CQ-A-1

Rohypnol
prispievateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa Rohypnol »

Máš recht, dúfam, že keď, tak schrastím niekoho, čo sa aspoň trochu vyzná a bude možnosť vybrať, aspoň z troch, štyroch pušiek.
Aj keď...
Nikto nemá mirometrické oči, ani rengenovú aplikáciu v nich.
Pri číňanovi ťa takéto veci až tak neprekvapia /tak isto ako hrubé opracovanie/, kdež to už som bol svedkom kusov od renomovaných značiek / krátke zbrane / a za to by sa možno hambil aj číňan.
Išlo mi skôr o systémovú, skrytú chybu, ktorá by sa prejavovala po čase a na viacerých zbraniach.
Inak, je to ako pri každom stroji, aj o šťasti.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 5 months

Príspevok od používateľa gewehr »

s CQ-A su vseobecne dobre skusenosti, ma ich v SR viac ludi co viem, a tuto zbran si nikto nekupi ako zberatelsku (aj ked sa to rastovi nezda, zberatelov je na SVK co by ich na dvoch rukas spocital :o). Zivotnostou ok, len treba davat pozor pri kupe. Je to ako s cinskymi klonmi 1911. Ked kupis dobre, budes dlho spokojny, ked zle, budes nespokojny od zaciatku. :wink:
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa sentinel »

Pani, potrebujem zohnať pružinu spúšte na moju parku. Ale chcem spúšť s menším odporom ako má originál. poradíte kde v SR alebo ČR kúpiť? dakujem
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

potrebujes cisto novu, alebo len s mensim odporom?
Ak len s mensim odporom, tak kombinacky to spravia :-)
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Tak to som sa pobavil, hlavne nad tou variabilitou a drzanim nastrelu, ked to otacal o 180 stupnov.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

ved prave :D
matulo2222
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa matulo2222 »

Chalani neviete náhodou, či sa medzičasom nenašiel nejaký obchodník čo by túto pušku ponúkal na Slovensku ? Asi by som išiel do toho číňana, len sa mi nechce riešiť individuálny dovoz z čiech.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa duros »

Za podobne peniaze mate značkovú pušku od dpms orcale alebo sportical. A mate normalnu pusku s nekolisajucou kvalitou. Tým nechcem norika haniť.
Aj ten najnepodarenejsi čínsky klon AR15 je ďaleko lepšie strieľajúca puška ako ten najlepší sapik alebo ak47 v klasickom kalibry.

mam na mysli ipsc použitie
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"