EU verejný dotazník

skuki
občasný prispievateľ
Príspevky: 99
Registered for: 11 years 6 months

Príspevok od používateľa skuki »

Vyplnené :wink:
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Vyplnené a presne ako povedal Agger, vyplnené tak, že všetko robia výborne a nič netreba vylepšovať a meniť, nech sa do ničoho nepletú.

Niektoré otázky boli fakt OT nelegálne zbrane ale skôr k téme zbrane medzi obyvateľstvom. Najprv som myslel, že zavádzanie, podvody a klamstvá sú len výdobytok SR ale asi je to problém celej planéty.
Nu3a
prispievateľ
Príspevky: 135
Registered for: 12 years 9 months

Príspevok od používateľa Nu3a »

Pridal som im tam aj kratku sumarizaciu narychlo spackanu pred zaverecnou v praci, mozno si to niekto z kompetentnych precita (nadej umiera posledna :))
My main objection against gun control laws is the simple fact, that EU and it's directives can only influence legal gun owners. People who have illegal guns do not care about the legislative that is currently in place, they are consciously breaking the law, therefore any legislative steps would have no effect whatsoever on criminals. Only law abiding citizens would be negatively influenced by gun control. I am satisfied with gun control laws in my country (Slovakia) - you have to undertake several procedures (G.P. and psychologist's evaluation, gun handling ability, providing first aid and legal framework) to obtain gun ownership permit. Take Great Britain for example - the number of murders has risen since the gun ban and there are no statistics that would prove the correlation between gun ownership and murder rates going up, quite the contrary! Therefore I wish suggest that you thoroughly consider future steps and measures that you're about to implement, as they would more likely prove detrimental to the safety of the EU citizens in general.
Používateľov profilový obrázok
Inzo
prispievateľ
Príspevky: 339
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa Inzo »

vyplnene, spravne odpovede su : 1 (vobec / nikdy ) :-)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa matus69 »

mna prekvapuje, ze novinari spominaju vyraz "az 55%"
kua, sak to je ledva polovica. Keby to bolo 80 alebo 90%, tak "az" chapem... :?
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa aris »

robit dnes novinara to by som s kludom prirovnal k robeniu dozorcu v Birkenau
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa pif paf »

Nemáte niekto ten dotazník uložený. Ja ho neviem nájsť. Rád by som si vydedukoval z otázok čo konkrétne chystajú a už si to nepamätám keď som to vypĺňal. Link v tejto téme je už nezaujímavý, keďže dotazník bol ukončený a už tam nieje.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

viac ludi sa obesi kvoli ekonomickej situacii s tym nech nieco robia, darmozraci
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

To pif paf: Pošli mi správu s mailovou adresou, naschvál som si to uložil, keby náhodou :D
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa pif paf »

Máš to tam. Medzitým som našiel originálnu správu vyhodnocujúcu dotazník, sťahujte Report on European Commission public consultation on EU firearms policy:
http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/wh ... 026_en.htm
Tak som si tú správu a podrobné vyhodnotenie dotazníka v rýchlosti prebehol a ...
:censored:
... kde je tých novinársky nekorektne zmanipulovaných 55% hlasov dožadujúcich sa sprísnenia zákona, keď v správe je priemerne 80% proti sprísneniu čohokoľvek?!
Ani túto noc sa asi nevyspím.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

V clankoch, kde su povolene diskusie treba nalinkovat tu originalnu spravu a diskreditovat tym samotny obsah clanku. Chce to hlavne rychlost. Ja som dnes mimo netu.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa matus69 »

preco je to len anglicky?
ja s tym problem nemam, ale linkovat tak dlhy ang.dokument, to malokto bude citat
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa vanto »

inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Dolezite je do tych diskusii presne napisat, o co ide. V kratkych vetach bez suveti a prifarbovaciek. Vecne a kompletne. Linku pouzit len ako podklad pre tych, co by si to chceli overit. Na zaciatku prispevku musi byt jasny status:
Priklad:
"
Je to ciri nezmysel. Vysledky priskumu su zmanipulovane. Nie 80% ludi je proti sprisneniu regulacie legalnych zbrani. Tu mate link na vysledky toho priskumu. Zavadzate a klamete. Clanky boli pripravene vopred, este pred zverejnenim vysledkov.
"
Potom treba v kratkosti napisat, ze ilegalnymi zbranami sa zabija, a na tie zakon nema ziadny dosah.
Ze sucasna regulacia uz je aj tak prilis..
Proste pravdu. A pridat nejake realne silne fakty o regulacii zbrani - velmi pekny je ten, ze prvy v europe zacal masivne regulovat zbrane Hitler v predvojnovom obdobi..

Treba vygooglit co najviac clankov na tu temu a do diskusii to treba pridat viacerymi osobami z roznych IP a roznych prehliadacov, resp. mazat cookies. To percento 55 je dohodnute vopred, podla toho sa tie clanky lahko najdu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"