II. kolo WFC-Rachotu Predajná 5.9.09

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved to nema cenu,tam je len znacka draha,tu ja nechcem nech si ju vybrusia :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Predám 3x Sig alebo darujem s fľašou borovičky hláste sa verejne nehanbite sa orechy už mám nalúskané a na vianoce už nepotrebujem. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Nikto sa nehlási, kto by také črepy chcel asi to odnesiem do šrotu, možno mi za to dajú 5€. :roll: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa maros15 »

Ja sa teda obetujem,ale das mi k tomu aj nejake naboje :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Asi tak 3000 Sellier. môže byť :?: :?: :?: :?:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa maros15 »

Myslel som aspon 5000,ale prizmurim oci :D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

No dobre dokúpim :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa maros15 »

Pekne,asi nas za chvilu vymazu :D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Nech sa neopovážia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

No tak ideme na to :lol:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Pre tych co mali prist a neprisli, Stage su uz postavene, vonku prijemne pocasie a ohen na gulasik horiii :-)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak dalsia super sutaž za nami :wink: Moje dojmy,zaroven sa pripajaju aj moji kolegovia strelci.Vrela vdaka usporiadatelom za fakt vinikajuci pretek na urovni :!: aj ked ja som ruku ku dielu nepridal :oops: viem co je to organizovat,zhanat,vybavovat a este strielat.Menovite dakujeme Marekovi-bbpd,Majovi-noacoak,igocovi,chlapcom s Brezna,wertymu,Marekovmu ocovi za vinikajuci gulas,zaroven vsetkym na koho som zabudol.Nase preteky WFC dostavaju obratky,cim viac sutazi tím lepsia spolupraca,ludi,kamaratov-kolektivu.Zistujem ze medzi nami sa vytvaraju aj pekne priatelstva.Bola to jedna s najpohodovejsich akcii vobec s nasho bezneho neorganizacneho teamu.Spoznanie dalsich foristov,pockaj Rasto ked budes velky pojde to :twisted: Gratulujeme vitazom aj porazenym.Uff zas pisem romany este raz super vdaka. :wink:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

tak je vymalováno... :lol: všetko bolo super, dokonca to vyšlo tak, že kým sa prestavovali terče, tak ste sa stihli napapať... aj úroveň strelcov je každým pretekom väčšia a o to ide... bez našich pomocníkov by sme to teda nezvládli, menovať ich nebudem, oni vedia, komu ostávame morálnymi dlžníkmi. dakujem ešte raz za disciplinovanosť, dobrú náladu a vlastne za všetko. boli ste super :D
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Dávam plný súhlas Balistoilovi za obsahovú stránku príspevku :lol: :D až na to - :lol: :oops: -i v slove vynikajúci :oops: .... ale to bude tou únavou Balistoil oddýchni si troška :wink:- Nový Tekov v dohľade :wink: - cmuk na čelo posielam :wink: . Naozaj to bol pekný pretek ,ani blatom predierajúcim sa účastníkom to neubralo úsmev na tvárach :D .... klasické pokušiteľské reči nechýbali, úsmevy na tvárach dokonca ešte rástli s pribúdajúcimi mlákami .... ale na záver aj slnko nevydržalo a smialo sa na nás :lol: :lol: ..... chlapci ďakujeme( hovorím aj za Roba999) bolo to Super!!!
Srdečne gratulujem víťazom a česť porazeným ! Osobne si myslím, že z WFC nie je nikto porazeným, lebo ako nereg. strieľame pre radosť a možnosť stretnúť sa !!!!!!! 8)
Dúfam, že to nebude trvať veľmi dlho a zase si zopakujeme pretek v Predajnej II. - budeme sa veľmi tešiť. Chlapci musím uznať, že ten parkúr so štyrmi zbraňami bol veľmi zaujímavý. ........ a ten s tou ľavou rukou :lol: :lol: , niektorí zistili, že ľavá presnejšia ako pravá :lol: :lol: :wink: ... no bolo to naozaj SUPER . Vďaka Marek,Majo a spol. !!!!!!!!!!!
Teším sa na všetkých - myslím celú bandu WF a v nedeľu v Tekove sa vidíme!!!!!!!!
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Bionda-mas pravdu ledva vidím :roll: ale y,í je moja slabost :twisted: Takze werty teš sa ide do Tekova Horno Stubnianska banda :twisted: PS-ja budem pisat asi poviedky :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"