Policajti zastrelili v Jastrabej agresívneho zlodeja

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
inspiring_mcclintock

Príspevok od používateľa inspiring_mcclintock »

mozno aj mali take... ...preto to pre nich skoncilo tak dobre.

Špecialna jednotka moze asi pouzivat expanzivne a ine zakazane strelivo ci nie?

Ja len ze ked tam vosli tak to uz pre psychousov nemohlo ani skoncit inak , kdo predpokladal ze sa snad vzdaju tak to asi nedomyslel...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

podla foto sa mi zda ,ze islo o priestrel dotycneho
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5246
Registered for: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa lovec »

sajmon,skus svoje odborne expertizy napisat chlapcom na www.specialunits.sk ,som zvedavy do ktorej p... ta poslu. :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

lovec: To vieš, dnes je už odborníkom na taktiku a výzbroj špeciálnych jednotiek každý druhý. :lol: :wink:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Podla mna ich mali eliminovat uz pred 16timi rokmi, ked zabili svoje deti :!:
Taky ludia si nezasluzia byt medzi nami :!:

Tiez si myslym ze chlapci mohli zadymit dom so slznym plynom a oni by vysli aj sami a dali by sa lahko spacifikovat.

Ked si to zobereme pragmaticky je vdzy lacnejsie strelivo ako ustavna liecba nebezpecnych psychopatov :!:
Len neviem kde sa stala chyba pri bruhom utocnikovi :?: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

luke napísal:...videl som video ako v amerike manik chodil niekde pred stanicou s nabrusenou katanou a odhanal demonov, cakal som, ze ho policajti daju po 2 minutach dole, ale oni ho tam hodiny riesili, bean bagy nepomahali, slzak nepomahal, nakoniec pouzili vodne delo a poziarnicky rebrik, ktorym ho pritlacili k stene a odzbrojili.
chlapik bol tiez chory a velmi som odcenil, ze sa podla toho spravali aj policajti a nezabili ho.
Podľa dnešnej Pravdy zásahu PPÚ predchádzalo niekoľkohodinové vyjednávanie s páchateľmi. Takže to nebolo žiadna hurá akcia.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

panzer: to je v pohode, o to viac mi je ale luto ako to skoncilo, predsa len to boli ludia, hlavne chori ludia a odpalili ich ako besne psy.
snad sa to nabuduce bude dat riesit aj inak.
inspiring_kilby

Príspevok od používateľa inspiring_kilby »

suhlasim s Michal1 ti ludia (odpratat ich samozrejme nemohli) nemali co robit po predoslom cine na slobode! Zial realita je ina ak ma clovek "papiere na hlavu" ...nic sa mu nestane a nepochopitelne beha dalej po slobode popr. si co to odsedi na psychiatrii... poznam pripad z okolia ked kocka koli banalnej hadke napadla druhu kocku nozom. Vysledok: rezna rana brucha a chalana ktory sa ich snazil rozdelit bodla tesne pod ladvinu! Sankcie? ziadne ...nedostala ani len podmienku ...mozno navstevuje psychosa ale co z toho? ...dalsi pripad moj sused.... to uz nejdem rozvadzat asi by to bolo OT ... :?
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Luke:
to je v pohode, o to viac mi je ale luto ako to skoncilo, predsa len to boli ludia, hlavne chori ludia a odpalili ich ako besne psy.
snad sa to nabuduce bude dat riesit aj inak.
Mas v jednom pravdu, boli to besne psy, ktore sa dostali na slobodu a kusali dalej :!:
Mozno sa to dalo urobit aj inak, ale po info skym maju docinenia by som asi jednal rovnako :!:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Besný pes je termín, ktorý to dosť presne vystihuje. No keď si človek prečíta diskusiu napríklad na sme.sk, podľa niektorých príspevkov sa neubráni pocitu, že jediný magor, ktorého tí ľudia videli je neškodný nadopovaný slintajúci psychoušek izolovaný kdesi za múrmi cvokárne.
:P
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3133
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa R »

ALL: Pozrite sa na tento prípad aj z iného uhla a predstavte si že žijete sporiadaný život,robota, deti, manželka, bla bla.. a jedného dňa príde zákerná choroba. Napr. paranoidná schíza. Príde agresívna chvílka a niekto vás sejme namiesto toho aby sa aspoň pokúsil riešiť situáciu menej násilným spôsobom. Osobne by som sa v tomto štáte cítil bezpečnejšie s vedomím že sa ma najprv pokúsia spacifikovať plynom. Iba idiot sa bude pokúšať vyjednávať s človekom (prípadne dvoma) u ktorých je potvrdená psychická porucha, vyjednávanie ( a tlupa ozbrojencov okolo) iba zhorší psychózu, podla mňa to velitel akcie zbabral na plnej čiare, ak tam mohli mrdnúť ten zábleskovoohlušujúci bazmeg tak spolu s ním tam mohli letieť dva tri plynové. A to hneď ako prišli a potvrdilo sa že v baráku je magor. Magor spolu s manželkou vychádzajú pred barák kde dostanú po dve do kolien a situácia je vyriešená, pseudohumanisti sú ticho, štát platí liečenie. Netvrdím že výsledok je dobrý pre spoločnosť, pretože liečbu by sme platili všetci ale z pohladu dôvery občana voči štátu to neskončilo práve najšťastnejšie.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Tak chlapci toto si uzite a skuste ratat vystrely :D

http://spravodajstvo.joj.sk/banskobystr ... relky.html
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

R, máš do istej miery pravdu. Lenže toto boli dvaja psychotici, ktorí sa odmietali liečiť napriek tomu, že sami mali možnosť pred 16 rokmi zistiť, kam až môže vygradovať ich neliečený stav.
Ak tu niečo znižuje moju dôveru v štát, tak to nie je zásah polície (možno nebol najideálnejší ale určite ani zbabraný), ale to, že tento štát ma vystavuje na pospas nebezpečným maniakom, ktorí už vraždili a miesto odpykávania si spravodlivého trestu behajú ďalej po ulici a ohrozujú svoje okolie. Schválne, koľko podobných individuí denne stretávame a ani o tom nevieme?!
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Registered for: 16 years 11 months

Príspevok od používateľa Panzer »

spherixis napísal:Tak chlapci toto si uzite a skuste ratat vystrely :D

http://spravodajstvo.joj.sk/banskobystr ... relky.html
Ježišmária! To bola streľba ako na púti! Ja som napočítal 24 výstrelov. Vzhľadom na to, že tam vbehli piati, tak to je po cca 5 výstrelov na každého.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Panzer, lenže, koľko rán bolo spôsobených výbuškami a koľko výstrelom zo zbrane? To si nedovolím z tak nekvalitného záznamu ani len odhadovať.
:?:
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"