Strana 17 z 26
Re: Správa fóra
Napísané: 08 Feb 2014, 17:41
od používateľa inspiring_newton
uz su prec
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 07:12
od používateľa mamaro
Ahojte,po kliknutí na akúkoľvek tému sa mi začala zobrazovať reklama na RELOADING.SK.Dá sa to nejak zablokovať cez nastavenia(na nič som neprišiel/,alebo to tam bude stále.
Ďakujem za odpoveď
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 08:17
od používateľa Adrian
Navyse to posuva ohranicenie a rozlozenie prveho prispevku na strane...
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 08:41
od používateľa inspiring_liskov
chlapi , ved aj to forum musi z niecoho zit
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 09:00
od používateľa Rasto
je to v pohode, nic neobvykle.
Cechom to hadze reklamy i pomedzi prispevky.
Ale aplikovali si moznost zaplatenia za chod fora a na rok si vypnut reklami na konte

Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 09:10
od používateľa Adrian
To je OK, ja to chapem.
Iba som chcel povedat, ze na to zarovnanie prispevkov by sa mohol admin pozriet. Obcas je to rusive.
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 12:30
od používateľa BTV
Reklamy su OK... Len by mohli byt menaj kriklave....
Ta oranzova je hrozna....
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 15:20
od používateľa mamaro
presne tak,keby boli šedé bolo by to ok.

Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 17:17
od používateľa tompek
istý čas som navštevoval fórum FordClub.sk. Tiež tam buchli reklamné panely, a dali sa vypnúť len dobrovoľne platiacim užívateľom, no hrôza.
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2014, 18:36
od používateľa Panzer
mamaro napísal:Ahojte,po kliknutí na akúkoľvek tému sa mi začala zobrazovať reklama na RELOADING.SK.Dá sa to nejak zablokovať cez nastavenia(na nič som neprišiel/,alebo to tam bude stále.
Reklamy sú superadminova parketa, s tým nič neurobím. Ale napr. v nastavení subsilver mi ich nehádže.

