Kluby

friendly_bassi

Kluby

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

Zdravim vsetkych, som na fore novy a co sa tyka strelby som tiez uplny zaciatocnik z BA. Chcel by som sa spytat ci je moznost sa v BA zaregistrovat do nejakeho klubu co riesi prakticku strelbu. Vcera som pozeral na Galaxii sport zaznam zo sutaze v praktickej strelby niekde z CR. Chcel by som to skusit ale na sutaz si netrufam este kedze moje skusenosti su minimalne. Vie mi niekto poradit kde sa da trenovat. Mozno sa pytam blbost ale zatial som strielal len raz na strelnici v brezne :oops:

Po pripade ak by mal niekto chut z BA si ist niekedy zastrilat bol by som rad keby som sa mohol pripojit v BA zatial nemam ziadneho partaka a samemu sa mi moc nechce chodit......

Dakujem za odpovede
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

Zdravim ta. Situacia v BA s IPSC a prislusnymi klubmi je dost zvlastna.
ked si pozries stranku www.saps.sk tak zistis, ze su tu 2 kluby registrovane v slovenskej asociacii praktickej strelby. No a ked som sa s tymito klubmi a ich clenmi stretol par krat na sutazi, tak som nejako zistil, ze k nim do klubu urcite nevstupim. detaily su na debatu pri pive. preto sme si s dalsimi tromi kamosmi zalozili strelecky klub. adminitrativa je akurat skoncena, sme registrovany na MV, este nam chyba registracia v SAPS a mozeme strielat IPSC aj level 2 a vyssie. bez registracie iba level 1.
co sa tyka strielania, chodime strielat do castej, tam sa da ciastocne trenovat aj IPSC. V bratislave mozes strielat tak akurat mierenku a dost.
tak ked mas zaujem, na najblizsi trening mozes zbehnut s nami a mozme podebatit, ze co a ako.
friendly_bassi

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

Wow dakujem urcite sa rad pridam a kedy teda idete?
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

no, kedze sme vsetci styria celkom zaneprazdneny, tak sa musime trosku synchronizovat. ale neboj, dame ti vcas vediet.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

len otazocka. aku mas zbran?
friendly_bassi

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

tak to sme asi vsetci zaneprazdneny :P

mam G17
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

majac:
Mohol by som sa aj ja pridat niekedy ked pojdete na trening? IPSC ma az tak nelaka, skor IDPA, kedze v IPSC by som nemal sancu a aj cela filozofia a postavenie sutaze je mi blizsie pri IDPA. Skor mi ide o treningy ako o sutaz. Kedze momentalne sa zdrziavam v BA, tak nemam velmi moznost strielat nejak zmysluplne. Mam vystrielanych len necelych 700 ran ale uz ma zacina nudit "staticka" strelba. Dalsi problem je, ze nemam auto, takze nemozem len tak zbehnut do Castej. Takze keby bola moznost sa s niekym zviest tak by som bol rad. :D Samozrejme s prispevkom na pohonne hmoty. :D
friendly_bassi

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

No zacina sam tu rysovat celkom slusna grupa :-)

Ale poviem Vam na to ze sme v hlavnom meste je to tu ubohe. Napriklad obchody.....bol som v 2. Jeden Hermas a druhy v Petrzalke na nam. Hraniciorov. V obidvoch obchod sa spravaju hrozne. Mal som pocit ze ich obtazujem ked som sa nieco spytal. Chcel som kozene puzdro jednej znacky a pani mi tvrdila ze neexistuje pri tom kamos ho ma. No nebudem tu rozpytvavat vsetky negativa..... Mate niekto typ na shop kde je normalna obsluha a kde sa riadia heslom nas zakaznik nas pan a nie ja som tu sef a ty si zaciatocnik a mna to obtazuje vypadni uz nech mam pokoj

Ohladne strelnic je to tiez bieda....2 strelnici aj to na mierenku v hlavnom mieste je ubohe
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 10 months

Príspevok od používateľa AKI »

To Majac:
si sa nepochvalil za mas klub. To som vas teda naposledy v Castej rusil pri trenovani :oops:
Hod nejake podrobnosti, pripadne napis E-mail. Zaujimam sa tak trochu o zbrane a chcel by som v buducnosti zacat strielat prakticku strelbu.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

boulder3 napísal:Ale poviem Vam na to ze sme v hlavnom meste je to tu ubohe.
100% suhlasim
boulder3 napísal:Mate niekto typ na shop kde je normalna obsluha a kde sa riadia heslom nas zakaznik nas pan a nie ja som tu sef a ty si zaciatocnik a mna to obtazuje vypadni uz nech mam pokoj
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=606
Je to sice OT, ale este rychlo pridam, ze co sa tyka pristupu tak najlepsie skusenosti mam s DEASom, naboje vsak nakupujem u Frana. :)
friendly_bassi

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

[/quote]
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=606
Je to sice OT, ale este rychlo pridam, ze co sa tyka pristupu tak najlepsie skusenosti mam s DEASom, naboje vsak nakupujem u Frana. :)[/quote]

Dik za upozornenie je tu strasne vela tem a este som vsetky neprelustroval takze sa ospravedlnujem OT
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

to Berserker: ja tiez pomaly zacinam prichadzat na chut IDPA. mam za sebou par pretekov v ziline a pre prakticke pouzitie zbrane je to skvely trening. ale IPSC ma tiez svoje caro, to je proste tvrdy sport. treba skusit obidve a potom sa rozhodnut.

a samozrejme uvitame kazdeho strelca na trening, len pri urcitom pocte je potrebne to logisticky zabezpecit(prenajat celu strelnicu) pretoze ked tam je desat ludi na 6 stagov, tak si vela nezatrenujes.
a odvoz sa urcite bude dat sharovat.

co sa tyka obchodov zo zbranami v BA u mna je poradie nasledovne:
1.Hermes
2. Frano
3. Deas
4. Erik v Petrzalke

v hermese som zazil vzdy len profi pristup a max ochotu. dokonca som bol svedkom jednania predavaca s roznymi individuami, od 18rocneho chlapca ktoreho prepadli a on si prisiel kupit devinu bez zbrojaku s argumentom, ze ved on nikoho nezastreli, len postrasi, az po slovaka navrativsieho sa po emigracii z USA, ktory si prisiel kupit zbran. a vzy som obom chalanom musel zlozit poklonu za profesionalne jednanie aj zo somarmi. a ked nemaju zakaznikov, su ochotny ti vylozit na pult kazdu zbran co tam maju a dat ti k nej odbornu prednasku. je pravda, ze ked je za pultom ta starsia pani, tak ta zvykne byt nevrla. vtedy tam proste nechodim :)

maju iba jednu velku nevyhodu. su naozaj drahy :(

u frana je fajn, dobre ceny, mily personal-mama s dcerou, ktory vsak o zbraniach vie len zaklady.

v dease zalezi na tom, kto je za pultom. zazil som tam pristup, ze som sa otocil na opatku a zaprisahal sa, ze uz viac tam nepridem.

predajnu erik nepoznam, teda nehodnotim.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

kua, som sa rozpisal trochu mimo misu, ale ved moderatori to ked tak zmazu alebo presunu :)
friendly_bassi

Príspevok od používateľa friendly_bassi »

majac a ako casto chodite trenovat? Uz sa neviem dockat....inak isiel by som aj dnes alebo zajtra puknut par ran nenajde sa niekto s podobnou chutkou na tento vikend?
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

no zajtra asik nie, to uz mam program
ale ked sa nieco naplanuje, hodim to sem na forum
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"