Skúšky na E-čko

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ano asi tak lebo je vela strelcov co len raz zaplatia,my ho zaevidujeme,vystavime kartu clena do zvazu,dame mu potvrdenie na rozsirenie ZP na skupinu E.Po tom vsetkom odide ked chcem vybrat clenske tak sa citim ja aj kolegovia ako vypalnik.Dame termin kto do urciteho datumu neda... ahoj :!: Pride o zbran aj E-skupinu.Oni niektory clenovia ani nevedia co je okolo toho prace,robim to uz 6 rokov :roll: My sme sme zoznam vyradenych clenov ani nedavali,len posledne tri roky to od nas PZ-evidencia zbrani vyzaduje.Robime to konca marca.
magical_ardinghelli

Príspevok od používateľa magical_ardinghelli »

Osoba od 15 do 18 rokov musí byť členom štátnej reprezentácie aby mohla dostať ZP skupiny E. Ale ak je osoba staršia ako 18 rokov tak stačí len potvrdenie o členstve v streleckom klube nie _?

To BALISTIK: To členstvo by sa nedalo niako vybaviť ??? V blízkej budúcnosti by som si chcel vybaviť ZB. :P
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...chcel si napísať od 15 do 20 rokov... ZP skupiny E bez tej reprezentácie až od 21 rokov :!: :evil: (a do 18 rokov potrebuje súhlas rodičov) :oops:
eager_volhard

Príspevok od používateľa eager_volhard »

Michal1 napísal:Ako uz bolo spomenute, skusky su uplne rovnake, az nato ze ty, ako nie 21rocny musis byt v narodnom tyme aby si dostal E a zbrojak. :cry:

Na to aby si sa dostal do národného tímu musíš byť dobrý nie ? A ako sa ním staneš keď nemáš ZP teda ani zbraň a prax ?
Nevyznám sa tak prepáč ak som napísal blbost blbost.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Pozri si v zákone, za akých podmienok môžeš strieľať aj bez zbrojného preukazu. A zbraň samozrejme vlastniť nemusíš... má ju klub, strelnica, otec alebo kamarát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"