WFC Rachot Predajná 2010

inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

teda... a to som sa tešil na piatkový prematch... :cry:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa BTV »

Skoda, aj ja som sa tesil na "prematch".....


A aj na gulasik od tvojho tatka :wink:
Používateľov profilový obrázok
HEDO
občasný prispievateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa HEDO »

Kua nevrtajte som Bernolák
A sa stale učím ťukať do klavesssss no a čooo :lol: :lol: :lol:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

šecko je nachystané, organizátori zničení, môžte si prísť po ceny. a guláš samozrejme :)
držíme vám palce rovnako, ako vy nám :) :twisted:
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Zdravím všetkých strelcov :D
Takže nakolko bol toto moj druhý pretek bolo mi cťou zučastnit sa tak kvalitneho preteku akým bol tento. Týmto sa chcem podakovať všetkým usporiadatelom a samozrejme aj strelcom za skvelý pretek a pre mna velmi cenne rady ktoré dúfam budem každým pretekom zúžitkovávať. :lol:
Rastík :P neboj budem na sebe pracovať aby som Ti hambu nerobil :cry:
Hehe :D :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Neboj Jarko pojde to :!: super akcia utahany ako kon :evil: upraženy ako rezen,keby ste si ma mylili ci som bol na dovolenke -ano vypekal som sa s Durim v Predajnej.Dakujem zucastenim za pomoc pri lepeni a stavani,dufam ze sme nikomu neuskodili.PS-gratulacia vítazom :wink:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

srdečná vďaka, najmä spriateleným gangom z Turca a Dolnej zeme :) radosť s vami spolupracovať. tiež ďakujeme strelcom za disciplínu a ochotu pomáhať a tiež za trpezlivosť. krásne prežitý deň, ešte raz ďakujeme
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

A kde je ten, co mi vcera volal, ze to tam ide vyhrat. :wink:
Tusim na 29 mieste. :lol: :lol:

Ako pozeram bola pekná ucast :!:
Ked budem velky, aj mne raz vyda kvam prist :!:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Liptovský Búchači v štýle free style, prežili pohodový deň v dobrej a vyberanej streleckej spoločnosti. Chlapi organizátori+strelci = všetci vďaka. :lol:
Motto: ....a vieš, kto som ja? spýtal sa baču. :roll: A bača nato. " Dobrá ! Nie? :wink:
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

dostal som od správcu strelnice prísľub vybágrovania ďalšieho valu, takže už budeme môcť postaviť celý pretek naraz s tým, že 1-2 stage budú postavené ako hot-range. takže to vyzerá, že budeme robiť aj dva preteky do roka, ak teda bude ochota zo strany strelcov prísť ku nám :wink:
cooper
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa cooper »

Marek!My zo ZV Crazy duck teamu prídeme velmi radi aj viac krát,velmi sa nám u Vás páčilo,gulášik bol výborný,rozhodcovia super a hlavne aj napriek tomu,že ste museli stavať stage na 2 krát,malo to spád a stihli sme to vo výbornom čase-takže ešte raz velká vďaka rozhodcom a všetkým organizátorom a pomocníkom.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Predajna bola fajn. Dakujem specialne baletakovi ze v Predajnej postavili super stage s hodnotenim Virginia. Moj Sig isiel jak bejk :twisted: Skoda ze v dlhych stage nie :cry:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Najskor chcem pochvalit sam seba za vsetko :lol: ale nabuduce ked sa budem modlit za pocasie spomeniem aj konkretnu teplotu takych 25cca by uplne stacilo. Dakujem strelcom za trpezlivost a bezpecnost (aspon co som videl) rozhodcovskym klanom za ochotu urcite Vam to vratime :wink:
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

bbpd: My z dolnej zeme radi prídeme na každú súťaž čo budeš organizovať a samozrejme ti aj radi pomôžeme. Však si skoro ako náš brat :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"