II. kolo WFC-Rachotu Predajná 5.9.09

Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Bouhužial, musím Vám všetkým oznámiť smutnú správu :( Kamosssss Noacoak- Nokedykeď,to naše chalanisko baletné do Tekova nepríde. Má po ftáááááááákoch. Volal som s jeho sestrou a dostal típec od rodiny za nešportové správanie. Bude pásť kozy v Hornej Dolnej. :shock: škoda ho jesto, bola s ním sranda :!:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

WFC RACHOT II - PREDAJNÁ
Kliknite na link, alebo ho vložte do prehliadača.
http://spreadsheets.google.com/ccc?key= ... fQUE&hl=cs
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

No nech tu nieje ticho :lol: ako sa vam pacil test zbrani :?: hodnote :lol:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Výborný pretek kvalitne zorganizovyný (s môjho pohladu ako strelca ) ale nechcel by som tam celí deň behať a ešte strielať. BB Team vysoká pochvala, ale tá banda WFC je čím dalej lepšia partia nezdá sa Vám :?: :?: :?:
Len by sa nemali týchto pretekov zúčastnovať slepí strelci ako napr. SIG1 a ešte s takými cárachmi čo už pomali navyhovujú ani na tie orechy. :roll: :roll: :roll: :roll:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

dakujeme za pozitívne ohlasy, teraz k tým zbraniam... prekvapil ma ten Sig na môj vkus dosť ťažkopádnou spúšťou a tiež tým, že mi ako jediný nevyhodil nábojnicu, čo ma stálo jednu misku... netvrdím, že to bola chyba zbrane, mohla byť napr. opotrebovaná konkrétna nábojnica, ale aj tak ma to prekvapilo. inak vlastne neviem posúdiť, s ktorou zbraňou sa mi strieľalo najlepšie, lebo som mal hlavu kdesi inde, tak by ma tiež zaujímali vaše názory.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

ešte jednu vec som zabudol dodať... ak si chce niekto urobiť krásny deň pred pretekmi, tak si pozvite partiu, čo som mal doma ja: Igoca, Rasťo, Mišo Butvin, werty a Lucka mi urobili krásny večer, najmä by som chcel vyzdvihnúť prácu Michala, ktorý šiestim ľudom urobil fantastickú večeru a ráno si zase privstal, aby nás už o 6:15 mohol pohostiť bohatými raňajkami. klobúk dolu, Miško, bol si super :)
P.S: noacoak samozrejme do Tekova ide, to sa ho len Igoca snaží vyprovokovať k lepším výkonom :)
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Už som si myslel, že noacoak sa zľakol. :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Noacoak triedi naboje aby mu STI.znackova zbran nesekala.Ale na buduce by ju mohol dat do testu ked sa nam furt rehni,vraj co to mam ze kacenu hahah...na shadowa vraj ohlodanec atd...Takze Misko bude odteraz varit,vyborne :twisted: ak bude pocasie fajn bude rachot 3,ale viac menej iba chata gulas,a mozme urobit wfc shot off.Netreba vela ludi na organizaciu,netreba ratat,pisat iba stavat.Viete o com hovorim ze :lol:
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa xmaster »

no pani citam ze to bola super akcia...ospravedlnujem sa ze WFC v poslednom case zanedbavam ale nestiham to sklbit s robotou a hlavne s financiami...
a dufam ze nam to v tekove ukazete, lebo ja som nestrielal uz ani nepametam...tekovska partia bude muset neco natrenovat :-)
a noacoak som rad ze to co tu koluje su len neoverene dezinformacie :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Aj tak sa mi najlepšie strieľalo s kačkou :o :o :o :o

Sigi nikto nechce!!!!!

A hop :twisted: :twisted: :twisted: teraz sa pridám ku ktorému teamu asi Košice :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jozko ale odvovedz vazne bez ironie :roll: mne ako som vravel K-100,Shadow,glock,sig.Shadowa som este nemal,dokonca sa mi rysuje za dobru cenu od prveho majitela s hlinikovymi pazbamy aj lievikom.Len tie peniaze.Keby som tak mohol mat aj k-100 aj shadow :lol:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Pravdu povediac som pri streľbe zo štyroch zbraní a v tom strese registroval Shadow - ťažšie obťahovanie záveru ináč mi sadol do ruky na presno aj s mieridlami. S kačky som ani nevedel ako som strelil a dobre a glock vysoko muška a jemná spúšť. Spätný ráz väčší len u glocka. Ale to je subjektívny názor nedalo sa to v pohode vychutnať. Žiadna zbraň nie zlá len si treba v pohode odskúšať čo komu sadne a dobre si vybrať, to je veľmi ťažké, aby sa neoje..... a potom trieska bludy kade chodí!!! Ale ja mám ten naj super stroj v galaxii a kde ho nikto nevidí by ho najradšej poskákal.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Shadow je uplne nieco ine ako klasicka SP-01.Ma tie vybrania pod bobrakom,a lucikom viditelne aj citelne lepsie.Drzi sa vysoko,prijemne ide,len tazko sa obtahoval aj mne.Sig bol presny,len trocha neohrabany,dlhy chod nezvik,glock spust aj k-100 vyrazne cvaknu na resete to mi chybalo.Glock je pracant len pri mojom vyssom uchope mam po nom stopu na ruke od zaveru.Ale podla nazorov strelcov co som sa bavil tak k-100 vraj kopala ale inak nic,narocky som ju necistil,nemazal.Shadow to natahovanie ale da sa zvyknut,glock troska ludom vadil sklon,ale to je vec zvyku.Casto vraj neostaval na sigu dokonca ani mne zaver vzadu po dostrielani,mozno som ho drzal.Ale zbrane obstali lebo kazdy dal co mal do komory. :roll:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Test zbraní, ako sa páčil? :o
K100 mala pre mňa trochu väčší spätný ráz inak pohoda, SHADOW veľmi dobrý dojem - obťahovanie trochu pomalšie ale pocit zo streľby som mal veľmi dobrý, glock mal jemnučkú spúšť a pohoda a a a a a SIG?
Ten Duškov je trochu iný ako môj, streľba v pohode.
Čo sa týka toho že nezostáva záver v zadnej polohe SIGu niekedy pri výstrele podľa mňa je to kombináciou úchopu, absorpcie energie po výstrele, sklonom zbrane hneď po výstrele a možno aj typom streliva.
Mne sa to stane sem-tam pri tréningu ale ak si všimnete na súťaži nie (držím pod stresom zbraň zrejme pevnejšie). U mňa to vidieť môžete kedykoľvek že záver je vždy vzadu, bo som si ešte nezvykol strategicky prebíjať a trvá mi to aj dlhšie ako vám.
Ale jedného dňa vám ukážem .... strieľam 4 mesiace :lol: :lol:

A ďakujem ochranke prezidenta USA že strieľajú SIGom. 8)
Naposledy upravil/-a rob999 v 07 Sep 2009, 09:46, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa rob999 »

A zabudol som aj ja, pretek bol super, ľudia boli super, guláš bol super a nakoniec aj počasie bolo super. Vďaka ešte raz za perfektnú organizáciu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"