FMJ 9mm od ZVS holding

Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

no keď už hodnotíme firmu ako celok, bol som nedávno v ich zavodnej predajni. Strašne príjemná obsluha, chlapík sa vyznal, bez frflania a prevrátených očí dal omakať ich novinku P-20 (mimochodom - bieda). Chcel som vziať 1k lugrov, informoval som sa na cenu :shock: , poďakoval a odišiel.
edit: odo mna nechcel zbrojak ani občiansky. Nemal by som problem mu ho dať.
Naposledy upravil/-a Snoopee v 05 Mar 2013, 20:32, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
mykymiki
prispievateľ
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa mykymiki »

ja ked som tam bol v tej predajni, tam ma chlapik fakt dojal ked som si cel omakat ich novu pistol, ze ci mu mozem dat zbrojak..pozeram ze co?...no ze ano zbrojak...to ze by cel obcianku aby som mu s tou zbranou nezdrhol by som este pochopil..ale ze iba majitel zbrojaku si moze pozriet ich pistol bolo na mna trochu moc....

Ale hlavne ze kupit asi tak 24 kg prachu a dalsie veci asi tak za 3000 euro nebol problem:-)))
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

z hladiska porovnanania som zakaznik a je jedno ci je to Remington alebo ZVS. to len na margo toho ako sa Slovac vie bit za svoje prava, radsej mavne rukou. som zakaznik? som a mal by som byt pre nich na prvom mieste, lebo zo zakaznikov ziju
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Ravenn »

sorry za OT ale neda mi nenapisat - ked som nedavno na jeden slovensky zbrojny produkt napisal ze sa mi nepaci cena, dostal som odpoved - citujem "nechces, nekupuj..."a nikto, skutocne nikto z pritomnych foristov na to nereagoval sposobom ako tu... a tu roznasate na prach druhu slovensku firmu kvoli pristupu k zakaznikovi... existuje rovnaky meter ?

sorry za OT

naboje som strielal, vcelku v pohode, na rozdiel od SB nontox ktore mi dve neodpalilo ... ale to je iny vyrobca :)
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa tompek »

ako tak čítam vlákno o zvs, rozmýšľam že nekúpim ani jednu krabičku, lebo kontrolovať o akú sériu ide a riešiť prípadné problémy sa mi fakt nechce...
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Ravenn »

Tompek - na trening a za dobru cenu ich kludne kupim. Na sutaz nie, na osobnu ochranu tiez nie. Aspon zatial. Uvidime co vyrobca spravi smerom ku kvalite.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

To mate tak kazda seria sa robi z inych komponentov a vzdy sa na nieco pocas toho pride.
Momentalne sa pouzivaju zname a "kvalitne" zapalky Fiocchi. To ci su take dobre ako sa od nich ocakava ukaze az cas a rozne zbrane a podmienky.
Kazdy vyrobca ma svoje uz za sebou a snazi sa vyprodukovat kvalitny produkt, len nie je kazdy den nedela a treba vykazovat zisky i casova tiesen, ktore ich tlacia z casu na cas pouzit nezname komponenty a problem je na svete.
friendly_hoover

Príspevok od používateľa friendly_hoover »

podla mna najlepsie zapalky su federal a cci nikdy som s nimi nemal problem ale aj cena je podstatne inde
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Vaquero »

Neoveroval som si to, ale dopočul som sa, že ZVS sa chystajú prestať používať zápalky Fiocchi a aj z iných zdrojov sa mi na ne dostali zlé referencie.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

Vaquero: nebudem porovnávať kvalitu zápaliek Ginex a Fiocci. Ginexy majú známe závady, pričom Fiocci ten problém nemali mať.

LIMIT prechádza v tomto roku taktiež na zápalky Fiocci a vedia asi prečo.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Dnes ma na strelnici prekvapila pozdĺžne prasknutá nábojnica. Išlo o ZVS 9g. Vystrelená bola buď z X-Calibur, alebo CZ 75
friendly_hoover

Príspevok od používateľa friendly_hoover »

nabojnice zvs mi pripadaju ze maju tensiu stenu nabojnice asi preto praskaju alebo ide o niaku menej kvalitnu mosadz, inak mam s tymto strelivom len dobru skusenost mozno aj tym ze moja pistol je skromna a papa vsetko 8)
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

pozri ktorá má voľnejšiu komoru
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

To bola len jedna jediná nábojnica z množstva. Možno mala len výrobnú vadu. Inak s ZVS maximálna spokojnosť. Pri výstrele sa to nijak neprejavilo. To že je prasknutá sme si všimli až pri zbere nábojníc.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Včera som vystrieľal 100 ks ZVS, z toho 11-12 neodpálilo na prvý raz, 2 z nich ani na druhý. Zbrane - G19 a G17.

Bol to oveľa vyšší pomer neodpalkov ako doteraz (1-2 na 100 ks), neviem prečo. Zvažujem, či v tom mohla hrať úlohu aj teplota, vonku bolo cca 6-8 stupňov a väčšina z tých neodpalkov (možno všetky?) sa prihodila až počas druhej krabičky.

Koniec reportu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"