9mm Luger Magtech Jacketed Soft Point Flat

lenochod
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa lenochod »

Je tam dutina? Nie je! Normalny legalny poloplast. Na niektorom z ceskych for robili aj testy, sprava sa to lepsie ako JSP naboje od SB, ktoremu len zlezie ten plast a sprava sa v podstate ako FMJ.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

podla fotiek je to tak 50/50 ... ale najvecsi problem bude ako to bude posudzovat policjny expert pri pouziti to co vy vydite ako priehlbinu on moze povazovat ako dutinu ............. koniec koncov vzdy to robi problemi pri pouziti a nie pri noseni

jednoduchsie by bolo ist a spytat sa na oddeleni streliva ale tam experti ....no je ich malo na zodpovednost si to nezobere nikto takze je to len na tebe .........
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Skoda ze ti nejde obrazok...ale to co je na nom, je naozaj jednoznacny poloplast(ajked vylepseny ;-) ), v porovnani s Magtechom na mojom obrazku snad kazdy vidí rozdiel v prevedení hrotu, co je vec co riesim...co je to za strelivo?

Pre istotu...
odkaz na obrazok co pridal TOM11: http://forum.mujglock.com/download/file ... 8d70afa37a
Odkaz na obrazok Magtech JSPF: http://www.magtechammunition.com/images ... spflat.jpg
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa tom11 »

to Lynk:
ide o to ze obidve strely by mali byt rovnake, len jedna ma nastrihnuty plast(drazky) a ta druha nema(bez drazok), inak by mali byt identicke. Preto si myslim ze aj ta bez drazok bude mat olovo pekne az po okraj rovnako ako je to vidiet pri tej drazkovanej. Tie firemne fotky tusim nezodpovedaju skutocnosti. Mudrejsi ale budem az ked sa mi ich podari zohnat :)
Používateľov profilový obrázok
mazzi
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa mazzi »

Bolo tu spomínané strelivo SeCa. Našiel som ho na stránke profitaktiku. To v tej strele nie je dutina, že sa to nepovažuje za expanzku?
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

nie je.
Používateľov profilový obrázok
mazzi
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa mazzi »

Možno by pomohlo aj nejaké vysvetlenie, lebo podľa obrázkov to ako dutina vyzerá. Aj keď mi je jasné, že keby to bolo zakázané, tak sa to u nás nepredáva :wink:
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

o tych nabojoch tu existuje tema s rovnomennym nazvom, chod si ju precitat.
Používateľov profilový obrázok
mazzi
prispievateľ
Príspevky: 154
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa mazzi »

Mea Maxima Culpa...celkom som ju prehliadol, aj keď som to fórum prešiel už asi 3-krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"