Luky a lukostreľba

elegant_kilby

Príspevok od používateľa elegant_kilby »

Neviete niekto nahodou o nejakom lukostreleckom klube v Dunajskej Strede? Chcela by som si zastrielat pocas sviatkov, mam vlastny luk.... :?: :)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

palma: Mozno sa Ti ozve niekto kto o nejakom priamo v DS vie, ale mozno by tiez stalo za to nakontaktovat sa na nejake kluby napr. v BA ( http://www.lukostrelec.sk/ http://www.sslk.sk/ atd.) a tie uz by Ta nasmerovali na ludi z DS a okolia (lukostrelcov/akcii/podujati/sutazi u nas az tak moc nie je).

Drzim palce,


Gunslinger
elegant_kilby

Príspevok od používateľa elegant_kilby »

Gunslinger: som členkou klubu v BA, ale cez sviatky som v DS, preto ma zaujima moznost treningu v DS :)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Aaaaaha, tak to Ti ozaj neporadim :roll: Ak nikto od vas z klubu o nicom takom v DS nevie, tak zostava asi len hodit terc k dedkovi do zahrady a pod. :wink: :) (pri dodrzani bezpecnosti ziaden problem, a na rozdiel od strelnej zbrane sa susedia na hluk stazovat asi nebudu :lol:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
Laci
častý prispievateľ
Príspevky: 956
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Laci »

ja to riešim tiž podobne, terč na konci záhrady, zavesený na zrubovom kompostéry a je to, ak chceš, skús zájsť za Gáborom Bíróm, do V.Dvorník, zrejme ti dovolí, ale priprav sa na "natur" prostredie :D
elegant_kilby

Príspevok od používateľa elegant_kilby »

Laci: dik za radu, zahradu si necham na leto :-)) Vraj v DS existuje nejaky D.I.Club Lukostrelba, tak som myslela, ze tu o tom niekto vie viac...
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Prosim o radu skusenejsich pouzivatelov kusi. Ta otazka asi vyznie hlupo, ale neviem ako sa inak spytat. Je velky rozdiel medzi 165 lb a 185 lb? Je to rozdiel vo vykone, ktory z jednej robi flusatko a z druhej lovecku zbran? nemam skusenosti a neviem si predstavit ucinok ked vidim len cislo. Zial je t dost podstatne, pretoze rozdiel v cene medzi 165 a 185 je neuveritelny... Dakujem za pochopenie, i ked sa asi hlupo pytam :oops:
Používateľov profilový obrázok
Laci
častý prispievateľ
Príspevky: 956
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Laci »

ten "veľký" cenový rozdiel nebude kvôli výkonu ale kvôli iným veciam, daj sem nejaké linky na konkrétne kusy, a určite sa nájde kto ti poradí.
Používateľov profilový obrázok
Laci
častý prispievateľ
Príspevky: 956
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa Laci »

palma napísal:Laci: dik za radu, zahradu si necham na leto :-)) Vraj v DS existuje nejaky D.I.Club Lukostrelba, tak som myslela, ze tu o tom niekto vie viac...
nenašiel som nič, ale pravda, som mizerný pátrač na nete, a ten p.o.box v adrese toho veľa nepovie. Máme tu však aj schopnejších pátračov, možno budú úspešnejší.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Keď chceš hľadať niečo úplne konkrétne na nete , tak musíš hľadaný výraz dať do úvodzoviek :!: :!: :!:

http://www.google.com/search?client=ope ... 8&oe=utf-8

Asi takto :!: :P :lol:
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

elegant_kilby

Príspevok od používateľa elegant_kilby »

Pre tých, čo to ešte na webe neobjavili:

http://www.lukostrelec.cz/modules.php?n ... cle&sid=36
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

palma

Pre tých, čo to ešte na webe neobjavili:

Nepozeral som všetko , ale dal som do záložiek , dobrý link :!: :wink: :lol:
elegant_kilby

Príspevok od používateľa elegant_kilby »

arminius: inak na tej stranke je aj velmi dobre forum, oplati sa precitat :)
eloquent_edison

Príspevok od používateľa eloquent_edison »

Zdravym vsetkych nadsencou lukostrelby. Chcel by som sa vas opyta ci mi niekto neviete poradit kde a z akeho materialu by som si mohol dat vyrobyt tetivu
+pomocne lana na svoj kladkovy luk. Najlepsie keby to bolo niekde v okoli Partizanskeho.
Napísať odpoveď

Návrat na "CO - a iné."