Sig Sauer P226 - áno alebo nie?

eloquent_galois

Sig Sauer P226 - áno alebo nie?

Príspevok od používateľa eloquent_galois »

Ahojte, rada by som si kúpila Sigíka P226 keď budem veľká (keď budem mať zbroják). Je to dobrý nápad, alebo sa mam poohliadnuť po niečom menšom? Diki za odpoveď :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

zalezi od toho, na co to chces :)
napriklad Jozko (Sig1) s tym luska orechy a teraz pred vianocami sa nezastavi....
kopa ludi s tym sutazi a obcas to nejaky pacient dokonca aj denne nosi :lol:

nepochybne dobry kver, ale nosit by som to nechcel, na to su aj ovela skladnejsie a lahsie zbrane
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

PS: Sig Sauer dobry napad :?: :roll: :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mne uz shadow aj zhrdzavel,ale Sig vydrzi viac predsa na orechy treba niečo lepšie :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

A každom prípade si P226 treba odskúšať aj na strelnici váha - držanie - robustnejšia pažbička a potom sa rozhodnúť ale mňe P226 vyhovuje :lol: :lol: :lol: Ale každý sme iný a váha P226 AL SO 898g je v pohode. Ľahšia pištolka s plastovým rámom SP 2022 808g znamená silnejší spätný ráz a kratšiu hlaveň treba presnejšie mieriť . Takže výber je veliký dôležité je správne sa rozhodnúť alebo kúpiť všetky modeli a potom si z trezora vyberieš stroj podla príležitosti kam ideš :wink: :roll: :wink: :roll: :wink: :roll:
eloquent_galois

Príspevok od používateľa eloquent_galois »

roman napísal:zalezi od toho, na co to chces :)
napriklad Jozko (Sig1) s tym luska orechy a teraz pred vianocami sa nezastavi....
kopa ludi s tym sutazi a obcas to nejaky pacient dokonca aj denne nosi :lol:

nepochybne dobry kver, ale nosit by som to nechcel, na to su aj ovela skladnejsie a lahsie zbrane

No na luskanie orechov to nie :D No a čo take by si odporúčal na nosenie?


A chalani ďakujem za odpoved :)
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

To si ani nevieš predstaviť ako sa dobre s Allroundom lúskajú orechy 1300g a teraz práve pred Vianocami prichádza orechová sezóna :lol: :roll: :wink: :wink:

No na nosenie Pokial by ti sadla tak P226 AL SO je to dobrý stroj aj na súťažnú streľbu ale aj SP 2022 je dobrá ťažko je poradiť - ovplyvňuje to veľa faktorov , výška človeka - fyzická kondícia - vytrvalosť - veľkosť ruky aby mi sadla - finančné možnosti a mnoho ďalších :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 06 Dec 2013, 22:19, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

na P226 potrebujes hlavne vacsiu ruku. Ja nemam urcite najmensie ruky (urcite ani velke nie), strielam s P226 Allround (foraci vedia), ale su zbrane ktore mne osobne v ruke sedia lepsie. Hlavne uchop. A na nosenie sa mi pre babu zda asi trochu tazka :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"