Nova K100 v prdeli vďaka prebíjancom :-(

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:43, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

electron napísal:k100 k-boom zvladla pohodovo,ram G by bol nasračky,komora tiež.Strelec to prežil bez ujmy.
Jaro,kvalitne materiály používaš,nie jak posledný rez G zaveru.Kua,čísla som predýchaval :D
Napis viac co bolo s glockom,bol si pritom,alebo co snim porobilo :roll:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Naposledy ked bol Jaro na východe ma zoznámil s pánom,ktorý je expert na materiály,jeho fy. pracuje pre GP.A ten mi poslal/samozrejme cez Jara/ vyhodnotenie rezu záveru G.Neviem či to môžem zverejniť,je to ich práca,oni musia dať súhlas :wink:

bum
ved hej,nieco muselo prasknuť,hovorím,ked to prasklo a nikomu sa nic nestalo to je dôležité
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Take niečo moze urobit aj sebavedomy glock a povedat taky biedny rez na k-100,ale neverim tomu.Ale nech JK da suhlas nech vieme co mame v ruke.Ja mam obeje nemozem povedat ani na to ,ani na druhe.Testujem :twisted: Iba ze Dojem k-100,krajsia,lepsi uchop,dizajn,servis,ostatne po case.
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

Boooaaa ale sa to tu rozrastlo! :D ... No tak prebíjance boli kupované u pána Kuracinu v BB tak isto ako aj zbraň a je to nejaké české prúmyslové přebíjené strelivo.

aaaa k tomu incidentu ...


Stalo sa to na pretekoch. Dokončil som pretek a ešte som si chcel precvičiť jeden stage. Normálne som strielal a neviem či mi gula upchala hlaveň, nie som si istý ale povedal by som že som ešte sundal poppra ranou pred tým výbuchom a potom sa to stalo. Po stlačení spúšte nastala explózia a výšľach nevyšiel cez predok hlavne ale cez záver rovno mne do ksichtu! :!: Ešte šťastie že som mal tentoraz ochranné okuliare (nie ako na strelnici doma! :roll: ), bola to fakt sila schytať to do ksichtu! Neviem či porazilo nábojnicu alebo čo ...
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

Mimochodom ta K100 je fakt hustá keď sa stalo čo sa stalo a neodniesol som si to na zdraví! :wink: ... Palec hore!
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Kuro napísal:bud si isty, že tak ako ta K100 sa bude dat spravit, tak po niečom takom by Gčko bolo nauplnu totalku. U kačeny sa vyberie trhnuta nabojnica, a vymeni plast. U gčka by s istotou praskla komora.
To pochybujem. U Glock 23, 27 a 32, 33 mozno, ale v Luger, ee. Podloz svoje tvrdenie, prosim. Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Takze naboje prebijane limit :cry: ja som mal nove zatial dva zlahace,jeden v glocku ledva vyplulo s hlavne.Asi pri velkych mnozstvach co sa uz zacali predavat,su aj vadne kusy,v cechach na ceskych forach ich moc nechvalia :cry:
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

BALISTIK: Vďaka dobre vedieť :wink: ... asi ich už kupovať nebudeme. Plánujeme si totiž zaobstarať ešte jednu búchačku a nechcem aby doapdla ako chuderka kačenka! :cry: ...
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

Tak a naša kačenka je zase funkčná! Teraz sme sa vrátili zo strelnice. :D Takže velká vďaka Grand Poweru, za také rýchle vybavenie :wink: . Nakoniec sa nepotvrdilo to čo som písal, hlaveň je v úplnom poriadku a zrejme aj záver. A dôvod prečo sa to stalo bolo že strelila nábojnica. Takže hlaveň nebola upchatá ani nič. :)
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

To Dano98: Co ti s nou vlastne v GP urobily? Vymenili ram, vytiahli z komory nabojnicu, a co este?
Kacena teraz bezi bez problemov?
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

Butvin: presne tak ako hovoríš, výmena rámu a vytiahnutie nábojnice , plus premazanie :wink: ... jj ide super boli sme na strelnici, vystrelili sme síce len 50 rán keďže sme šli na rýchlo a ide úplne normálne :)
friendly_wright

Príspevok od používateľa friendly_wright »

Zdravím všechny
Přesně tohle jsem viděl u nás na střelnici. Nový majitel Shadow (koupil od kolegy laděnou u Zendla) a zrovna zkoušel jak to funguje, poslední náboj v zásobníku (naštěstí), rana jak sviňa ale dozadu. rozbilo to podavač v zásobníku a skoro ho to vyrazilo ven. Nábojnice nafouklá a proražená směrem na náběh do komory. Kontrolovali jsme všechno - flinta naštěstí vydržela. Ten chalan měl naštěstí brýle jinak....ale byl bílý jak stěna.
Jo a náboje Snail (profesionálně přebíjené) :(
friendly_kirch

Príspevok od používateľa friendly_kirch »

pekoz: ja som počul o prípade kedy NOVÝ (neprebíjaný) S&B 9mm luger strelil tak ako ten prebíjanec v našej K100-vke :? . Takže niekedy sa stane že buchne aj nový.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"