AR-15 all about

Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa Machead »

Problem je, ze nemecky brownells na SR neposiela takze jedine cez rodinu/kamarata v CR. Ale ano, ceny su vyrazne nizsie nez u nas, PMag za 19 eur

Treba vyuzit co to da, za mesiac, dva uz zasobniky len priamo na predajni to vieme, ze viaceri sa budu nabalovat. V nemenovanej predajni v BA uz hadam ceny typu 70 € momentalne zasobnik na Shadow inde za 19 eur, tam za 45).
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1610
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa skemro »

Na IWA tvrdili ze posielanie na SK uz riesia, dokanca na novych letakoch bola aj nasa vlajka.
Ale ako su realne daleko neviem. Osvedcilo sa mi zatial posielat do AT.
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa calvin »

prave som napisal Brownellsu otazku ohladne zasielania na SK, dam sem potom odpoved...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3704
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Z nejakého mne neznámeho dôvodu niektoré krúžky na optiku neposielajú mimo USA, iné zas áno. Neviete prečo?
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ZAlex »

pravdepodobne to suvisi z tym, ze tie, ktore neposielaju mimo USA su tie, ktore su zavedene v armade. Na vyvoz "armadnych" komponentov mimo uzemie USA platia dost prisne pravidla a Amici su v tom dost nevypocitatelny. Ale mozno ze sa mylim.
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

calvin napísal:prave som napisal Brownellsu otazku ohladne zasielania na SK, dam sem potom odpoved...
Tiez som si s nimi pred casom pisal, DE Brownells nemal licenciu na ptedaj do SK. Aku nepovedali, ale cca od Dec 2016 bola v CZ zalozena firma tusim Brownells Arms sro. Tak sa zda ze B ide do cz
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa Machead »

Uz aby to bolo, s kopou veci je problem, napr. nejake tie mieridla na pistol u nas ani nekupite. Kopa veci je lacnejsia.

Rozmyslal som nad BCM predpazbim na ARku, na druhu stranu mam zrejme cinske keymod predpazbie na Barku a nic tomu nechyba, vela ludi tiez ukazuje cinu na svojich ARkach na Youtube a zda sa ze to funguje. Tak ci to ma zmysel ci nie. Gas block by som kupil normalny.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5263
Registered for: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa lovec »

Aké aftermarketové spúšte používate? Značky, skúsenosti, spoľahlivosť...?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

JARD na dynamicke IPSC to najlepsie co sa da kupit.
Používateľov profilový obrázok
mykymiki
prispievateľ
Príspevky: 275
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa mykymiki »

No ten akvizit zatiaľ ani googel nepozná...

Mal som v mojej DPMS JP spúšť a žiadny zázrak voči obyčajnej to nebol (kohút sa pri spúšťaní ešte naťahoval dozadu) mala doraz a dala sa nastaviť to áno.

Teraz som od Durosa zobral ani neviem akú značku "drop in" spíšte a je naozaj parádna. Má len jednu chybu a to že sa nedal nastaviť prepad spúšte. Ale už som to vyriešil celkom ľahko.

Rastov JARD má inú "geometriu" kde prenos síl je iný a verim že sa dá ozaj parádne nastaviť.

Známe sú spúšte Timney, ale tam je cena ešte vyššia.

Miki
Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Ak by nestačila niekomu táto spúšť JARD ( kto preferuje bodovky), to už je iný pán strelec.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Miky vymením ti ju kus za kus a budeš ju už mať plne stavitelnú, dorobil som štelovanie prepadu a je to rekordne krátky reset, na RDA Rifle ti dám vyskúšať tú moju čo som teraz dorobil a je úplne že popi.., si mi spominal , že by mohla byť ešte jemnejšia a táto je :) ten reset je geniálny.
Myslím si , že tu máme konečne spúšť, ktorú viem permanentne a konzistentne nastaviť na neuveriteľne krátky chod. A čo je jej výhoda mám už pripravených pár, takže ak by bol záujem spúšte sú... a parádne.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Inak v porovnaní s JARD je to trosku kratšie , presnejšie. Ale JARD má svoje čaro a nijako by som si JARD nedovolil ponižovať , stále trvám na tom , že JARD je naozaj parádna spúšť len je náročnejšia na doštelovanie nakoľko je to troška "DODO" pri týchto mojich je to o tom , že tu si nastavím zákazník už nemusí nič s tym robiť.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1445
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Radicaly AR 15 dorazili na slovensky biedny trh. Kto ma zaujem o kupu, rychle bezte po nakupko.
Štefan252
prispievateľ
Príspevky: 147
Registered for: 8 years 3 months

Príspevok od používateľa Štefan252 »

Tak po tom čo vo vedľajšom vlákne napísal mienkotvorca si nie som istý, či toto bol z Tvojej strany dobrý pokus.

Alebo sa jedná o vtip?
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"