Viac problemov naraz (ohladne mojej plynovej pistole)

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Mozes pouzit aj olej WD40(Ale neodporucam ho), Konkor, Balistol a atd. Olej na bicykle nie.
friendly_franklin

Príspevok od používateľa friendly_franklin »

wd40-ku mam ... mno asi idem pomalicky sa do toho pustit ako to tam ten typek JAM-oval ... a aky inbusak mi treba na tu zadnu cast ? vyzera to na dvojku
friendly_franklin

Príspevok od používateľa friendly_franklin »

no takze som rozobral zasobnik, rozobral som aj pistol , trosku som to so servitkou vycistil a zlozil , je to dost lahke, zajtra sa do toho pustim ostro, tie pruziny a ostatne veci je vhodne vymocit v acetone ? potom by som ich namazal a zlzil naspat , aspon sa zbavim tej spiny a smradu .... a este jeden problem , taka haluzka tam co sa preklpi ked stlacim spust je strasne "vychodena" z tych narazov je tam normalne diera vybita . tu je foto

Kód: Vybrať všetko

http://www.vlacik.sk/images/S5000217.JPG
a tota tycka co je pod hlavnou mi lietala a nakonec vypadla :P foto

Kód: Vybrať všetko

http://www.vlacik.sk/images/S5000212.JPG
...skusal som to co ten typek vo videu a 7 z 8 nabojov mi pekne vyletelo ..
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Dzugi napísal:a este jeden problem , taka haluzka tam co sa preklpi ked stlacim spust je strasne "vychodena" z tych narazov je tam normalne diera vybita .
To asi nie je dobre.
Dzugi napísal:a tota tycka co je pod hlavnou mi lietala a nakonec vypadla :P
To je vyslovene zle.

Bruni robi strasne produkty z materialov nulovej kvality. Je to vhodne tak na hranie sa a obcasne strielane pre zabavu.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

ach jaj no hej...bruni...pozname...moc dobre. Este ze som sa jej zbavil...Myslel som ze uz nic horsie ako bruni nestretnem, ale potom sa mi dostala do ruk kimar 911. Tak to este len bola supa! ok som OT...
friendly_franklin

Príspevok od používateľa friendly_franklin »

uvitam by som nejaku prevencui toho ze to je "zle" :) ... tu tycku si mozem vyrobit no trvalo by mi to dlho a tu priehlbinu neviem ako by som vyriesil
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Reklamaciou :lol:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 09 Dec 2009, 08:24, upravené celkom 1 krát.
friendly_franklin

Príspevok od používateľa friendly_franklin »

no takze . zistil som kde je problem s tym ze mi nevyhadzuje naboje ... mam vydrety vyhadzovac povedal mi to ucitel (byvali vojak) pozna zbrane takze v pohodke .. to bum: bojim sa ze to je z nejakej makkej zliatiny no ale opytam sa na praxi zvaracov tam mame ... a este by ste mi mohli poradit, ten vyhadzovac by som rad vyrobil no neviem z akej ocele by bolo najvhodnejsie
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Opytaj sa u Frana (velkoobchod), tam ti objednaju akykolvek komponent na Bruni.

http://www.zbrane-frano.sk/main.php?pag ... t&static=1
friendly_franklin

Príspevok od používateľa friendly_franklin »

bol by som rad keby som nemusel mat dalsie vydavky, mam pristup ku obrabacim strojom takze si ten vyhadzovac mozem vyrobit , a ten kohutik zavarit ... no hodilo by sa mi vediet aky material na to pouzit .. triedu ocele aspon , najvhodnejsiu
friendly_franklin

Príspevok od používateľa friendly_franklin »

tak som dnes kupil ten konkor , mali to vacsie balenie a aj lacnejsie ako ten balistol a je to vhodne aj na bicykle :P no len neviem ktore casti by som mal namazat , a tu pruziku na vyhadzovaci som kus natiahol a uz to sem-tam aj naboj vytiahne a vyhodi no posledny sa vzdy zasekne v tom okienku ...
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 11 months

Príspevok od používateľa add »

Dzugi napísal: ... no hodilo by sa mi vediet aky material na to pouzit .. triedu ocele aspon , najvhodnejsiu
Ak by som to robil ja, urcite by som pouzil pruzinovu ocel (ak si dobre pamatam tak 13 180), tym by som urcite nic nepokazil. samozrejme by ju bolo treba napustit, ale vyzera to, ze mas pristup k ludom co by to vedeli :-)
friendly_franklin

Príspevok od používateľa friendly_franklin »

diky add, a vyhadzovac by som mal z akeho materialu vyrobit ? (zas nemam pristup k nanotechnologiam takze)
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

To co skladas celu plynovku? :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"