Náboje 9 Luger LIMIT

nefo
prispievateľ
Príspevky: 127
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa nefo »

Ja by som sa na to vyprdol, kto chce striela a je zmiereny ze sa mu opotrebovava zbran, ak sa nemilim trenie akychkolvek dvoch materialov opotrebovava abidva materialy, kto chce mat zbran stale ako novu, nech nestriela, a bude mat hlaven ako novu.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

slimaaak, laskavo mi nesahaj na moje alter ego, dakujem. kthxbye

:D :lol: :twisted:
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa slimaaak »

agger, nechaj si ho, nechcem, mam svoje pomalsie :)
Ja len ze mi to prislo celkom trefne, ked si niekto neuvedomuje aku sluzbu ste pre nas z fora s petersonom urobili...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

dnes náboje odstrielané v Komárne na súťaži s G17. Bez akýchkoľvek problémov.
Presnosť hodnotiť nebudem, nakoľko zatiaľ vidím problém hlavne u mňa.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Vdaka Peterson a Agger za Black mamby. Tie mrchy su naozaj kurva nadupane, na prachu sudruhovia z Talianska nesetrili a v kombinacii s tou lahkou gulou.
Pocitovo kopu ovela viac, v piatok ich aj prebehnem cez hradla a dam vediet ustovu rychlost a energiu strely. Kopu az tak, ze som sa na 15 metrov rychlym stvorstrelom nezmestil do postavy a 2,3,4 strela koncila niekde v pravej ruke pachatela, normalne som musel spomalit kadenciu. Na 7 metrov je to ale vsetko OK... standartny rozptyl po tele.
kronicius
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa kronicius »

Vcera som vystrielal prvych 100 Limitov (9mm) zo svojej K100 a z mojho pohladu bolo vsetko tak ako ma byt, tj. ziadna zavada ani ziadne ine negativa ci neprijemnosti. Moj osobny pocit zo strelby bol pozitivny. K presnosti sa vyjadrit neviem. Mam so strelbou zatial malo skusenosti, no na prvy pohlad mi v zbrani po strelbe zostalo podstatne menej necistot ako po strelbe rovnakeho poctu ZVS nabojov, co je prijemna zmena. Cize spokojnost uplna. Rozpraval som sa o Limitoch aj s veducim strelnice, ktory mi povedal ze bral Limity rok a prestal len preto, ze sa predrazila doprava, cim sa obchod stal nerentabilny, inak ze zavadovost pri nich bola priemerna (1/1000). Nie je to argument, ale su to tiez skusenosti.

Nerobim si z nikoho srandu, no poznamka na zaver: Pravdepodobne pri strelbe doslo aj k opotrebeniu hlavne. :wink:

Edit: Vdaka za nakup pani.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Včera som sa tiež konečne dostal na strelnicu, vystrielal som cca 120ks LIMITov z K 100 a bez jedinej závady, ako písal kronicius presnosť vzhľadom na to že som začiatočník posudzovať nebudem :D :D
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2883
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa telra »

tak vcera som si vyskusal LIMIT municiu 9mm prebijance na LOSke v Cachticiach a nemozem sa stazovat.... par charlies, zvysok ciste alfy. Mal som jedno neobtiahnutie ale tu predpokladam (neskontroloval som) ze to bolo zo zasobnika v ktorom som mal stare MFS
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa agger »

Ak to bolo na mojom stagi tak dôvod mohol byť aj iný (alias Šaňo2) :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak dnes som si zadovazil na skusku 100ks limitov zo spolocneho nakupu,este som ich neskusal ale vyzualne su krasne urobene,nabojnice vyprate krasne takmer keby dnove razidlo nebolo ine ani neviem ze su prebijane.Ked bude cas tak ich skusim.Dik peterson :wink:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2883
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa telra »

agger: nie bolo to u marty, co aj dava zmysel, prvy zasobnik bol s MFS naladovany a nechcelo sa mi preladovat
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

Opäť sa budem opakovať- dnes odstrielaný celý pretek v Tekove s Limitmy bez jediného problému v G17.

(Už sa neviem dočkať, kedy sa mi vráti záver mojej K100 z tuningového pobytu v GP a budem môcť súťažiť s ňou a nábojmi Limit)
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Potvrdzujem a musim len suhlasit a zaroven som Petersonovi ukazal ako sa da odstrielat pretek s hnojom v zbrani vlastnej produkcie ;-(
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa peterson »

náhodou tvoja "Rasťo ammunition" bola iba dva krát ticho- čo ťa moc nepoškodilo v tabulke. 8)
eager_edison

Príspevok od používateľa eager_edison »

ja s Limit krmím Kačku a ČZ-tu asi 3 roky a podla toho čo čítam tak z vývrtu by som mal veľké kulové , čo sa samozrejme nedeje a z asi 5k nábojov nech boli 10-15 kusov čo vyšli na druhý pokus . Takže palec hore a
cena 3.30Kč za kus v prepočte 25,5:1 papina
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"