie cieľa a pod, hlavne ak sú terče v rôznych výškach (na skrini, za stolom atď), prípadne ak ich rozmiestni niekto iný. (sirt s týmto ale nefunguje, ich laser má inú vlnovú dĺžku a tie terče ho nerozpoznajú, naopak to ale ide - laser ammo laser appka na telefóne rozpozná a scenáre sa dajú trošku osladiť).
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"