Ares pohár 2011

Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Vyhodnotení sme boli všetci, či SADS či neSADS. Môže si prísť streliť každý a každý bude vyhodnotený, rovnaké pravidlá pre všetkých. A tie gongy sa mi zdali okolo 12m...ale ja nemám dobrý odhad na vzdialenosť :D
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

BKLS nekecaj, vyhodnotený nebol len rozhodca a vedúci preteku...aby to bolo fair. Predbehli ťa dvaja SADS strelci, ktorí boli hodnotení tak ako ostatní.

In-FinitY...chápem tvoje rozhorčenie, ale je neodpodstatnené. Či SADS či neSADS, hodnotení sú všetci, všetci majú rovnaké podmienky.


Balistik, nech sa páči, dojdite, samozrejme budete hodnotení :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Pištolnička-dakujem za pozvanie,ale je tolko akcii ze sa da vyberať :wink: Teraz ked sme asi zmenili pravidla Vam mozno pride viac ludi :lol: Ja idem radsej tam kde sa da viac porovnat s inymi :!:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Balistik :wink: jak je libo, my strelci sa posnazime aby sme narastli a mohli sa porovnavat niekedy v buducnosti.
A moj osobny nazor co sa tyka poctu ludi je ten, ze ci pridu 10ti alebo 30ti, je to tak akurat :) hlavne ze je dobra nalada a robime to co nas bavi.
BALISTIK napísal:Ja len tak,nerypem,ci sa tam mozme aj my nahrnut Laughing
a ja ze si sa chcel k nam nahrnut, preto ta volam, ze dojdi
Naposledy upravil/-a pištoľníčka v 08 Mar 2011, 11:46, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Samozjrejme ide o zabavu a spojenie streleckej verejnosti a nie o sutazenie, ale bez toho sa sutaz robit neda :-)
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

no neviem, ale ak mám citovať z vašej stránky, konkrétne z článku "Ares pohár 2011 pištoľ", tak:

-Súťaže sú určené pre začiatočníkov ako aj pre už strielajúcich strelcov ktorí nie sú registrovaní v Slovenskej asociácii praktickej streľby.

Takže?

edit: jedine, že by tam bol skrytý chyták - totiž v sezóne 2011 žiadna asociácia s týmto názvom neexistuje :)
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Rasťo, jasnačka, ale toto je klubovka, takže sú tu aj úplní začiatočníci, aj lepší strelci, takže si aj zasúťažíme, aj je pohoda. Strelnica je pekná, adrenalín rovnaký ako na "veľkých" pretekoch, a stage sa budú do budúcna skvalitnovat, aj vybavenie je uz lepsie ako bolo minulú sezónu...
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

bbpd, tak tam je asi chyba, lebo súťaž je aj pre registrovaných strelcov v SADS, dik za upozornenie...
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

pištoľníčka teraz uz mam v tom kolotoc, lebo kazdy pise nieco ine.
Vysvetli to prosim ta jasne pre vsetkych ako sa to teda hodnoti.
Naposledy upravil/-a inspiring_kepler v 08 Mar 2011, 12:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4237
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Pistolnicka to chape a dufam, ze i usporiadatelia.
Kvalitnejsich strelcov treba, minimalne koli zaciatocnikom, aby odkukali tahy, porozpravali sa o tom a tom a mali dovod na sebe pracovat a pritiahli viacej ludi.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

edit: pre BKSL: toto by sa dalo asi aj v pm, nie?

sú pred tebou umiestnení dvaja SADS strelci, ktorí nie sú nijako špeciálne označení, keďže majú rovnaké podmienky ako ostatní strelci. Dvaja nehodnotení sú rozhodca a riaditeľ preteku
Naposledy upravil/-a pištoľníčka v 08 Mar 2011, 11:39, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len si netreba.... do huby,najprv ked SADS niesu hodnoteny neregistrovany nebudu ani u nas hodnoteny registrovany v SADS:twisted: Zrazu vsetko povolene,dajte si to pekne dokopy,nech je vtom jasno.Nech ludia vedia na com su :roll:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Balistik, na oficialnej pozvanke na hlavnej stranke aresu sa sads nespomina.
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Registered for: 20 years 11 months

Príspevok od používateľa add »

In - FinitY napísal:Čítam dobre?
Dehonestácia len určitej skupiny strelcov?
A strelci APS CR, a strelci SSZ a strelci ŠSS? Tých sa to netýka ?
Dehonestacia mi pripada trochu silne slovo. ARES pohar je je klubova sutaz. Financuje si ju klub a teda ma pravo stanovit propozicie ake uzna za vhodne. Minuly rocnik naozaj platilo, za SAPS registrovani strelci neboli vyhodnocovani. No a co? Prisiel som, strelil som si (bol by som prvy :) ), zatlieskal som vitazom ... Proste som akceptoval pravidla sutaze a ani trochu som sa necitil dehonestovany.
In - FinitY napísal: Fuj.
Ako keby sme na Sielnici spravili pretek level I a neocenili povedzme tých, ktorí sú zaradený do Ares poháru.
Uviedol si trochu zly priklad. Co tak pretek level II ... pridu neSADS strelci, zaplatia si startovne a vyhodnoteni nebudu ...
Tiez je to podla pravidiel. Alebo aj toto treba povazovat za dehonestaciu?
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

pištolníčka SAPS je po novom SADS :wink: .
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"