CZ 75 P-07 DUTY

Bude tento model úspešnejší ako predchádzajúci služobný "plas?ák" od ?Z (100/110)?

Áno
78
66%
Nie
24
20%
Neviem
17
14%
 
Celkom hlasov: 119

inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Maros15, neviem ale osobne by som to urcite nemenil za HK P2000. Sami cesi na streleckych forach o nej nehovoria dvakrat dobre a zivotnost a kvalita HKcka je urcite neporovnatelna...
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Ja myslím,že až čas ukáža ako sa uchytí na trhu a aká bude životnosť.Ja o nej tiež uvažujem,len čakám na nejaké ohlasy majitelov po nejakom čase používania a testy životnosti
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

maros15, ja by som rozhodne neustupil od toho HKcka, v prospech CZty. Ale to je moj nazor...
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Este to neni definitivne,len ma vcera ta P07 oslovila(hlavne dizajnom,uchopom a cenou).Este som z nej nestrielal.Zatial to bol prvy dojem(dobry).Uvidim este.Kazdopadne sa na to este parkrat vyspim.Stejne musim predat este revolver,takze casu na rozmyslenie budem mat dost.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Aká bola tá cena?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Necelych 600,-€
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

pozri www.unioncz.sk je tam za 566€ a ak si náhodou vojak alebo policajt , tak 20 %zlava.To už stojí za zamyslenie.
inspiring_cerf

Príspevok od používateľa inspiring_cerf »

No mna DUTY oslovila hlavne nizkym profilom zaveru je naozaj pekna ale co uuuuplne dosr.... je lucik myslim ze by sa dal navrhnut aj lepsie, oproti zbrani je strasne velky a hlavne tvar je dost mimo, Inak sa mi velmi paci. (k tomu nizkemu zaveru asi to bude problem natahovat v rukaviciach v zime) Nedavno som bol v zbrojovke tak som ju videl priamo vo vyrobe a na montazi ma uplne dostali. Cely system vyhadzovaca sa da rozobrat do suciastky za par sekund doslova 2-3s :shock: ziadne srubky vsetko drzi jedna pruzinka. Ja davam tejto zbrani 100 bodov aj ked plastaky osobne nemusim.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Lučík je veľký pre možnosť streľby v rukaviciach. Záver má síce nízky profil ale o to širší a to pri skrytom nosení môže byť problém-ako sa to tu už spomínalo
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

tak co pani najde sa uz nejaky stastny majitel novej CZ P07, nech sa pochvali ako tato vecicka funguje
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Na e-zbrane je nejaká na predaj.Dva mesiace stará.To by ma zaujímalo prečo?
elegant_ishizaka

Príspevok od používateľa elegant_ishizaka »

Tak ja som ju kupoval ako prvy na slovensku,dobra na nosenie strelba da sa povrchova uprava trosku nic moc len od nabojnic oderky,uz som ju aj reklamoval za vyduty ram to neuznali dalsia vec zasobnik nevypadaval opravili a po 30nabojoch opet nejde tak idem znovu reklamovat vratna pruzina dost odchadza no ceši mi poslali dve do zasoby,jedna zadrzka po cca 800ranach,kto chce nech sa ozve rad poradim a pomozem a ak by niekto vedel co to znamena to omega a jak sa to preraba DAKUJEM.
inspiring_turing

Príspevok od používateľa inspiring_turing »

Omega je názov pre nový spúšťový mechanizmus s jednostranným tiahlom po strane. Silne pochybujem, že by si ho sám "prerobil" ...
Ozaj, čo vlastne myslíš tým slovom "prerobil" ?
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa spotter »

Dá sa prerobiť z vypúšťania kohúta na poistku, ale k pištoli to neprikladajú.Treba si páčku prikúpiť.
eager_jemison

Príspevok od používateľa eager_jemison »

micho82 napísal:Tak ja som ju kupoval ako prvy na slovensku,dobra na nosenie strelba da sa povrchova uprava trosku nic moc len od nabojnic oderky,uz som ju aj reklamoval za vyduty ram to neuznali dalsia vec zasobnik nevypadaval opravili a po 30nabojoch opet nejde tak idem znovu reklamovat vratna pruzina dost odchadza no ceši mi poslali dve do zasoby,jedna zadrzka po cca 800ranach,kto chce nech sa ozve rad poradim a pomozem a ak by niekto vedel co to znamena to omega a jak sa to preraba DAKUJEM.

Tuto pistol som si chcel kupit ,ale dal som prednost Steyr m9a1. Dnes by som volil asi duty alebo 75 kompakt D. Ja mavam tych zadrziek viac (rekord 3 z 10 v jednom zasobniku).Dalej spust ide ako by tam bol piesok a do nabehu hlavne mi zaver vysekal priecnu ryhu.Pri reklamacii mi frano odpisal-Zbran vyskusana s originalnym strelivom ,presna. presnost som nereklamoval a co je originalne strelivo nenapisal. Zlata CZ
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"