Sig Sauer Mosquito

inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Electron - pekne si vystihol foto Siga. 8) . Wintrej ma v niecom pravdu, strelba so Sigom je strasne nakazliva.
Wintrej - popozeram sa po tych zasobnikoch. Aj mna to zaujima. Pripadne skusim vyuzit sluzby velmajstra e-bayu Asterixa .....
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Niemand: Jasne popozeraj a daj vedieť inak za koľko si kupil Siga? Ja za 10800sk. Máš aj puzdro na neho? Ja prave zháňam ešte som nemal na to čas.Tych desať ran je malo musime zohnať asoň 19 ranový heeh....Ako ma championka...
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Az na par korun skoro rovnaka cena. Aky mas zaver, cierny? Puzdro mam nylon Falco. Klip je stiplinku vacsii ( mal som to povodne na K100 , tam pouzivam Fobus ) inak sedi perfektne. Si ma nacal s tou cenou patronikov, zajtra pojdem do mesta kupit nieco v tvojej cene. :wink:
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Niemand: no jasne viac ako 1,3 sk nekupuj bože chráň....
Taký luxus si nezaslúži pištolka. Skus sa popytať chalanov na strelnici či nevedia zohnať a tak.. ved vieš a ked nie tak Blazzer kupiš krabičku za 65sk pohoda lesná.. Inak na stranke www.vep.sk su nejake puzdra a prislušenstvo tak kukni.
friendly_khorana

Príspevok od používateľa friendly_khorana »

Páni a čo sa týka spúšte na Mosquite , myslíte že by sa dala doladiť ? Mám ho od jesene , vystrieľané kvantum nábojov - asi 3000 , len spúšť by som asi chcel vylepšiť . :oops:
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Kvantum nábojov? ... Ja mám siga dva mesiace a 3000ks je preč. Ale spušť treba doladiť ale až padne zaruka.
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

wintrej - dal som sa na tvoj chodnicek. Predtym som kupoval po 2,5 ks, teraz 1,2 ks. Tak som zobral rovno 500 ks a dlho nevydrzia. Zato 9mm luger tak palit nebudem ... :wink:
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Niemand: Tak to ma byť dnes som vystrielal 500ks za tri a pol hodiny. Prišli aj kočky dve tak to bol pre nich užas. S gulovnice som si dal 50 ran 10 z Steyera a hajde domov. Baby z deviny nič netrafia Sig sa im pačil a ešte margolin.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa peto543 »

electron ta cena 11300 ,- bola za novu zbran ci starsiu ?? vcera som pisal pre info do zbrane-frano a dali mi odpoved :

...... " Áno môžete si u nás v predajni na Farskej
ulici 26 v Nitre pozrieť pištoľ Sig Sauer Mosquito v kal.22LR. Máme ho v
cene 14 700,-Sk v niklovom prevedení "

to je dost cenovy rozdiel.... :shock:
:?:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

tak to riadne prehnali,tu v Ke nicklova verzia okolo 11500,./presne ti povie Niemand
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Pokial viem ceny sa lisia podla prevedenia nickel a cierny a je aj predlzena veria. Ja mam klasiku s nickel zaverom. Paradna hracka. :D
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

si mu poradil kua,chcel cenu
eager_wilson

Príspevok od používateľa eager_wilson »

... to all: mosquito mi zatial funguje velmi dobre, nemozem sa vobec stazovat aj ked uznavam, ze mozu nastat pripady, ktore opisuju kolegovia, kal 22. nie je nosnym programom SIG a urcite sa "nekladie" na mosquito taka ista "pozornost" ako na 226 a pod. ... a vsetci by sme mali vediet, ze si nekupujeme sportove specialy, ale vyborne vyzerajucu a velmi dobre spracovanu zbran na rekreacne ucely ... naboje pouzivam AE5022, ziaden problem - zatial 0, slovom NULA zadrhelov !!! ... je to radost strielat - upozornujem vsetkych "velkorazistov" - hovorime tu o REKREACNEJ strelbe - prijemnej strelbe zo zabavy na hocico, hocikedy a za velmi malo penazi ... s mosquitom mozem robit vsetko to, co si "nemozem dopriat" s ostatnymi kal. ... :wink: ... snad len dostupnost pekneho puzdra ci zasobnika s vyssou kapacitou ... 10 ran je NIEKEDY malo, aj ked niekedy staci ... :wink: ... ak sa stotoznite s ucelom zbrane, budete velmi spokojni, mozem vrelo odporucat ...
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa peto543 »

FESI
mohol by si este pre info napisat cenu za aku si ju kupoval ?? diks
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

11990.- Fraňo KE ,
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"