MK - 7

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jan 2011, 21:22, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Buduci tyzden bude v TN vystava, ale to uz asi vsetci fanusikovia vedia. Myslim si, ze to je to prave miesto na podnety k dalsiemu vyvoju K100.
Chcem im navrhnut vyrobu viacerych typov chrbtov na MK7. Lebo mne je aj ten najvacsi maly. Musel som si pazbicku omotat samovulkanizujucou gumou. Ked som drzal v ruke HK, bola proti tomu moja MK7 ako baletka. Ale vo - vo - vo - tom to jeeee. Mala by sediet kazdemu a preto treba panov od GP nahanat, aby urobili nieco pre strelcov s kratkymi aj dlhymi prstami. :roll:
eager_brahmagupta

Príspevok od používateľa eager_brahmagupta »

ak vyjde cas tak sa pridem mrknut na to
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Ja na tu vystavu 100% idem takže sa tam možno aj stretneme. Hehe :D
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

A vsetci sa tam spozname podla kakaovej skvrny velikosti mexickeho dolaru :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa rado74 »

padouch nebo hrdina vsichni jedna rodina :D
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

co je dobre pro kolaloku, je dobre i pro zakon :!:
eager_brahmagupta

Príspevok od používateľa eager_brahmagupta »

hej! nejaky ste premudrely :lol:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

El Pistolero
dohadovať si navstevu vystavy zbrani si mozes v inej teme.Poňal?
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Tak blba sprava, rovno z vystavy.
Pocet vymennych chrbatov na pazbicku sa rozsirovat nebude. Urcite nie ako zakladny sortiment ku zbrani.
Na druhej strane nevidim dovod, preco by sa nemohli predavat ako doplnkovy sortiment. Ked som im ukazal moju pazbicku omotanu gumenou paskou, bolo im jasne, ze naozaj nemusi sediet do kazdej ruky. Mozno, keby sa dala na nejakom pripravku zmerat ruka uz pred kupou, stacila by kazdemu jedna konktretna velkost a tu by dodali ku zbrani. (plus este jedna mensia pre priatelku :D )
Electron, este jedna technicka: cistota vlakna je pekna vec, ale dopadlo to tak, ze jedina vystava zbrani svojho druhu na slovensku dopadla fiaskom. Ked sa taketo aktivity nebudu propagovat aj za cenu kompromisov, bude to vzdy na ..... ! :roll:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

El Pistolero
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=2957&start=45

vidim,ze si nasiel tu spravnu temu na propag
eager_edison

Príspevok od používateľa eager_edison »

no o tej výstvy som držitelom K100 mk7 . zvolil som si kompromis (z nástavcov)aby sedela aj mojej drahej + návlek HOGUE a včil to nemá chybu :twisted:
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

...
Naposledy upravil/-a Miro389 v 08 Apr 2013, 01:26, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2883
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa telra »

Kde na Zapadnom slovensku sa da kupit K100 MK7? Pretoze zatial co pozeram na internete stranky nikde nemaju. Viem ze slovensky predajcovia moc stranky neudrzuju castokrat aktualne, ale pytam sa na skusenosti nech nebeham ako ..... Rozmyslal som aj do BB ist ale zistil som ze aj so zlavou pre LT by som tolko previezol + cas co by som usetril (na druhej strane mat priamo z vyroby by bol prijemny pocit)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa boris »

Deas je predajca GP pre Bratislavu. Zbehni do Deasu a dohodni sa s panmi. Pokial Mk7 nebudu mat na sklade, objednaju ti ho z GP. Pokial chces nestandardnu zostavu dielov, vybavuj rovno s GP. Bude to jednoduchsie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"