GP K100 a "policajne strelivo"

Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 6 months

GP K100 a "policajne strelivo"

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Nevedel som kde mam dat tuto otazku ale kedze sa to tyka mojej k 100ky tak som to dal sem.. kludne mozte presunut ak myslite ze to patri inam..

Urcite ste poculi o strelive nazyvanom aj policajnym (ja osobne nie) klasika 9mm luger ale maju zelene zapalky a ze vraj vecsiu napln (ked som ich skusal tak ta rana a spatny raz bol citelny oproti mfs) mali by mat tiez 8g ako napr. mfs. (mozno 7,5g)

Otazka ale znie kolko znesie hlaven resp. zaver zbrane *.g pripadne *.grs a kolko 1000-x-ran ci 10 000-x-ran??

Ci sa pri tejto zbrabi netreba ani zamyslat nad tim kolko *.g maju strely, kedze je hlaven z poriadnej hrubky??

Dufam ze chapete co sa pytam ak nie skusim inak vysvetlit ak budu pochybnosti.. thx ;)
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Je to strelivo ako všetky ostatne. Tiež ho používam. Zelené krabičky. Vôbec neries a strielaj.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Ak dobre pamätam kačenu skušali z hinterbergami (aspoň myslim že sa tak volaju) strelivom do Sterling samopalov a vydržala. Neriešil by som vobec.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Konkretne S&B Police naboje su rozdielne oproti "nie" police vtom, ze maju zalakovanu zapalku a krcok nabojnice + su balene v igelite.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Treba ale povedat, ze pri MK6 a MK7 ti "policajne strelivo" pomerne rychlo rozmlati plastovy doraz (opravte ma ak to nazyvam zle ale ide o tu suciastku, ktora sluzi aj an rozoberanie zbrane cez lucik.) Hovorime o tisickach nabojov (cca 2000+). Kamaratovi sa to stalo a samozrjeme ze sa mu to stalo na preteku... suciastka sidce stoji par euro, ale zamrzelo.

Na druhu stranu radsej par euro za suciastku v K100, ako to pchat (silne naboje) do CZ-ty a zaplatit 30 euro za novy zachyt zaveru.
Naposledy upravil/-a cubitko v 15 Apr 2015, 12:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 6 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Cize ked mam ram mk12 tak by to nemal bit problem?! Ok Pani Dakujem za odpovede ;)
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

cubitko napísal:Treba ale povedat, ze pri MK6 a MK7 ti "policajne strelivo" pomerne rychlo rozmlati plastovy doraz (opravte ma ak to nazyvam zle ale ide o tu suciastku, ktora sluzi aj an rozoberanie zbrane cez lucik.) Hovorime o tisickach nabojov (cca 2000+). Kamaratovi sa to stalo a samozrjeme ze sa mu to stalo na preteku... suciastka sidce stoji par euro, ale zamrzelo.

Na druhu stranu radsej par euro za suciastku v K100, ako to pchat (silne naboje) do CZ-ty a zaplatit 30 euro za novy zachyt zaveru.

.
Asi mal vadnu suciastku.
S touto otazkou sa ani nezaoberaj a veselo strielaj.

Hlaven vydrzi asi vsetko a aj sama zbran.

Zelene zabky ako som pocul su velmi nespolahlive strelivo. Faktor maju oklo 142.


To spomynane samopalove strelivo bolo L7A1. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Cca 3000 tohoto zazraku som dal na Mk7 v priebehu par mesiacov. bez problemu.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

longaver76
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 5 years 1 month

Príspevok od používateľa longaver76 »

ahoj pani. ak pisem zle kludne mi to ci mna presmerujte. ake naboje najlepsie kupovat .myslim aby mi to nesekalo a neblblo.totiz citam ze sa zvyknu zaseknut naboje :Mam od predvcera K100dynamic.vopred dakujem za rady. :roll:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Je to jedno. Kupuj čo uznáš za vhodné.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Dbaj na to,aby si nemal suchu hlaven v oblasti dotyku so zaverom pri komore a nebudes mat problem.Strielam vylucne prebijane naboje a bez zavady
Romadur
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Registered for: 6 years 2 months

Príspevok od používateľa Romadur »

Chyrov o zasekoch pri lacnejsom strelive som tiež počul kopu, reálne mam K100 už nejaký ten rok (kupovaná v tej ich výročnej akcii), strieľal som z nej bárs co, vrátane nejakých starých nábojov, S&B, ZVS....
Absolútne žiaden problém. Nerieš chýry a fámy, strieľa a rieš keď bude problém
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"