Strana 16 z 39
Napísané: 09 Sep 2010, 21:53
od používateľa miro285
Čo znamená ale zaoberal? Že sa vôbec na to pozrie, aha, hromadná pripomienka, delete. Alebo?
Napísané: 09 Sep 2010, 22:06
od používateľa inspiring_murdock
chlapi jak pozeram teraz spravy ked to takto dalej pojde s vladou ze sa budu viacej hadat a bit vonku tak to neschvalia tak skoro

Napísané: 09 Sep 2010, 22:13
od používateľa DUSO
Borisko69 napísal:Súhlasím so všetkými negatívnymi ohlasmi na pripravovanú nezmyselnú novelu Zákona o zbraniach a strelive, hlavne v časti, ktorá sa týka zbraní upravených na streľbu jednotlivými ranami, ktoré sú odvodené, alebo aj dokonca podobné (čo to je?) zbraniam automatickým. Sám vlastním pištoľ CZ 91S, ktorá je vlastne upravený Skorpion na streľbu jednotlivými ranami v kalibri 9 mm Br. krátky a používam ho na športovú streľbu. Podľa názorov, ktoré som si prečítal "spadne" aj táto pištoľ do kategórie, ktoré majú byť zakázané. Preto som sa pridal k hromadnému pripomienkovaniu a vyzývam všetkým, ktorých sa tento pripravovaný paškvil týka, aby sa pridali. Dlhé roky sme boli ako barani, nebuďme nimi ďalej. Domáce, či krčmové frfľanie k ničomu nevedie, treba sa do veci oprieť, lobovať a možno zvážiť formu petície a podobne.
Boris tu o tom debatujeme uz skoro tyzden. Nemusis agitovat ale priloz ruku k dielu pri ziskavani podpisov.
Napísané: 09 Sep 2010, 22:14
od používateľa friendly_merkle
To som rád, že som Ťa pobavil. Sranda musí byť, aj keď dedka vešajú, nie? Ale vážne. AK vieš ešte o ďalších akciách proti tejto populistickej novele, okrem hromadnej pripomienky Legis Telum Združenie vlastníkov strelných zbraní, daj vedieť. Rád sa pripojím. Táto moja výzva platí aj pre ďalších účastníkov fóra.

Napísané: 09 Sep 2010, 22:26
od používateľa inspiring_faraday
MadDog napísal:Pri vypisovaní údajov PSČ som zadal 08001 a Prešov mi nevyhodilo, ale dedinu pri Prešove. Bude to platné?
Neviem co je to za blbost,ale ani moje mesto mi tam neponuka,skusal som vsetky mozne psc.

Napísané: 09 Sep 2010, 22:32
od používateľa inspiring_kepler
Tak to sledujem na webe a z Trenčína zatial ziadni signatari. Neviete preco je to tak ?
Napísané: 09 Sep 2010, 22:35
od používateľa Igoca
BKSL napísal:Tak to sledujem na webe a z Trenčína zatial ziadni signatari. Neviete preco je to tak ?
Borisko69 napísal:
Súhlasím so všetkými negatívnymi ohlasmi na pripravovanú nezmyselnú novelu Zákona o zbraniach a strelive, hlavne v časti, ktorá sa týka zbraní upravených na streľbu jednotlivými ranami, ktoré sú odvodené, alebo aj dokonca podobné (čo to je?) zbraniam automatickým. Sám vlastním pištoľ CZ 91S, ktorá je vlastne upravený Skorpion na streľbu jednotlivými ranami v kalibri 9 mm Br. krátky a používam ho na športovú streľbu. Podľa názorov, ktoré som si prečítal "spadne" aj táto pištoľ do kategórie, ktoré majú byť zakázané. Preto som sa pridal k hromadnému pripomienkovaniu a vyzývam všetkým, ktorých sa tento pripravovaný paškvil týka, aby sa pridali. Dlhé roky sme boli ako barani, nebuďme nimi ďalej. Domáce, či krčmové frfľanie k ničomu nevedie, treba sa do veci oprieť, lobovať a možno zvážiť formu petície a podobne.
===
DUSO
Boris tu o tom debatujeme uz skoro tyzden. Nemusis agitovat ale priloz ruku k dielu pri ziskavani podpisov.
???
Branko, prilož i TY ruku k dielu.
Vďaka
Igor

Napísané: 09 Sep 2010, 22:48
od používateľa friendly_joliot
len pre uistenie, je ziaduce podpisat aj harok aj podporit online hromadnu pripomienku?
Napísané: 09 Sep 2010, 22:54
od používateľa Panzer
Napísané: 09 Sep 2010, 22:55
od používateľa Igoca
áno je , pretože jedno nevylučuje druhé

Napísané: 09 Sep 2010, 22:58
od používateľa MadDog
to: ondro
Ja som to normálne prepísal a dal uložiť zmeny v profile.
Napísané: 09 Sep 2010, 23:00
od používateľa friendly_joliot
Dakujem, chcel som to este potvrdit.
Napísané: 09 Sep 2010, 23:14
od používateľa telra
hodil som ziadost o podporu u nas na newsy na intraku, citanost par 100 ludi tak dufam ze aspon par jedincov to neodignoruje.....
Napísané: 09 Sep 2010, 23:35
od používateľa Legis Telum
Vzhľadom na to, že mnohí z návštevníkov fóra môžu mať problémy so zaregistrovaním a podporením elektronickej podoby hromadnej pripomienky (nie všetci sú v tejto oblasti pokročilí) pripravil som na Borisov impulz jednoduchý postup s obrázkami. Zvládne to samozrejme každý.
Jedinou podmienkou je mať prístup na email.
Kliknite na lištu

Napísané: 10 Sep 2010, 00:03
od používateľa Legis Telum
AKI napísal:to atr30:
Trnava v predajni Sagitarius v centre + poľovnícka strelnica Štrky
Kto zbera harky v Trnave a dokedy? Obchodnik u Sagitariusa mi to nevedel povedat.
siver napísal:NZ - podpísané hárky môžete zaniesť zajtra do 17:00 - predajňa BUNKER 94001, kde ich vyzdvihnem. Pozor spomínanná predajňa je v sobotu zavretá. Ak hárky nemáte, tak sa tam môžete ísť podpísať.
Ak to nestíhate, kontaktujte priamo mňa. Ja ich potom zoberiem v nedeľu kam bude treba (TT, BA ...)
Chalani, kto to bude v nedeľu zbierať v TT? Mohol by som tie podpisy zobrať k Vám, nemusím sa trepať do BA

Trnavu vyzdvihnem ja. Bývam neďaleko Sagitariusu. Dnes som chcel inštruovať na predajni no z kolečka po Bratislave som sa vrátil po záverečnej + ako napriek bola dnes aj strelnica zavretá. Zajtra tam idem priamo z práce bez zastavovania sa + idem na strelnicu. Chcem dohodnúť spôsob prevzatia hárkov u majiteľa. Na nedeľu. To budú aj podpisy zo strelnice a z klubu ktorý som dnes zásobil hárkami.
V prípade potreby vyzdvihnúť cez víkend hárky v Trnave a Piešťanoch kontaktujte priamo mňa. 0903 663 686 Už evidujem niekoľko ľudí čo sa mi telefonicky ozvali.