Chyby na fóre

Nahlasovanie chýb, odkazy adminom a moderátorom, kontakt na admina etc.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa spherixis »

majac napísal:...nacitanie uvodnej a vlastne aj kazdej dalsej stranky webfora trva dost dlho.(desiatky sekund)...
Tipujem, ze je to tym, ze webforum je fyzicky na serveri v Kanade...

- Nijako ma to netrapi, ale s tym prihlasovanim to robi aj mne.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Stranka sa mi nacita vcelku pruzne, trapi ma skor ina "funkcionalita":

- prihlasim sa na forum, kde svieti napr. 10 hviezdiciek oznacujucich temy s novymi prispevkami
- aj ked si stihnem pozriet len niektore z tych tem, pri dalsom prihlaseni su uz vsetky temy oznacene ako precitane, takze musim hladat nove prispevky podla datumu a casu :cry:

Je to otravne hlavne po dlhsej nepritomnosti na fore (dovolenka a pod.), ked je novych prispevkov obvykle privela na jedno precitanie.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

Toto sa stava obcas aj mne, ale len obcas. Stale som neprisiel na to preco.
Rovnako sa stava aj jedna zaujimava vec. E-maily, ktore upozornuju na odpovede / prispevky chodia obcas aj o par dni neskor. Niektore upozornenia pridu okamzite, otvorim forum a vidim omnoho viacej prispevkov. Na tieto pridu upozornenia o par hodin/dni neskor.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Celom by ma zaujmalo, preco forum pada 2x za den na niekolko hodin, Tento vikend bolo prec cele dva dni. Mozno sa tomu da nejako pomoct...
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

V poslednom čase mi neprebehne automatické prihlásenie do fóra, vybafne na mňa chyba na riadku 19 "Prístup byl odepren", stránka je tmavošedá a môžem sa prihlásiť manuálne. Potom je už všetko OK.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

no neviem či sa to týka presne vašich problémov, ale skúsil so ten prehliadač od googlu, myslím že sa to volá Google Chrome, ide veľmi rýchlo aspoň na moje pripojenie a možnosti črepu na ktorom momentálne pracujem. zatiaľ som ho testoval len na GP fóre a tu na webfore. Skúste ho, prihlasovanie za posledné 3 dni bez problému, a všetko načítava proklete rýchlo. A odporúčam aj operu aspoň tým ktorý používajú IE pretože IE fakt ide pomaly.
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

pozor Chrom je spyware
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa sano2 »

a aký pre boha :?
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

zaznamenava tvoj profil pohybu po internete, vyhodnocuje ta do zaujmovych skupin atd. Existuju na to uz anonimizery - patch na Chrom, ktory tym `oslepne`. Netusim k comu to raz pouziju, ale nemam rad, ak o mne niekto zhromazduje udaje.
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

V nastavení som si zaškrtol, že nechcem dostávať info na mail, pokiaľ je v danej téme nejaká nová odpoveď. Taktiež som pod každou témou, v ktorej som aktívny klikol na Zrušiť sledovanie témy...a ono tie maily s upozornením mi stále chodia, že je nová odpoveď. Vieš mi poradiť, kde je problém?

Na stránke som denne, tak je pre mňa zbytočné dostávať upozornenia.

Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

problem je v tom, ze tato verzia je a) stara a po b) robi to problemy vsade, kde bezia na tejto verzii fora. Nic s tym nenarobime, pokial sa nepostavi forum na novsej phpbb verzii.
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

O.K. ďakujem za info.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Vsymol som si ze ked pisem viac viet a chcem sa vratit k prvej a na jej konci dat smejka, tak mi ho vzdy hodi na konci poslednej vety.
Ako teraz. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Michal1

Robí to v niektorých prehliadačoch, konkrétne viem že vo Firefoxe. V IE to nerobí.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Ahoj Admin.
Chcem Ťa poprosiť o pomoc a kontakt. Vďaka webfóru vznikol WEBFORUM Cup. Chceli by sme spraviť zmeny, ale potrebujem k tomu Teba !


Návrh:
Tretí link / po 1.Pravidlá fóra, 2.Aktualizácia by bol Webfórum Cup, kde by boli len termíny súťaží, dohodnuté pravidlá a výsledky LEN WFC. podľa dátumu súťaže a link na úložisko fotografíí a videa / asi google/. Robiť zmeny by mohli robiť len 2-3 ľudia z fóra.

ŽIADEN POKEC a CHATOVANIE ! To by sme presunuli pod názvom WFC Pokec do threadu Mimo témy, pretože 90% je chat a nie info k téme.

Vďaka

Igoca
PS: Kontaktné údaje včetne emailu som Ti už vickrát posielal v PM. Dúfam že s dobrou adresou
Napísať odpoveď

Návrat na "Správa fóra"