CZ 75 SP-01 SHADOW

Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

Má niekto namontované mieridlá: http://shop.czub.cz/stavitelne-hledi-ta ... w/d-71143/ ?
na pôvodných mám odreninku, chcem nové- nastaviteľné. Pri produkte majú uvedené, že zodpovedajú použitiu na IPSC v kat. production - tam by nemal byť problém?
Z pravidiel IPSC: 17.2 Otvorené mieridlá z druhovýroby (pozri pravidlo 5.1.3.1) sú povolené, ak ich inštalácia a/alebo
nastavenie nevyžaduje úpravu zbrane.
Naposledy upravil/-a tompek v 06 Mar 2014, 05:13, upravené celkom 1 krát.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

hej tie mieridla si tam kludne mozes dat, vela chalanov s nimi striela production
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Zdravím páni, skúsim radu tu, nakoľko som už 2x písal na shop.czub.cz avšak bez reakcie.
Chcem do Shadowa rovnú spúšť a náhradný záchyt záveru, no neviem, či bude pasovať táto spúšť a záchyt:
http://shop.czub.cz/spoust-cz-75-duralo ... a/d-71258/
http://shop.czub.cz/zachyt-zaveru-pro-c ... r/d-70305/
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tu spust ti mozem predat aj ja, akurat ze moja je v normalnej farbe, nie cervenej. nepouzita mi lezi v kufriku k Shadow Orange
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Tak uz je doma,CZ75 SP-01 Shadow A.Tyc
Prílohy
A.Tyc.jpg
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Aj strielat. Niekolko rokov som nedrzal v ruke CZ-tu tak uvidim ako mi sadne. :-) Ak nesadne tak bude na ozdobu,ak sadne tak normalne ju budem pouzivat. Len mozno vymenim tie zlate pazbicky za orechove alebo z G10.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Prosimta rozober ju a pofot vnutro. Som strasne zvedavy ako vyzera spracovanie vnutornych dielov.

PS: crienky by som vymenil za Mosadzne od CZUB (asi najlepsie crienky na Shadow co som drzal v ruke) a tiez vymenil spust za normalnu. Ak z toho chces strielat, skoda si osuchavat zlato zo spuste.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Pofotit detail je nad moje schopnosti a ani sem neni mozne vkladat fotky s nejakym vacsim rozlisenim. Ale snad ti bude stacit popis. Na krasne,ciste spracovanie vnutornych ploch ako je to napriklad u HK ci SIG treba zabudnut. Oproti seriovej produkcii CZ stopy po obrabani sice su,ale zalestene. Chod spuste pri SA je uplne super,ale pri DA je citit mierne drhnutie,takze ani s vylestenim vsetkych vnutornych suciastok to az tak neprehnali. Pojdem si poriadne zastrielat a uvidim ako sa bude chovat na strelnici. Uz mam na ceste drevene pazbicky. Ak chovanie spuste po zastrielani nebude lepsie,necham u puskara spustovy mechanizmus prelestit. Inak z vonka je zbran uplny cukrik.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Uhersky Brod opet raz "nesklamal" :) .. zvonku je to naozaj cukrik, ale podla toho co pises, tak je to zvnutra taka trosku uhladenejsia Shadowka. Aspon s tou spustou sa mohli pohrat, na Orange 2012 aspon tu vyladili.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Čístim šhadovku a všimol som si takúto prasklinu - foto je nekvalitná, snáď to bude vidieť.
Je to dôvod na reklamáciu?
Prílohy
prasklina.jpg
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Reklamovat. Ta cast je namahana, preto je aj jemne odpruzena. Pri kazdom vystrele sa o nu oprie hrana kladiva, ked ho natahuje. Ta prasklina tam nema co hladat.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Elado: v podstate ano, ale od zbrane za 1200-1300 euro, by clovek cakal, ze spust bude hladucka ako detska prdelka a vnutorne hrany budu dokonale opracovane.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

čo sa týka reklamácie- isto mu ju uznajú, aj keď sa doštička úderníka bude dať kúpiť za pár € a bude to rýchlejšie.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

reklamovat a ako profilaktikum pred dalsimi vadami dat znehodnotit rezom :!:
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Abakan, ja viem že dobrá rada nad zlato, len mám pocit, mu nepomáhaš :)
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"