Remington 700 TSS paket alebo HK 2000Target

podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Registered for: 11 years 11 months

Remington 700 TSS paket alebo HK 2000Target

Príspevok od používateľa podes »

Z prechodného nedostatku financií sú v hre na kúpenie tieto dve zbrane : Remington 700 TSS paket a HK 2000 Target v col .308W od " FRÝBORT ZBRANE " http://www.frybortzbrane.cz/. Môžete sa k ním vyjadriť?
Viem že každý bude mať svoje pre a proti, ale určite mi to pomôže pri dotváraní môjho názoru.
inspiring_aryabhata

Príspevok od používateľa inspiring_aryabhata »

To H&K mali na frankonii aj za 750€ ale neviem ci ho este maju ....inak radsej remington ... cistit to HK neni podla mna boh vie co :) pozri youtube
eager_ride

Príspevok od používateľa eager_ride »

Můj tatínek koupil svému kamarádovi remingtona jenom na základě článku v časopisu Mislivost z 2010 a vím, že ten kamarád si R700 pochvaluje. Určitě je to kousek dražší zbraň než H&K.

Na druhou stranu co se týče držení HK zas sedí mě lépe v ruce. Nejsem tak mocná, ale kamarádi z něj stříleli i v jedné ruce.
:twisted:
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Slečna, tí tvoji kamaráti musia byť ale poriadni siláci...udržať cca 5kg HK 2000 Target v jednej ruke a strielať, je umenie. Predpokladám, že nepozornosť pri čítaní, HK 2000 target je puška, nie pištoľ :D .
eager_ride

Príspevok od používateľa eager_ride »

když oni mají paži jako já prdel. :lol: :lol: to se jim to drží. Mě jednou chytli a nadhazovali jako balón.
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Hm, tak my na Slovensku radšej strieľame z pušiek zaľahnutý...z jednej ruky sa blbo mieri na kilometer z pušky.. :D :D :D .
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

.. prestal som davat pozor pri tej prdeli :)
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Ja pri tom "nadhadzovali jako balon"....
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Ako sa nám tá téma zmenila....hm, ale závidíme tým jej kolegom, ktorí si ju nadhadzujú ako balón... :D :D :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"