Slavia vs Gamo ?

inspiring_galois

Príspevok od používateľa inspiring_galois »

no moja gamo combo shadow1000, po vystrle z jej hlavne ide dym, ale vazne :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:46, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galois

Príspevok od používateľa inspiring_galois »

tak je! ta praaaaaaaaaaaavda je!
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

normal, mně se u hw taky sem tam čoudí z hlavně.....
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

vas sa cmudi ale ked ja do tej mojej cz 634 strieknem trochu WD 40 tak to je disling normalne by sy to clovek pomylil s musketou az na to ze ta sa nabija zhora :lol:
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

a to si měl vydět prvních 100 ran, když jsem namazal pružinu :twisted: v okolí 1,5 metru kolem mě se nedalo dejchat :lol:
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

hh a cim si ju mastil lebo ked tam drbnes moc vazeliny tak ten piest dobre tesni ale behat sa mu moc nechce to je len take vzdychnutie ked strelis no ked to zriedis z konkorom tak to plieska jak blazon :lol:
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

je jí tam tak přiměřeně, už mi to pálí suprově 8)
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

no ja som to trocha upravil lebo vazelina sa mi zdala moc husta tak som to rozriedil s konkorom, WD alebo silikonovim sprejom proste co mi prislo pod ruky ako olej ked to tam strieknes a rozmiesas dostanes take nieco ako Raciol :lol: ale je to riedke a dobre to tesnia dostane sa to skoro vsade a je este moznost ze mozes dat trocha vazeliny do voditka a ona si to uz od tial vyhadze ale ked ti to striela fajn tak len tak dalej
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

k tomu môjmu príspevku, nie je to Perfecka, ale Perfekta model 45 Umarex a chcem sa opýtať kolegu andyho kanca, kto sú to tamani?
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

Čina.....
friendly_morse

Príspevok od používateľa friendly_morse »

No tak teraz ma mozte pochvali :o
Strialal som s 22 rocnou saviou 630 a celkom sranda len som ju natahoval malickom ale bola aj tak silna . . . u nas v PD stoji slavia 631 - 4780 sk na obrazku vypada normalne ale ked mi ju podal predavac do ruky no ehm niemam roky ak 40 rocny banik ale chodit so slaviou po lese by bola smrt zdala sa mi strasne tazka a velka kym by som nasporil na slaviu 634 by bola velka noc . . takze k veci

Slavia je fakt unikat mam pred nou respekt ale ja som prepadol Hatsanu konkretne 85. aj s postovnym za 3100 sk . . . takze prosim urazajte a povedzte aku velku chybu som urobil 8)
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

no hatsany su dobre ale tie mieridla si myslim ze nahradi puskohlad a ja mam 634 a kupil som ju za 4800 a to sa som este uvazoval lebo som ju videl na internete lacnejsie :wink:
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, hatsany nejsou moc špatný, hlavně ty torpeda se mi líbí.....Ale 85ku bych vážně nechtěl, mně se nelíbí, ale je to tvůj výběr a tvoje vzduchna, každý máme jiný vkus.
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

Podľa mňa nemusí byť šmejd všetko čo nie je z bývalého Československa. Pozeral som si tú tvoju 85 na nete a celkom sa mi pozdáva. V googli som našiel fotku na ktorej mala 85-ka zaujímavo riešený koniec pažby potiahnutý akýmsi sivým plastom.
Má niečo podobné aj tá tvoja ? Ešte ma celkom upútala tá povrchová úprava plastu na rukoväti a na predpažbí. Ako sa to drží ? Dá sa na to zvyknúť ? Koľko má tá tvoja Jaulov ? :?: :?: :?:
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"