Strana 21 z 26
Re: Správa fóra
Napísané: 10 Mar 2015, 14:21
od používateľa inspiring_liskov
prepni si format zobrazovania na subsilver2
inak suhlasim, ta reklama je strasna
Re: Správa fóra
Napísané: 10 Mar 2015, 14:24
od používateľa Mesi
to je workaround, nie solution

z krasnej hnedej neodidem. Urcite sa s chalanmi od TCA bude dat porozpravat ...dufam

Re: Správa fóra
Napísané: 10 Mar 2015, 14:32
od používateľa Ubik
Tak oni si to asi nezbuchali dohromady sami, davala im to dohromady nejaka reklamka. Inak prave na ich kurze sa otazka tohto diskomfortu (ked na teba niekto mieri) riesila
Edit: Este by som sa chcel opytat, ci si viem niekde v nastaveniach upravit zobrazovanie novych prispevkov. Som zvyknuty na to, ze ako nove sa mi nieco zobrazi len raz, potom si to precitam (alebo oznacim ako precitane) a potom uz to zo zoznamu novych odchadza. Tu sa mi to hromadi a resetuje sa to nejak samo.
Re: Správa fóra
Napísané: 10 Mar 2015, 17:11
od používateľa Ja som
Pridany filter do Adblocku = problem solved
Re: Správa fóra
Napísané: 10 Mar 2015, 17:48
od používateľa Miro_LM
Ked uz sa otvorila tato tema.. tak musim suhlasit s mesi-m od kedy je tato nova reklama tak som sa par dni az desil ked sa mi stranka nacitala. Mne osobne to tiez vadi. Moju pripomienku berte len ako info ze som mozno dalsi ktorym to trochu vadi.. Pointa dobra ale prevedenie mne osobne neberie..
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2015, 22:24
od používateľa Michal1
Zdarvim, mne osobne tiez dost vadi ta reklama. Nemam nic proti reklame ale takto agresivne nas strelcov bude potom vnimat okolie

Viac ma ale hneva, ked kvoli reklame nevie ani odpisat na SS ,naklko mi prekryje okienka na odoslanie. Ako to viem elimonovat? Dakujem
Re: Správa fóra
Napísané: 15 Mar 2015, 22:33
od používateľa arminius
Ja osobne mám nastavené fórum ako "subsilver 2".
Viď, ako to vyzerá.

Re: Správa fóra
Napísané: 16 Mar 2015, 18:51
od používateľa daredevil
Ja to mám tak isto a nevadí mito, ale aj táto reklama sa dá odstrániť pomocou AdBlocku
Re: Správa fóra
Napísané: 17 Mar 2015, 01:02
od používateľa Michal1
Re: Správa fóra
Napísané: 07 Apr 2015, 15:19
od používateľa DUSO
Preco sa neda pridat prispevok do "Návrh novely zákona č.190/2003 Z.z. (2015)" ?
Re: Správa fóra
Napísané: 07 Apr 2015, 16:29
od používateľa pif paf
Dá sa. Teraz som skúsil a hneď zmazal.
Edit: to bude asi tým že som tému založil.

Re: Správa fóra
Napísané: 07 Apr 2015, 16:46
od používateľa mrzo
Chybaju v tej teme tlacitka Nova tema, Poslat odpoved.
Re: Správa fóra
Napísané: 07 Apr 2015, 17:11
od používateľa inspiring_liskov
pretoze bola ta tema presunuta do sekcie administracia ako globalne oznamenie a tam sa uz prispevky pridavat nedaju
Re: Správa fóra
Napísané: 07 Apr 2015, 17:34
od používateľa inspiring_newton
este pred hodinou to fungovalo
skuste tam pridat nejaky text /ja mozem pridat,aj ked je to zamknute atd/
Re: Správa fóra
Napísané: 07 Apr 2015, 17:51
od používateľa inspiring_liskov
electron : v sekcii "Pravidlá tohto fóra" mozu pridavat iba admini /moderatori