Re: Správa fóra
Napísané: 11 Jún 2014, 17:22
od používateľa inspiring_panini
Malý návrh k zmene pravidiel:
"5.) Každý má svoj názor a má na neho plné právo. Preto rešpektujte názory druhých. Nie vždy s vami bude každý súhlasiť, prípadne vy s ním, to však ešte neznamená, že oponent je blbec. "
Na prvý pohľad to vyzerá skvelo a keď som to čítal prvýkrát, tak som tomu aj veril. Naivne som si myslel, že to bude slúžiť pri hádkach či je lepšia AR15 platforma s priamym ofukom alebo piestom, nech sa diskutujúci navzájom nezožerú. Len prax je taká, že kvôli tomuto pravidlu musíme dennodenne čítať o spiknutiach homosexuálov ktorí chcú všetkých konvertovať, o tom že za všetko zlé čo sa kedy stalo, deje či stane treba hľadať sionistov z Izraela, že nás chcú neustále kontrolovať, sledovať a čipovať všetky vlády sveta (ale hlavne tá Izraelská pochopiteľne), veď sa tým znižuje hodnota fóra, vážne to za to stojí?
Veď je na Slovensku dostupných niekoľko desiatok platform, kde sa môžu títo ľudia slobodne realizovať, beo.sk, zemavek.sk, protiprúdu, badatel, vzdor.sk... Toto je ale fórum o zbraniach, nie konšpiráciach. Sekcia mimo témy má svoj zmysel, keď chce niekto poradiť s niečim mimo zbraní a toto je fórum kde užívateľov pozná a dôveruje im. Ale mala by to byť minoritná časť príspevkov na fóre.
Súčasný stav, kde jeden jediný topic ukrajinská kríza má za tri mesiace viac príspevkov než celá sekcia revolvery za celú životnosť fóra je vážne na zamyslenie.
Ak nechcete mimo témy zrušiť, tak by bolo možné urobiť skupinu užívateľov, ktorej členovia by mali právo do tej sekcie prispievať. Do tejto skupiny by sa človek mohol dostať až po čase normálneho prispievania na fórum relevantnými informáciami týkajúcimi sa hlavného zamerania fóra. Pre mňa je ale človek ktorý o zbraniach nepíše nič a rieši len sekciu mimo témy vážne na fóre kontraproduktívny aj keby mal rovno názory podobné tým mojim.
Re: Správa fóra
Napísané: 11 Jún 2014, 17:36
od používateľa peterson
Zoidberg: privilegované prístupy sú napr.na Specunits. Kto chce byť niečo extra- nech funguje inde.
To, že vznikol flejm v bežnej diskusií, pripisujem predovšetkým k netolerancií diskutérov.
Určite som proti tomu, aby jeden diskutér verbálne útočil na druhého, len preto, že má iný názor.
Ja som svojho času dostal zopár napomenutí za prudšiu reakciu v diskusií. Myslím, že som sa polepšil a v súčasnosti sa vystríham silnejších urážok diskutérov.
Ak máme byť spravodliví- v poslednom konflikte vybuchol "Jasom", ktorý počastoval AK47 urážkami a prirovnaniami.
"Roman" to následne zaklincoval , že "ty bukvičák" ... To len na margo-kto- komu - čo.
Svojho času by mňa zato čakala výstraha. Takže by som prosil objektívne nazeranie a hlavne toleranciu. Fórum ma stále slušnú úroveň komunikácie v porovnaní s inými diskusiami.
Ako bolo správne podotknuté, je vecou osobnej slobody, či prispievateľ číta druhé príspevky, či dokonca bude alebo nebude na ne reagovať.
Neťahajte sem Vaše osobné a názorové pocity.
--------------
-ešte doplním, že rozumnejší návrh by bol, aby sa zakotvil zákaz zverejňovania obsahu PM. Nepovažujem to za fér spôsob komunikácie a taktiež za spôsob ťahania argumentov na svoju stranu.
Re: Správa fóra
Napísané: 11 Jún 2014, 19:11
od používateľa limo222
Plne suhlasim s Petersonom, ja tiez necitam a nereagujem na prispevky a temy, ktore ma neoslovili, aj ked mnohokrat su OT ci mimo celeho zbranoveho fora. Ale nie som za ich mazanie ci rusenie sekcii, aj to prispieva k celkovemu (dufam

porozumeniu foristov a velakrat sa clovek dozvie zaujimavu vec, aj ked to nesuvisi so zbranami... Akurat by som navrhoval prisnejsie davanie banov, vzajomne urazky sem naozaj nepatria
Re: Správa fóra
Napísané: 11 Jún 2014, 19:52
od používateľa arminius
peterson napísal:
Ako bolo správne podotknuté, je vecou osobnej slobody, či prispievateľ číta druhé príspevky, či dokonca bude alebo nebude na ne reagovať.
Neťahajte sem Vaše osobné a názorové pocity.
--------------
-ešte doplním, že rozumnejší návrh by bol, aby sa zakotvil zákaz zverejňovania obsahu PM. Nepovažujem to za fér spôsob komunikácie a taktiež za spôsob ťahania argumentov na svoju stranu.
Podľa odsekov idem :
Šak nech každý číta , čo len chce .
Môžu sa aj tie osobné a aj názorové pocity .
ALE , preboha , všetko s mierou .....
---------------------------------------------------------------------------------
Čo sa týka zverejnenia PM ???
Ja to proste považujem za , doslova , úbohosť dotyčného , ktorý takéto niečo urobí ....porušenie tých zásad najzákladnejších pravidiel slušnosti . Dalo by sa prirovnať s určitou mierou nadsádzky listovému tajomstvu ...
Re: Správa fóra
Napísané: 11 Jún 2014, 20:28
od používateľa aris
suhlasim s petersonom aj arminusom