HS Produkt H11 RDR (Hellcat)

chamko
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 5 years 1 month

HS Produkt H11 RDR (Hellcat)

Príspevok od používateľa chamko »

Predám svojho spoľahlivého spoločníka na cestách aj necestách, link na bazos tu: https://sport.bazos.sk/inzerat/13688840 ... oplnky.php

Pre tých, ktorí pištoľ nepoznajú, pripojím aj popis z inzerátu:

- Zo zbrane bolo za rok (kupovaná z obchodu február 2021) vystrelených 1150 nábojov (SB, Geco, Ares, Alsa, ZVS) bez jedinéj zádržky, zlyhavky alebo čohokoľvek podobného. Zožerie všetko od 115gr po 147gr strely.
- Ide o jednú z najmenších 9mm pištolí na trhu no aj napriek tomu ponúka dostatočnú palebnú kapacitu (až 13 rán v zásobníku).
- Odolnosť povrchovky je na úrovni, o ktorej môže glock iba snívať (verte mi, mám aj glock).
- Pištoľ je v bezchybnom stave, 100% funkčnosť je samozrejmosťou.
- Zbraň má perfektné mieridlá (Účkový cieľnik a svetlovodná muška), ktoré umožňujú veľmi rýchlu a intuitívnu pudovú streľbu.
- K zbrani dodám štandardne pribalené zásobníky teda 1x 11ranový a 2x 13ranový.
- Ide o verziu RDR, teda model s predprípravou na kolimátor. Ak kolimátor nechcete, predprípravu jednoducho necháte pripevnenú. Footprint montáže je RMSc.

K zbrani pridám:
1) Kydexové púzdro slovenskej značky BP Holsters. Ide o hybridnú konštrukciu (AIWB/OWB), ktorá jednoduchou výmenou putiek umožňuje plnohodnotné nosenie zbrane ako na vonkajšej strane opaska (napr na boku) tak aj na vnútornej strane brucha (apendix). Púzdro bolo kupované v auguste 2021, faktúru kvôli záruke samozrejme priložím.
2) Taktické plastové púzdro s palcovou poistkou od Cytecu. Vďaka dvom platformám umožňuje nosenie zbrane ako na opasku (pádlo) tak aj na molle platforme (napr nosič plátov alebo battle belt)
3) Belly band, teda elastické púzdro na skryté nosenie pripomínajúce ľadvinový pás. Bezkonkurenčné skrytie zbrane ak nosíte užšie oblečenie.

Prepis na ORPZ Prešov.
Vyžadujem platné nákupné povolenie a zbrojný preukaz príslušnej skupiny.

Cena pre Webforistov je 590€.
chamko
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 5 years 1 month

Príspevok od používateľa chamko »

Update: Všimol som si, že tie púzdra polacneli, takze znizujem cenu na 550€
chamko
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 5 years 1 month

Príspevok od používateľa chamko »

Cena znížena na 500€
Zamknuté

Návrat na "Predám"