K22 - vymena musky za nizsiu

eager_elgamal

K22 - vymena musky za nizsiu

Príspevok od používateľa eager_elgamal »

Caute, prikupil som GP K22, ale na 25 metrov mi striela cca 5cm nizsie, v baleni je pribalena nizsia muska. To by mi zabezpecilo, ze pojdem trocha vyssie, ale problem je v tom, ze neviem ako sa vyberie muska. Je tam kolik alebo skrutka? Ak kolik z ktorej strany sa vytlaca alebo je tam nejaka zarazka? Prosim poradte mi je to model MK12.

Dakujem za cenne rady
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa regnak »

je tam kolík, je jedno z ktorej strany ho vytlačíš, ale je pravdepodobné že je tam aj lepidlo...
... mohol si to dať to témy o K22
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

Pri vytlkani si musis zbran polozit tak aby ti hlaven mierila na pravu ruku. Z opacnej strany by si kolik nevybil.
Lepidlo som si nevsimol.
Hlavne jemne aby si si neposkodil zaver. Ak si netrufas, tak to radsej nechaj na profika.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

nevsimol som si, zeby bol pin konicky. vytlkal som ho uz ako z jednej tak aj z druhej strany - bez problemov.
eager_elgamal

Príspevok od používateľa eager_elgamal »

Drží ten kolík jak fras, nejde mi to...ten záver sa krúti.. kašlem na to, asi si zvyknem
Ďakujem chalani
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Ak si netrufas, tak to radsej nechaj na profika.
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa regnak »

určite nie je kónicky! je jedno z ktorej stany ho vytlačíš...
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

Mate pravdu, ze je to len valcek zrolovaneho plechu, ale aj tak by sa mal vytlkat opacne ako sa vkladal pri kompletovani zbrane. Zatial som vzdy videl puskarov vytlkat len z tejto strany, ale ak to niekomu ide aj opacne, nebudem ho nutit :wink:
ingeee
občasný prispievateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa ingeee »

Vysunúť sa dá tak, ako je to komu výhodnejšie. Ale nemôžete tam vsunúť nič špicaté, lebo to ten skrútený pružinový pásik roztiahne a "utesní". Ale asi nepíšem nič prevratné, len niekedy stačí málo a problém je vyriešený...
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

hek
Hektor napísal:Pri vytlkani si musis zbran polozit tak aby ti hlaven mierila na pravu ruku.
nech premyslam ako premyslam, ked ju polozim na jej lavy bok alebo na jej pravy bok, aj tak aj onak sa da aby mi mierila na pravu ruku. cize v smere strelby je jej lavy bok a pravy bok. na ktory bok ju mam polozit a ktory ma byt tvarou ku mne?
inak podla mna je to asi jedno. pruzinovy kolik sa da aj trosku pootvorit ak uz nie je tak pevny a nedrzi nejak moc na mieste, ale je lepsie dat novy.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Staci spravny priebojnik a ide kolik von
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

romen3 :D
Zbran si pred seba polozis na cifernik hodin tak aby hlaven smerovala na 3 a komora na 9, zasobnikovu sachtu budes mat v pozicii na 7 hodine a to tak aby vyhadzovacie okienko bolo blizsie k 12. Mohol by som to aj nakreslit, ale viem, ze si len robis srandu :wink: :wink:
Nechcem nikomu brat jeho postup, len pisem v akom smere vybzjam a znova vklepavam kolicky.
Pridam video s X-caliburom, ktore ste uz urcite vsetci videli.
https://www.youtube.com/watch?v=6maweETPjcs
Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

Caute,
Tak konecne som sa aj ja dokopal k GP a musim povedat ze to bola super kúpa.
Hned v predajni som si kupil svetlovodnu muchu ktoru mi predavac hned osadil a nespor po prvej strelbe som si vsimol ze mucha nesedi pevne ma vôle v smere vystrelu cca 0,5mm.
Je to chyba ci je to v pohode? Ide o P1.
Používateľov profilový obrázok
miguelPO
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa miguelPO »

neverím že je to OK. Vyriešil si to? Budúci týždeň mi príde nová CP22 a tiež uvažujem o svetlovodnej muške. Nikdy som žiadnu ešte nemal. Podeľ sa so skúsenosťou čo si kúpil a ako si spokojný.
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

Na svoju GP P1S som si instaloval sam svetlovodnu muchu (cervenu) a sedela uplne pevne. Sice som sa po par taseniach vratil k povodnej plastovej, lebo mi ta svetlovodna suchala puzdro, ale bol som uplne spokojny s jej osadenim a funkciou. Este stale ju mam doma ak by mal niekto zaujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"